ban 20171213 gol roku 1

Novinky

Test uživatele

Hello in the world of Jumi!

Dear unknown, not logged, friend!
Have a nice day, weeks, months and years with Jumi!



vychozi
What next? Try Joomla!-Jumi blogspot component in your pages now!




Test upload souboru pomoci PHP

      Informace o čase:
      2017-12-14 11:45:09

 

Termínová listina



DATUM AKCE DOMÁCÍ HOSTÉ KATEGORIE MÍSTO
16.07.17
Ne 17:00
přátelský zápas
SK Roudnice FK Jaroměř muži A hřiště Roudnice
22.07.17
So 17:00
přátelský zápas
FK Černilov FK Jaroměř muži A hřiště Černilov
26.07.17
St 18:00
přátelský zápas
MFK Trutnov FK Jaroměř muži A stadion Trutnov - Horní Staré Město
29.07.17
So 17:30
předkolo Poháru hejtmana KHK
SK Smiřice FK Jaroměř muži A stadion Smiřice
05.08.17
So 17:30
1. kolo Poháru hejtmana KHK
Spartak Police nad Metují FK Jaroměř muži A stadion Police nad Metují
06.08.17
Ne 15:00
přátelský zápas
MFK Trutnov U17 FK Jaroměř U19 starší dorost hřiště Trutnov, H.S.M.
12.08.17
So 10:00
přátelský zápas
FK Jaroměř MFK Trutnov U13 mladší žáci hřiště Jaroměř, Růžová ulice
13.08.17
Ne 14:15
přátelský zápas
FK Jaroměř U19 AFK Hronov U19 starší dorost hřiště Jaroměř, Růžová ulice
13.08.17
Ne 17:00
VOTROK Krajský přebor mužů
1. kolo
FK Jaroměř TJ Lázně Bělohrad muži A stadion Jaroměř, Růžová ulice
19.08.17
So 09:00
Turnaj RAMPUŠÁK Dobruška
mladší přípravka Městský stadion Dobruška
19.08.17
So 10:00
ČUPA Krajský přebor mladšího dorostu U 17
2. kolo
SK Jičín FK Jaroměř mladší dorost stadion Jičín, UMT
19.08.17
So 10:00
přátelský zápas
FK Jaroměř MŽ TJ Sokol Třebeš mladší žáci hřiště Jaroměř, Růžová ulice
19.08.17
So 17:00
VOTROK Krajský přebor mužů
2. kolo
FK Chlumec nad Cidlinou FK Jaroměř muži A stadion Chlumec nad Cidlinou
19.08.17
So 17:00
DAHASL Krajský přebor starších žáků U 15
2. kolo
VOLNO - VOLNÝ LOS FK Jaroměř starší žáci stadion tráva
20.08.17
Ne 17:00
Premier Steel Krajský přebor dorostu U 19
2. kolo
FK Jaroměř SK Solnice starší dorost stadion Jaroměř, Růžová ulice
23.08.17
St 09:00
Soustředění hráčů ročníku 2006 a 2005
starší přípravka hotel www.staropackasokolovna.eu
23.08.17
St 17:30
ČUPA Krajský přebor mladšího dorostu U 17
14. kolo
Hořiněves/Dohalice FK Jaroměř mladší dorost hřiště Hoříněves
24.08.17
Čt 18:00
přátelský zápas
RMSK Cidlina U-12 FK Jaroměř mladší žáci hřiště Stará Paka
26.08.17
So 09:00
Memoriál L. Kaválka (2007)
starší přípravka stadion Červený Kostelec
26.08.17
So 09:00
Memoriál L. Kaválka (2005)
mladší žáci stadion Červený Kostelec
26.08.17
So 10:15
Premier Steel Krajský přebor dorostu U 19
3. kolo
SK Pardubičky FK Jaroměř starší dorost hřiště Pardubičky
27.08.17
Ne 12:15
DAHASL Krajský přebor starších žáků U 15
3. kolo
FK Jaroměř Chlumec/Nové Město starší žáci stadion Jaroměř, Růžová ulice
27.08.17
Ne 13:00
přátelský zápas
FKM Javorka FK Jaroměř mladší žáci hřiště Lázně Bělohrad
27.08.17
Ne 14:15
ČUPA Krajský přebor mladšího dorostu U 17
3. kolo
FK Jaroměř Hořiněves/Dohalice mladší dorost stadion Jaroměř, Růžová ulice
27.08.17
Ne 17:00
VOTROK Krajský přebor mužů
3. kolo
FK Jaroměř FK Kostelec nad Orlicí muži A stadion Jaroměř, Růžová ulice
30.08.17
St 15:30
DAHASL Krajský přebor starších žáků U 15
1. kolo
FK Jaroměř FC Olympia HK starší žáci stadion Jaroměř, Růžová ulice
30.08.17
St 17:30
Premier Steel Krajský přebor dorostu U 19
1. kolo
TJ Tatran Hostinné FK Jaroměř starší dorost stadion Hostinné
30.08.17
St 17:30
ČUPA Krajský přebor mladšího dorostu U 17
1. kolo
FK Jaroměř MFK Chrudim mladší dorost stadion Jaroměř, Růžová ulice
31.08.17
Čt 17:00
AGRO CS - Okresní přebor mladší žáci
1. kolo
Sl. Broumov B FK Jaroměř B mladší žáci stadion Broumov
02.09.17
So 09:30
DAHASL Krajský přebor starších žáků U 15
4. kolo
TJ Slovan Broumov FK Jaroměř starší žáci stadion Broumov
