ban 20181014 Dobruska vysl

Novinky

STP rozlosování jaro 2014

  MŽ, SP – PODZIM  2013 - SKUPINA A  
1. JIČÍN SK JIČÍN
2. TŘEBEŠ TJ SOKOL TŘEBEŠ
3. VRCHLABÍ FC VRCHLABÍ
4. NÁCHOD/N.M. FK NÁCHOD/MFK N.M.n.M
5. OLYMPIA A FC OLYMPIA HRADEC KRÁLOVÉ  A
6. JAROMĚŘ FK JAROMĚŘ
7. DVŮR KRÁLOVÉ TJ DVŮR KRÁLOVÉ n/L
Utkání v nástavbě - přípravná utkání (náhodný los mezi všemi účastníky KP) sraz hřiště
pořadatel/hřiště: datum: účastníci :
1.nástavba NE 13.4. 1 2 3 4 9:15
Hostinné 10:00 Hostinné Rychnov Hro/Pol Jaroměř
E-on CUP r. 2004 SO 19.4. 1 2 3 4 7:15
Chrudim 9:00        
2.nástavba NE 20.4. 1 2 3 4 8:15
Rtyně v P 9:00 Jaroměř Rt./Úpice Trutnov Dvůr
3.nástavba SO 26.4. 1 2 3 4 9:30
Olympia HK 10:00 Hro/Pol Olympia B Jičíněves Jaroměř
Utkání ve skupině - mistrovská utkání (zápasy ve skupině - výsledky v tabulce)
můžete sledovat na
http://www.fotbaljaromer.cz/index.php/st-pripravka  nebo
http://www.khfotbal.cz/soutez/rozpis/74/7/
14.kolo SO 3.5. 1 2 3 4 8:15
Podhůří u Vrchl. 10:00 Jaroměř Vrchlabí x Dvůr
Grassroots+day ČT 8.5. 1 2 3 4 7:00
bude doplněno 9:00        
15.kolo SO 10.5. 1 2 3 4 7:30
Třebeš HK 9:00 x Jaroměř Olympia A Třebeš
16.kolo SO 17.5. 1 2 3 4 9:45
Jaroměř 10:00 Ná/N.M. Vrchlabí Jaroměř Olympia A
17.kolo SO 24.5. 1 2 3 4 9:45
Jaroměř 10:00 Dvůr Jičín Olympia A Jaroměř
18.kolo NE 1.6. 1 2 3 4 8:00
Jičín 10:00 Jaroměř x Ná/N.M. Jičín
19.kolo SO 7.6. 1 2 3 4 9:45
Jaroměř 10:00 Třebeš Jaroměř Vrchlabí Jičín
20.kolo NE 15.6 1 2 3 4 8:45
Jaroměř 9:00 Dvůr Jaroměř Ná/N.M. Třebeš
3x tým - délka utkání 2x20 minut 4x tým - délka utkání 2x15 minut
A = pořadatel rozpisy utkání A = pořadatel rozpisy utkání
09,00 hodin A 1 - B 1 A 2 - B 2 09,00 hodin A 1 - B 1 C 1 - D 1
09,50 hodin B 1 - C 1 B 2 - C 2 09,40 hodin A 2 - B 2 C 2 - D 2
10,40 hodin A 1 - C 1 A 2 - C 2 10,20 hodin A 1 - C 1 B 1 - D 1
11,30 hodin závěr 11,00 hodin A 2 - C 2 B 2 - D 2
11,40 hodin A 1 - D 1 B 1 - C 1
12,20 hodin A 2 - D 2 B 2 - C 2
13,00 hodin závěr

STP kalendář jaro 2014

Plán tréninků, zápasů a turnajů STP
duben 2014
datum  den od - do hřiště/hala
1. ÚT 17:00-18:30 Růžovka
2. ST    
3. ČT 17:00-18:30 Růžovka
4.    
5. SO 9:00-12:00 Růžovka *
6. NE 9:00-12:00 Nové Město n/M*
7. PO 17:00-18:30 Růžovka
8. ÚT 17:00-18:30 Růžovka
9. ST 17:00-19:00 Růžovka
10. ČT 17:00-18:30 Růžovka
11.    
12. SO    
13. NE 9:15-15:00 Hostinné
14. PO 17:00-18:30 Růžovka
15. ÚT 17:00-18:30 Růžovka
16. ST    
17. ČT 17:00-18:30 Růžovka
18.    
19. SO 7:15-16:00 Chrudim 2004
20. NE 8:15-14:00 Rtyně v Podkrk.
21. PO 17:00-18:30 Růžovka
22. ÚT 17:00-18:30 Růžovka
23. ST    
24. ČT 17:00-18:30 Růžovka
25.    
26. SO 9:30-15:00 Olympia HK
27. NE    
28. PO 17:00-18:30 Růžovka
29. ÚT 17:00-18:30 Růžovka
30. ST    
       