02.09.17
So 10:15
VOTROK Krajský přebor mužů
4. kolo
FC Slavia Hradec Králové FK Jaroměř muži A stadion Slavia Hradec Králové
03.09.17
Ne 09:00
APFREIGHT KP starších přípravek U 11 - skupina C
1. kolo
Jaroměř/Stěžery Nový HK/Černilov starší přípravka stadion Jaroměř
03.09.17
Ne 10:15
ČUPA Krajský přebor mladšího dorostu U 17
4. kolo
SK Pardubičky FK Jaroměř mladší dorost stadion Pardubičky
03.09.17
Ne 11:00
APFREIGHT KP starších přípravek U 11 - skupina C
1. kolo
Jaroměř/Stěžery FC Slavia HK starší přípravka stadion Jaroměř
03.09.17
Ne 13:00
ČP Krajský přebor mladších žáků U 13 - skupina A
1. kolo
FK Jaroměř TJ Slovan Broumov mladší žáci stadion Jaroměř, Růžová ulice
03.09.17
Ne 15:00
ČP Krajský přebor mladších žáků U 13 - skupina A
1. kolo
FK Jaroměř FC Vrchlabí mladší žáci stadion Jaroměř, Růžová ulice
03.09.17
Ne 17:00
Premier Steel Krajský přebor dorostu U 19
4. kolo
FK Jaroměř Hronov/Stárkov starší dorost stadion Jaroměř, Růžová ulice
06.09.17
St 17:30
2. kolo Poháru hejtmana KHK
FK Vysoká nad Labem FK Jaroměř muži A hřiště Vysoká nad Labem
07.09.17
Čt 17:00
AGRO CS - Okresní přebor mladší žáci
2. kolo
FK Jaroměř B VOLNÝ LOS mladší žáci stadion Jaroměř
07.09.17
Čt 17:00
JAKO - OS mladší přípravka
1. kolo
FK Jaroměř S.V. Jesenice mini přípravka stadion Jaroměř, Růžová ulice
07.09.17
Čt 17:00
JAKO - OS mladší přípravka
1. kolo
FK Jaroměř FK Náchod - Modrásci mini přípravka stadion Jaroměř, Růžová ulice
10.09.17
Ne 10:00
APFREIGHT KP starších přípravek U 11 - skupina C
2. kolo
Jaroměř/Stěžery FC Slavia HK starší přípravka stadion Stěžery
10.09.17
Ne 10:00
ČP Krajský přebor mladších žáků U 13 - skupina A
2. kolo
FK Jaroměř Úpice/Rtyně mladší žáci hřiště Lánov
10.09.17
Ne 10:00
Premier Steel Krajský přebor dorostu U 19
5. kolo
FC Spartak Rychnov n. Kn. FK Jaroměř starší dorost stadion Rychnov, tráva
10.09.17
Ne 11:00
ČP Krajský přebor mladších žáků U 13 - skupina A
2. kolo
TJ Lánov FK Jaroměř mladší žáci hřiště Lánov
10.09.17
Ne 12:00
APFREIGHT KP starších přípravek U 11 - skupina C
2. kolo
Jaroměř/Stěžery TJ Rasošky starší přípravka stadion Stěžery
10.09.17
Ne 13:00
SKALIČAN KP mladších přípravek - skupina A
1. kolo
MFK Trutnov FK Jaroměř mladší přípravka stadion Trutnov H.S.M.
10.09.17
Ne 14:15
ČUPA Krajský přebor mladšího dorostu U 17
5. kolo
FK Jaroměř VOLNO - VOLNÝ LOS mladší dorost stadion Jaroměř, Růžová ulice
10.09.17
Ne 14:30
SKALIČAN KP mladších přípravek - skupina A
1. kolo
FC Hradec Králové FK Jaroměř mladší přípravka stadion Trutnov H.S.M.
10.09.17
Ne 14:45
DAHASL Krajský přebor starších žáků U 15
5. kolo
FK Jaroměř MFK Nové Město nad Metují starší žáci stadion Jaroměř, Růžová ulice
10.09.17
Ne 16:00
SKALIČAN KP mladších přípravek - skupina A
1. kolo
Chlumec/RMSK FK Jaroměř mladší přípravka stadion Trutnov H.S.M.
10.09.17
Ne 17:00
VOTROK Krajský přebor mužů
5. kolo
FK Jaroměř MFK Nové Město nad Metují muži A stadion Jaroměř, Růžová ulice
14.09.17
Čt 17:00
AGRO CS - Okresní přebor mladší žáci
3. kolo
Sp. Police n/M FK Jaroměř B mladší žáci stadion Police n. M.
14.09.17
Čt 17:00
JAKO - OS mladší přípravka
2. kolo
S. Zábrodí FK Jaroměř mini přípravka hřiště V. Jesenice
14.09.17
Čt 17:00
JAKO - OS mladší přípravka
2. kolo
S. V. Jesenice B FK Jaroměř mini přípravka hřiště V. Jesenice
16.09.17
So 09:30
DAHASL Krajský přebor starších žáků U 15
6. kolo
TJ Červený Kostelec FK Jaroměř starší žáci stadion Č. Kostelec
16.09.17
So 10:00
APFREIGHT KP starších přípravek U 11 - skupina C
3. kolo
TJ Rasošky Jaroměř/Stěžery starší přípravka stadion Kukleny
16.09.17
So 11:00
APFREIGHT KP starších přípravek U 11 - skupina C
3. kolo
FC Olympia HK Jaroměř/Stěžery starší přípravka stadion Kukleny
16.09.17
So 11:15
ČUPA Krajský přebor mladšího dorostu U 17
6. kolo
TJ Červený Kostelec FK Jaroměř mladší dorost stadion Č. Kostelec
17.09.17
Ne 09:40
SKALIČAN KP mladších přípravek - skupina A
2. kolo
FK Jaroměř FC Hradec Králové mladší přípravka hřiště Lázně Bělohrad
17.09.17
Ne 10:00
ČP Krajský přebor mladších žáků U 13 - skupina A
3. kolo
FK Jaroměř TJ Dvůr Králové n. L. mladší žáci stadion Jaroměř, Růžová ulice
17.09.17
Ne 10:30
SKALIČAN KP mladších přípravek - skupina A
2. kolo
SK Jičín FK Jaroměř mladší přípravka hřiště Lázně Bělohrad
17.09.17
Ne 12:00
ČP Krajský přebor mladších žáků U 13 - skupina A
3. kolo
FK Jaroměř SK Rozkoš mladší žáci stadion Jaroměř, Růžová ulice
17.09.17
Ne 12:40
SKALIČAN KP mladších přípravek - skupina A
2. kolo
Javorka/Miletín FK Jaroměř mladší přípravka stadion Lázně Bělohrad
17.09.17
Ne 14:15
Premier Steel Krajský přebor dorostu U 19
6. kolo
FK Jaroměř MFK Nové Město nad Metují starší dorost stadion Jaroměř, Růžová ulice
17.09.17
Ne 17:00
VOTROK Krajský přebor mužů
6. kolo
FK Jaroměř SK Libčany muži A stadion Jaroměř
21.09.17
Čt 17:00
AGRO CS - Okresní přebor mladší žáci
4. kolo
FK Jaroměř B TJ V. Poříčí mladší žáci stadion Jaroměř
21.09.17
Čt 17:00
JAKO - OS mladší přípravka
3. kolo
S. Provodov B FK Jaroměř mini přípravka hřiště Provodov
21.09.17
Čt 17:00
JAKO - OS mladší přípravka
3. kolo
S. Zábrodí FK Jaroměř mini přípravka hřiště Provodov
23.09.17
So 09:00
APFREIGHT KP starších přípravek U 11 - skupina C
4. kolo
TJ Rasošky Jaroměř/Stěžery starší přípravka hřiště Rasošky
23.09.17
So 10:00
APFREIGHT KP starších přípravek U 11 - skupina C
4. kolo
TJ Sokol Třebeš Jaroměř/Stěžery starší přípravka hřiště Rasošky
23.09.17
So 10:00
ČP Krajský přebor mladších žáků U 13 - skupina A
4. kolo
FK Jaroměř TJ Červený Kostelec mladší žáci stadion Hostinné
23.09.17
So 11:00
ČP Krajský přebor mladších žáků U 13 - skupina A
4. kolo
TJ Tatran Hostinné FK Jaroměř mladší žáci stadion Hostinné
24.09.17
Ne 14:00
Premier Steel Krajský přebor dorostu U 19
7. kolo
Č. Kostelec/Č. Skalice FK Jaroměř starší dorost stadion Č. Skalice
24.09.17
Ne 16:30
VOTROK Krajský přebor mužů
7. kolo
FK Jaroměř SK Jičín muži A stadion Jaroměř, Růžová ulice
28.09.17
Čt 10:00
SKALIČAN KP mladších přípravek - skupina A
4. kolo
FK Jaroměř MFK Trutnov mladší přípravka stadion Jaroměř, Růžová ulice
28.09.17
Čt 12:00
SKALIČAN KP mladších přípravek - skupina A
4. kolo
FK Jaroměř SK Jičín mladší přípravka stadion Jaroměř, Růžová ulice
28.09.17
Čt 13:00
SKALIČAN KP mladších přípravek - skupina A
3. kolo
FK Jaroměř SK Jičín mladší přípravka stadion Jaroměř
28.09.17
Čt 14:15
ČUPA Krajský přebor mladšího dorostu U 17
13. kolo
FK Jaroměř SK Jičín mladší dorost stadion Jaroměř, Růžová ulice
28.09.17
Čt 17:00
JAKO - OS mladší přípravka
4. kolo
FK Jaroměř FK Náchod - Modrásci mini přípravka stadion Jaroměř, Růžová ulice
28.09.17
Čt 18:00
JAKO - OS mladší přípravka
4. kolo
FK Náchod - Bělásci FK Jaroměř mini přípravka stadion Jaroměř
29.09.17
Pá 17:00
AGRO CS - Okresní přebor mladší žáci
5. kolo
V. Jesenice/Provodov FK Jaroměř B mladší žáci hřiště V. Jesenice
30.09.17
So 10:00
ČP Krajský přebor mladších žáků U 13 - skupina A
5. kolo
TJ Slovan Broumov FK Jaroměř mladší žáci stadion Broumov
30.09.17
So 11:00
ČP Krajský přebor mladších žáků U 13 - skupina A
5. kolo
FK Jaroměř FC Vrchlabí mladší žáci stadion Broumov
01.10.17
Ne 10:00
APFREIGHT KP starších přípravek U 11 - skupina C
5. kolo
Jaroměř/Stěžery TJ Rasošky starší přípravka hřiště Stěžery
01.10.17
Ne 12:00
APFREIGHT KP starších přípravek U 11 - skupina C
5. kolo
Jaroměř/Stěžery Nový HK/Černilov starší přípravka hřiště Stěžery
01.10.17
Ne 12:00
DAHASL Krajský přebor starších žáků U 15
8. kolo
TJ Jiskra Hořice FK Jaroměř starší žáci stadion Hořice
01.10.17
Ne 13:45
ČUPA Krajský přebor mladšího dorostu U 17
8. kolo