*) v případě hezkého počasí se bude hrát v sobotu
v Jaroměři, v případě špatného počasí v neděli
v Novém Městě n/M
květen 2014
datum  den od - do hřiště/hala
1. ČT 8:00-17:00 výběry OFS U11+U12
2.    
3. SO 8:15-14:00 Podhůří u Vrchlabí
4. NE    
5. PO 17:00-18:30 Růžovka
6. ÚT 17:00-18:30 Růžovka
7. ST    
8. ČT 7:00-16:00 Grassroots day
9.    
10. SO 7:30-13:00 Třebeš HK
11. NE    
12. PO 17:00-18:30 Růžovka
13. ÚT 17:00-18:30 Růžovka
14. ST    
15. ČT 17:00-18:30 Růžovka
16.    
17. SO 9:45-13:00 Jaroměř
18. NE    
12. PO 17:00-18:30 Růžovka
13. ÚT 17:00-18:30 Růžovka
14. ST    
15. ČT 17:00-18:30 Růžovka
23.    
24. SO 9:45-13:00 Jaroměř
25. NE    
12. PO 17:00-18:30 Růžovka
13. ÚT 17:00-18:30 Růžovka
14. ST    
15. ČT 17:00-18:30 Růžovka
30.    
31. SO    
červen 2014
datum  den od - do hřiště/hala
1. NE 8:00-14:30 Jičín
2. PO 17:00-18:30 Růžovka
3. ÚT 17:00-18:30 Růžovka
4. ST    
5. ČT 17:00-18:30 Růžovka
6.    
7. SO 9:45-13:00 Jaroměř
8. NE    
9. PO 17:00-18:30 Růžovka
10. ÚT 17:00-18:30 Růžovka
11. ST    
12. ČT 17:00-18:30 Růžovka
13.    
14. SO    
15. NE 8:45-13:00 Jaroměř
16. PO 17:00-18:30 Růžovka
17. ÚT 17:00-18:30 Růžovka
18. ST    
19. ČT 17:00-18:30 Růžovka
20.    
21. SO    
22. NE    
23. PO 17:00-18:30 Růžovka
24. ÚT 17:00-18:30 Růžovka
25. ST    
26. ČT 17:00-18:30 Růžovka
27.    
28. SO    
29. NE    
30. PO    
       
Tréninky duben - červen 2014:  po 16:45 - 18:30 hodin
út 16:45 - 18:30 hodin
čt 16:45 - 18:30 hodin
Jiří Červenka   +420 605 253 010 autodí Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Štěpán Rind    +420 731 478 365 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
info: http://www.fotbaljaromer.cz/index.php/st-pripravka/2013-2014/8-home/769-stp-rozlosovani
Výsledky a tabulka zde: http://www.khfotbal.cz/soutez/rozpis/23/7/ 