Bělohrad/Hořice FK Jaroměř mladší dorost stadion Hořice
01.10.17
Ne 16:30
VOTROK Krajský přebor mužů
8. kolo
TJ Jiskra Hořice FK Jaroměř muži A stadion Hořice
01.10.17
Ne 16:30
Premier Steel Krajský přebor dorostu U 19
8. kolo
FK Jaroměř TJ Slovan Broumov starší dorost stadion Jaroměř, Růžová ulice
05.10.17
Čt 17:00
AGRO CS - Okresní přebor mladší žáci
6. kolo
FK Jaroměř B Slovan Broumov B mladší žáci stadion Jaroměř
05.10.17
Čt 17:00
JAKO - OS mladší přípravka
5. kolo
TJ Červený Kostelec FK Jaroměř mini přípravka stadion Červený Kostelec
05.10.17
Čt 17:00
JAKO - OS mladší přípravka
5. kolo
FK Jaroměř MFK Nové Město nad Metují mini přípravka stadion Červený Kostelec
07.10.17
So 10:00
SKALIČAN KP mladších přípravek - skupina A
5. kolo
TJ Sokol Třebeš FK Jaroměř mladší přípravka hřiště Háječek
07.10.17
So 11:00
SKALIČAN KP mladších přípravek - skupina A
5. kolo
FC Hradec Králové FK Jaroměř mladší přípravka hřiště Háječek
07.10.17
So 12:00
SKALIČAN KP mladších přípravek - skupina A
3. kolo
FK Jaroměř TJ Sokol Třebeš mladší přípravka hřiště Háječek
07.10.17
So 13:45
Premier Steel Krajský přebor dorostu U 19
9. kolo
SK Týniště nad Orlicí FK Jaroměř starší dorost hřiště Olšina
08.10.17
Ne 09:00
ČP Krajský přebor mladších žáků U 13 - skupina A
6. kolo
Úpice/Rtyně FK Jaroměř mladší žáci stadion Úpice
08.10.17
Ne 10:00
APFREIGHT KP starších přípravek U 11 - skupina C
6. kolo
TJ Sokol Třebeš Jaroměř/Stěžery starší přípravka stadion Kukleny
08.10.17
Ne 10:00
ČP Krajský přebor mladších žáků U 13 - skupina A
6. kolo
TJ Lánov FK Jaroměř mladší žáci stadion Úpice
08.10.17
Ne 11:00
APFREIGHT KP starších přípravek U 11 - skupina C
6. kolo
FC Olympia HK Jaroměř/Stěžery starší přípravka stadion Kukleny
08.10.17
Ne 11:15
DAHASL Krajský přebor starších žáků U 15
9. kolo
FK Jaroměř FC Nový Hradec Králové starší žáci stadion Jaroměř, Růžová ulice
08.10.17
Ne 13:15
ČUPA Krajský přebor mladšího dorostu U 17
9. kolo
FK Jaroměř FC Nový Hradec Králové mladší dorost stadion Jaroměř, Růžová ulice
08.10.17
Ne 16:00
VOTROK Krajský přebor mužů
9. kolo
FK Jaroměř FK Náchod muži A stadion Jaroměř, Růžová ulice
10.10.17
Út 16:00
DAHASL Krajský přebor starších žáků U 15
7. kolo
FK Jaroměř FC Spartak Rychnov nad Kněžnou starší žáci stadion Jaroměř, Růžová ulice
12.10.17
Čt 16:00
ČUPA Krajský přebor mladšího dorostu U 17
7. kolo
FK Jaroměř FC Spartak Rychnov nad Kněžnou mladší dorost stadion Jaroměř, Růžová ulice
12.10.17
Čt 16:30
AGRO CS - Okresní přebor mladší žáci
7. kolo
VOLNÝ LOS FK Jaroměř B mladší žáci stadion tráva
14.10.17
So 09:30
DAHASL Krajský přebor starších žáků U 15
10. kolo
FC Vrchlabí FK Jaroměř starší žáci stadion Vrchlabí, UMT
14.10.17
So 10:00
SKALIČAN KP mladších přípravek - skupina A
6. kolo
FK Jaroměř Javorka/Miletín mladší přípravka stadion Chlumec
14.10.17
So 11:00
SKALIČAN KP mladších přípravek - skupina A
6. kolo
Chlumec/RMSK FK Jaroměř mladší přípravka stadion Chlumec
14.10.17
So 11:15
ČUPA Krajský přebor mladšího dorostu U 17
10. kolo
FC Vrchlabí FK Jaroměř mladší dorost stadion Vrchlabí, UMT
14.10.17
So 12:00
SKALIČAN KP mladších přípravek - skupina A
3. kolo
Chlumec/RMSK FK Jaroměř mladší přípravka stadion Chlumec
15.10.17
Ne 09:00
APFREIGHT KP starších přípravek U 11 - skupina C
7. kolo
Jaroměř/Stěžery FC Olympia HK starší přípravka stadion Jaroměř
15.10.17
Ne 11:00
APFREIGHT KP starších přípravek U 11 - skupina C
7. kolo
Jaroměř/Stěžery Nový HK/Černilov starší přípravka stadion Jaroměř
15.10.17
Ne 12:00
ČP Krajský přebor mladších žáků U 13 - skupina A
7. kolo
FK Jaroměř TJ Dvůr Králové n. L. mladší žáci stadion Jaroměř, Růžová ulice
15.10.17
Ne 14:00
ČP Krajský přebor mladších žáků U 13 - skupina A
7. kolo
FK Jaroměř SK Rozkoš mladší žáci stadion Jaroměř, Růžová ulice
15.10.17
Ne 16:00
VOTROK Krajský přebor mužů
10. kolo
RMSK Cidlina FK Jaroměř muži A stadion N. Bydžov, tráva
15.10.17
Ne 16:00
Premier Steel Krajský přebor dorostu U 19
10. kolo
FK Jaroměř Hořice/Bělohrad starší dorost stadion Jaroměř, Růžová ulice
19.10.17
Čt 16:30
AGRO CS - Okresní přebor mladší žáci
8. kolo
FK Jaroměř B Sp. Police n/M mladší žáci stadion Jaroměř
19.10.17
Čt 16:30
JAKO - OS mladší přípravka
7. kolo
SK Rozkoš Č. Skalice FK Jaroměř mini přípravka stadion Česká Skalice
19.10.17
Čt 17:00
JAKO - OS mladší přípravka
7. kolo
FK Jaroměř Machov/Police mini přípravka stadion Česká Skalice
21.10.17
So 10:00
APFREIGHT KP starších přípravek U 11 - skupina C
8. kolo
TJ Sokol Třebeš Jaroměř/Stěžery starší přípravka stadion Černilov
21.10.17
So 11:00
APFREIGHT KP starších přípravek U 11 - skupina C
8. kolo
Nový HK/Černilov Jaroměř/Stěžery starší přípravka stadion Černilov
21.10.17
So 13:15
Premier Steel Krajský přebor dorostu U 19
11. kolo
Chlumec/Lovčice FK Jaroměř starší dorost stadion Chlumec
22.10.17
Ne 10:45
DAHASL Krajský přebor starších žáků U 15
11. kolo
FK Jaroměř SK Vysoké Mýto starší žáci stadion Jaroměř, Růžová ulice
22.10.17
Ne 12:00
SKALIČAN KP mladších přípravek - skupina A
7. kolo
MFK Trutnov FK Jaroměř mladší přípravka stadion Trutnov
22.10.17
Ne 12:45
ČUPA Krajský přebor mladšího dorostu U 17
11. kolo
FK Jaroměř SK Vysoké Mýto mladší dorost stadion Jaroměř, Růžová ulice
22.10.17
Ne 13:30
SKALIČAN KP mladších přípravek - skupina A
7. kolo
Javorka/Miletín FK Jaroměř mladší přípravka stadion Trutnov
22.10.17
Ne 15:00
SKALIČAN KP mladších přípravek - skupina A
7. kolo
TJ Sokol Třebeš FK Jaroměř mladší přípravka stadion Trutnov
22.10.17
Ne 15:30
VOTROK Krajský přebor mužů
11. kolo
FK Jaroměř FC Vrchlabí muži A stadion Jaroměř, Růžová ulice
24.10.17
Út 16:00
JAKO - OS mladší přípravka
6. kolo
TJ Č. Kostelec B FK Jaroměř mini přípravka hřiště Zábrodí
24.10.17
Út 16:30
JAKO - OS mladší přípravka
6. kolo
FK Jaroměř TJ Č. Kostelec A mini přípravka hřiště Zábrodí
26.10.17
Čt 16:30
AGRO CS - Okresní přebor mladší žáci
9. kolo
TJ V.Poříčí FK Jaroměř B mladší žáci stadion Velké Poříčí
26.10.17
Čt 16:30
JAKO - OS mladší přípravka
8. kolo
FK Jaroměř SK Rozkoš Č.Skalice mini přípravka stadion Jaroměř, Růžová ulice
26.10.17
Čt 17:00
JAKO - OS mladší přípravka
8. kolo
FK Jaroměř TJ V. Poříčí mini přípravka stadion Jaroměř, Růžová ulice
28.10.17
So 10:00
APFREIGHT KP starších přípravek U 11 - skupina C
9. kolo
FC Slavia HK Jaroměř/Stěžery starší přípravka stadion Černilov
28.10.17
So 10:15
DAHASL Krajský přebor starších žáků U 15
12. kolo
FC Olympia Hradec Králové FK Jaroměř starší žáci stadion Kukleny
28.10.17
So 11:00
APFREIGHT KP starších přípravek U 11 - skupina C
9. kolo
Nový HK/Černilov Jaroměř/Stěžery starší přípravka stadion Černilov
29.10.17
Ne 14:30
VOTROK Krajský přebor mužů
12. kolo
FK Jaroměř FK Vysoká nad Labem muži A stadion Jaroměř, Růžová ulice
02.11.17
Čt 16:00
AGRO CS - Okresní přebor mladší žáci
10. kolo
FK Jaroměř B V. Jesenice/Provodov mladší žáci stadion Jaroměř
04.11.17
So 09:00
APFREIGHT KP starších přípravek U 11 - skupina C
10. kolo
TJ Rasošky Jaroměř/Stěžery starší přípravka hřiště Rasošky
04.11.17
So 09:00
ČP Krajský přebor mladších žáků U 13 - skupina A
10. kolo
SK Rozkoš FK Jaroměř mladší žáci stadion Česká Skalice
04.11.17
So 10:00
APFREIGHT KP starších přípravek U 11 - skupina C
10. kolo
Jaroměř/Stěžery FC Slavia HK starší přípravka hřiště Rasošky
04.11.17
So 10:00
ČP Krajský přebor mladších žáků U 13 - skupina A
10. kolo
FK Jaroměř TJ Dvůr Králové n. L. mladší žáci stadion Česká Skalice
04.11.17
So 14:00
Premier Steel Krajský přebor dorostu U 19
13. kolo
FC Slavia Hradec Králové FK Jaroměř starší dorost stadion Slavia HK
05.11.17
Ne 08:00
turnaj FOTTUR Jaroměř pro ročník 2010
FOTTUR Jaroměř mladší přípravka hala ASVAJ Jaroměř
05.11.17
Ne 09:15
DAHASL Krajský přebor starších žáků U 15
13. kolo
FK Jaroměř VOLNO - VOLNÝ LOS starší žáci stadion Jaroměř, Růžová ulice
05.11.17
Ne 12:30
turnaj FOTTUR Jaroměř pro ročník 2009
FOTTUR Jaroměř mladší přípravka hala ASVAJ Jaroměř
05.11.17
Ne 14:00
VOTROK Krajský přebor mužů
13. kolo
TJ Červený Kostelec FK Jaroměř muži A stadion Č. Kostelec
11.11.17
So 08:00
turnaj FOTTUR Jaroměř pro ročník 2008
FOTTUR Jaroměř starší přípravka hala ASVAJ Jaroměř
11.11.17
So 11:00
ČP Krajský přebor mladších žáků U 13 - skupina A
9. kolo
FK Jaroměř FC Vrchlabí mladší žáci stadion Broumov
11.11.17
So 12:00
ČP Krajský přebor mladších žáků U 13 - skupina A
9. kolo
TJ Slovan Broumov FK Jaroměř mladší žáci stadion Broumov
11.11.17
So 12:00
DAHASL Krajský přebor starších žáků U 15
14. kolo
Chlumec/Nové Město FK Jaroměř starší žáci stadion Chlumec
12.11.17
Ne 08:00
turnaj FOTTUR Jaroměř pro ročník 2007
FOTTUR Jaroměř starší přípravka hala ASVAJ Jaroměř
12.11.17
Ne 09:00
SKALIČAN KP mladších přípravek - skupina A
8. kolo
SK Jičín FK Jaroměř mladší přípravka stadion Jičín, UMT
12.11.17
Ne 09:40
SKALIČAN KP mladších přípravek - skupina A
8. kolo
FK Jaroměř FC Hradec Králové mladší přípravka stadion Jičín, UMT
12.11.17
Ne 10:00
ČP Krajský přebor mladších žáků U 13 - skupina A
8. kolo
TJ Tatran Hostinné FK Jaroměř mladší žáci hřiště Hostinné
12.11.17
Ne 11:00
ČP Krajský přebor mladších žáků U 13 - skupina A
8. kolo
FK Jaroměř TJ Červený Kostelec mladší žáci hřiště Hostinné
12.11.17
Ne 11:30
Premier Steel Krajský přebor dorostu U 19
14. kolo
FC Vrchlabí FK Jaroměř starší dorost stadion Vrchlabí, UMT
12.11.17
Ne 12:00
SKALIČAN KP mladších přípravek - skupina A
8. kolo
FK Jaroměř Javorka/Miletín mladší přípravka stadion Jičín, UMT
12.11.17
Ne 14:00
VOTROK Krajský přebor mužů
14. kolo
FC Sp. Rychnov n. Kn. FK Jaroměř muži A stadion Rychnov nad Kněžnou, UMT
17.11.17
Pá 08:00
4. ročník turnaje předpřípravek
TJ Sokol Velká Jesenice mini přípravka hala Velká Jesenice
17.11.17
Pá 10:15
ČUPA Krajský přebor mladšího dorostu U 17
12. kolo
MFK Chrudim FK Jaroměř mladší dorost stadion Chrudim
18.11.17
So 08:00
turnaj FOTTUR Jaroměř pro ročník 2006
FOTTUR Jaroměř mladší žáci hala ASVAJ Jaroměř
18.11.17
So 08:00
turnaj pro ročník 2005
Heřmanův Městec mladší žáci hala Heřmanův Městec
18.11.17
So 10:00
Premier Steel Krajský přebor dorostu U 19
15. kolo
Nová Paka/Stará Paka FK Jaroměř starší dorost stadion Nová Paka, UMT
19.11.17
Ne 14:00
VOTROK Krajský přebor mužů
15. kolo
TJ Sokol Třebeš FK Jaroměř muži A Všesportovní stadion Malšovice, Malšovice
25.11.17
So 08:00
turnaj FOTTUR Jaroměř pro ročník 2005
FOTTUR Jaroměř mladší žáci hala ASVAJ Jaroměř
25.11.17
So 08:00
turnaj pro ročník 2008
Turnaj MFK N.Město n.M. starší přípravka hala Rubena Náchod
26.11.17
Ne 08:00
turnaj pro ročník 2006
Heřmanův Městec mladší žáci hala Heřmanův Městec
26.11.17
Ne 14:00
Premier Steel Krajský přebor dorostu U 19
12. kolo
FK Jaroměř Kostelec/Častolovice starší dorost Všesportovní stadion Malšovice, UMT
02.12.17
So 08:00
turnaj FOTTUR Jaroměř pro ročník 2009
FOTTUR Jaroměř mladší přípravka hala ASVAJ Jaroměř
03.12.17
Ne 08:00
turnaj FOTTUR Jaroměř pro ročník 2011 (3+0)
turnaj FOTTUR mini přípravka hala ASVAJ Jaroměř
03.12.17
Ne 08:00
turnaj pro ročník 2005
TJ Červený Kostelec mladší žáci hala Červený Kostelec
07.12.17
Čt 16:00
přátelský zápas
FK Jaroměř MFK Nové Město nad Metují mladší přípravka hala ÚMEZ Jaroměř
09.12.17
So 08:00
turnaj FOTTUR Jaroměř pro ročník 2007
FOTTUR Jaroměř starší přípravka hala ASVAJ Jaroměř
16.12.17
So 08:00
turnaj pro ročník 2006
Pardubice mladší žáci hala Pardubice
17.12.17
Ne 08:00
turnaj pro ročník 2010
Turnaj Česká Skalice mladší přípravka Česká Skalice

 

Mladší přípravka se představila v prvním mistrovském turnaji doma

Mladší přípravka - 7.9.2014 - turnaj v Jaroměři od 9:00

FK Jaroměř ,,A" - FC HK B ,,A"  8:2 (Ponikelský 3x, Hemelík 2x, Dufek 2x, Karel)

FK Jaroměř ,,A" - MFK Trutnov ,,A"  11:1 (Dufek 4x, Hemelík 2x, Kašpar 2x, Ponikelský 2x, Karel)

 

FK Jaroměř ,,B" - FC HK B ,,B"  5:7 (Holub 2x, Hofman 2x, Machač)

FK Jaroměř ,,B" - MFK Trutnov ,,B"  2:7 (Poděbradský, Machač)

 

Sestava ,,A" týmu: Lebedinský - Libich, Karel, Kašpar - Ponikelský, Hemelík, Dufek

Sestava ,,B" týmu: Pospíšil - Poděbradský, Bělohlávek, Jalovičár, Holub - Marek, Machač, Bedlek, Hofman

 

Áčko nehrálo špatně, ovšem stále jsme nebyli kompletní, kdy nám chybí(Skalický, Jahelka). I přesto tým předvedl ve všech třech zápasech solidní výkon a určitě se nemusí za výsledky stydět. Výborný výkon ve všech zápasech předvedla Adélka Rezková v brance.

Béčko předvedlo herně jeden z nejvydařenějších turnajů, i když výsledkově to úplně nevyšlo. Proti fyzicky vyspělejším týmům jsme předvedli ve všech třech zápasech statečné výkony. Velmi dobrý turnaj odehrál Romča Kašpar.

Soustředění STP a MŽ 2014 - pokyny a vybavení

Každé dítě musí mít kartičku zdravotní pojišťovny!!!!! Tu předloží trenérům před odjezdem společně s úhradou za soustředění. Případné léky přiložíte společně s dávkováním.

Vybavení:

  • Slušnější oblečení na cestu a výlet do města.
  • Sportovní boty (sálovky) a kopačky na fotbal, boty na výlet, pantofle.
  • Tréninkovou soupravu – tričko, trenky, stulpny, šusťákovou bundu, tepláky.
  • Věci na chatu (vše radši 2x) – tepláky, mikinu, tričko, kraťasy, věci na spaní, hygienické potřeby, spodní prádlo a ponožky (radši více), čepici - kšiltovku, ručník, osušku, plavky, sluneční brýle, baťůžek, láhev na pití, kapesníky.

Sice je chalupa pouze pro nás a správcovi zde bydlí, ale každopádně elektronické hry a telefony dáváte dětem pod vlastním rizikem odcizení!!! Tyto věci děti večer stejně odevzdají!!!!

Peněz dětem nedávejte moc (doporučuji max. 100,- Kč), nebudou je mít stejně kde utratit. O jídlo, zmrzlinu, pití a případné odměny se postaráme. Pití dejte dětem pouze na cestu.

Nějaké cukrovinky a sladkosti dětem můžete dát, ale pozor, aby to nepodléhalo zkáze v teple.

Střelci 1.B třídy 2014/2015

jméno tým skupina počet gólů
1. J.Jiřička FK Dolní Kaln&a= acute; B 3
Hořínek SK Albrechtice n.O. D 3
Němeček SK Miletín A 3
Jakoubek Tatran Hostinné= B 3
Nový D. FC Spartak Kobylice A 3
2. Pazderník Baník Vamberk D 2
D.Ježek FK Dolní Kaln&a= acute; B 2
Klaban FK Kopidlno A 2
Brett FK Kopidlno A 2
Brendl Loko Borohrádek= D 2
Vítek L. SK Albrechtice n.O. D 2
Zámečn&iacu= te;k Sokol Nepolisy A 2
Jelen Spartak Opočno C 2
Krmaš Velešov Doudleby = n.O. D 2
Mészáros = M. SK Jičín B= A 2
Kořínek SK Jičín B= A 2
Vondrouš SK Miletín A 2
Pánek Sokol Nepolisy A 2
Kotyk Baník Žacléř B 2
Králík T.= Baník Vamberk D 2
Sehnal Sokol Zdelov D 2
3. Valtera AFK Hronov B 1
Šponar Baník Vamberk D 1
Hamerský Baník Vamberk D 1
Jedlinský Jan Černíkovic= e D 1
Tomášek Jan= České Meziříčí C 1
M. Novotný FC Spartak Kobylice A 1
Khol FC Spartak Kobylice A 1
Brandejs Jakub FC Spartak Rychnov n.K= n. D 1
Jedlinský Jakub<= /td> FC Spartak Rychnov n.K= n. D 1
Kočnar Aleš FC Spartak Rychnov n.K= n. D 1
Jakub Roman FC VTJ Milí= 9;eves A 1
Rejha FC VTJ Milí= 9;eves A 1
M.Bartoš FK Dolní Kaln&a= acute; B 1
Plhal FK Jaroměř B= C 1
Hekele FK Jaroměř B= C 1
Šafaří= k FK Kopidlno A 1
Poutník FK Kopidlno A 1
Sazima T. Loko Borohrádek= D 1
Zvolánek Lokomotiva HK C 1
Javůrek Jakub Lokomotiva HK C 1
Jaroš SK Albrechtice n.O. D 1
Sršeň SK Albrechtice n.O. D 1
Janeček SK Albrechtice n.O. D 1
Drbohlav SK Hošek Robousy<= /td> A 1
Tomášek SK Hošek Robousy<= /td> A 1
Drbohlav SK Hošek Robousy<= /td> A 1
Lámr SK Miletín A 1
Hlavatý Slavoj Předmě= ;řice C 1
Čepelka Sokol Lípa nad Orlicí D 1
Brokeš Sokol Malšovice C 1
Velinský Sokol Malšovice C 1
J. Lihan Sokol Nepolisy A 1
Reichl Spartak Opočno C 1
Horák L. Tatran Hostinné= B 1
Hylmar TJ Rudník B 1
Horešovský<= /td> TJ Rudník B 1
Lyer Velešov Doudleby = n.O. D 1
Dudek Velešov Doudleby = n.O. D 1
Zlámal SK Jičín B= A 1
Říha L. FC Spartak Kobylice A 1
Havelka M. FK Kopidlno A 1
Roman M. FC VTJ Milí= 9;eves A 1
Havelka FC VTJ Milí= 9;eves A 1
Šustr Sokol Nepolisy A 1
Nývlt M. MFK Trutnov C B 1
Ondráško Baník Žacléř B 1
Navrátil T. ml.<= /td> FK Dolní Kaln&a= acute; B 1
Mucha J. Spartak Police n. M. B 1
Klapkovský Spartak Police n. M. B 1
Puraš AFK Hronov B 1
Brhel FC Mladé Buky B 1
Štěpán= ek FC Mladé Buky B 1
Macháček Sokol Deštn&eacut= e; v O. h. C 1
Lejp D. Slavoj Předmě= ;řice C 1
Bareš E. Slavoj Předmě= ;řice C 1
Krajňák T.<= /td> České Meziříčí C 1
Tobiášek Sokol Malšovice C 1
Rejha Sokol Malšovice C 1
Šrámek Velešov Doudleby = n.O. D 1
Mazura M. Velešov Doudleby = n.O. D 1
Kráčmer Velešov Doudleby = n.O. D 1
Dobiáš T. Loko Borohrádek= D 1
Bílek J. Loko Borohrádek= D 1
Čermák A. Loko Borohrádek= D 1
Polívka FC Spartak Rychnov n.K= n. D 1
Thursday the 14th.
Template © socoolapps | free wordpress themes - All rights reserved.