Termínová listina - jaro 2014

Dat. Den Čas Družstvo D/V Kolo Domácí Hosté Pozn.
15.03. SO 10:00 MUŽI A VENKU 17 Dobruška FKJ A
16.03. NE 10:00 STŽ VENKU PO KFS FKJ MFK N.Město n/M UT N.Město n/M
16.03. NE 10:00 MUŽI B VENKU 17 TJ Červ. Kostelec B FKJ B
21.03. 16:00 MLD DOMA přátelské utkání FKJ TJ Rasošky
hřiště č. 2
22.03. SO 10:00 STŽ VENKU příprava RSCM ROZKOŠ Česká Skalice FKJ
22.03. SO 15:00 MUŽI A DOMA 18 FKJ A Sparta Úpice
23.03. NE 15:00 MUŽI B DOMA 18 FKJ B Sokol Mezilesí
29.03. SO 16:00 MUŽI B VENKU 19 Sokol Stárkov FKJ B
29.03. SO 20:00 STŽ VENKU PZ TJ Sokol Třebeš HK FKJ UT Slavia HK
30.03. NE 15:00 MUŽI A VENKU 19 RMSK Cidlina FKJ A UT Chudonice
03.04. ČT 16:00 MLŽ DOMA PZ FKJ SK Třebechovice
05.04. SO 16:30 MUŽI A DOMA 20 FKJ A Rychnov n/K.
05.04. SO 14:00 STP DOMA PZ FKJ MFK N. Město n.M.
06.04. NE 12:15 STŽ DOMA 12 FKJ FC Kostelec n/O.
06.04. NE 14:15 MLD DOMA 12 FKJ FC Kostelec n/O.
06.04. NE 16:30 MUŽI B DOMA 20 FKJ B TJ Velké Poříčí A
07.04. PO 17:00 MLŽ DOMA PZ FKJ Úpice/Rtyně
10.04. ČT 17:30 MLŽ VENKU Černilov FK Jaroměř
12.04. SO 11:00 MP DOMA PZ FKJ TJ Sokol Hoříněves hřiště Růžovka
12.04. SO 13:45 STŽ VENKU 13 FC Spartak Rychnov n/K FKJ UT Rychnov n/K
12.04. SO 11:45 MLD VENKU 13 FC Spartak Rychnov n/K FKJ UT Rychnov n/K
12.04. SO 16:30 MUŽI A VENKU 21 SK Jičín FKJ A UT Jičín
13.04. NE 10:00 STP+MLŽ VENKU nástavba Hostinné, Rychnov n.K., Hronov-Police hřiště Hostinné
13.04. NE 16:30 MUŽI B VENKU 21 Sokol V.Jesenice FKJ B
16.04. ST 17:00 STŽ
DOMA
PO KFS FKJ MFK Trutnov semifinále
19.04. SO 9:00 ročník
2004 a 2005
VENKU PZ Turnaj E.ON Junior Cup 2014 MFK Chrudim
19.04. SO 17:00 MUŽI A DOMA 22 FKJ A Týniště n/O.
20.04. SO 9:00 STP+MLŽ VENKU nástavba Rtyně-Úpice, Trutnov, Dvůr Králové n/L hřiště Rtyně v Podkrkonoší
20.04. NE 12:45 STŽ DOMA 14 FKJ TJ Červený Kostelec
20.04. NE 14:45 MLD DOMA 14 FKJ TJ Červený Kostelec
20.04. NE 17:00 MUŽI B DOMA 22 FKJ B Spartak Police n/M. B
23.04. ST 17:30 MUŽI A
DOMA
PO KFS FKJ Červený Kostelec čtvrtfinále
26.04. SO 9:00 MLP VENKU 8 Náchod, Trutnov, Dvůr Králové n/L, hřiště Náchod UT
26.04. SO 10:00 STP+MLŽ VENKU nástavba Hronov-Police, Olympia HK B, Jíčíněves hřiště Olympia HK
26.04. SO 9:30 STŽ VENKU 15 TJ FC Slavia / Nový HK FKJ hřiště Slavia HK č.1PT, č.2UT
26.04. SO 11:15 MLD VENKU 15 TJ FC Slavia / Nový HK FKJ hřiště Slavia HK č.1PT, č.2UT
26.04. SO 17:00 MUŽI A DOMA 23 FKJ A Lázně Bělohrad
27.04. NE 17:00 MUŽI B DOMA 23 FKJ B SK Babí
01.05. ČT



Přebory OFS U11 + U12 2.kolo
01.05. ČT 12:45 STŽ DOMA 16 FKJ FC Vrchlabí
01.05. ČT 14:45 MLD DOMA 16 FKJ FC Vrchlabí
01.05. ČT 17:00 MUŽI B DOMA 16 FKJ B TJ Slovan Broumov B
03.05. SO 10:00 STP+MLŽ VENKU 14 Vrchlabí, Dvůr Králové n/L hřiště Podhůří
03.05. SO 17:00 MUŽI B VENKU 24 TJ Velichovky FKJ B
03.05. SO 14:00 MUŽI A VENKU 24 Kratonohy FKJ A
04.05. NE 10:00 MLP VENKU 9 Trutnov, FC HK A, Broumov hřiště Háječek HK
08.05. ČT 09:00 STP VENKU
Grassroots Day turnaj - Týniště/Albrechtice, Třebeš HK, Jičíněves, Nový HK, Jaroměř, Roudnice
08.05. ČT 09:00 MLŽ VENKU
Grassroots Day turnaj - Nový HK, Jaroměř, Roudnice, Úpice, Jičíněves
08.05. ČT 15:00 MUŽI A DOMA 16 FKJ A TJ Slovan Broumov
10.05. SO 10:00 MLP DOMA 10 Náchod, RCSM Česká Skalice, FC HK A
10.05. SO 09:00 STP+MLŽ VENKU 15 Třebeš HK, Olympia HK hřiště Třebeš
10.05. SO 17:00 MUŽI A DOMA 25 FKJ A TJ Červený Kostelec
11.05. NE 9:30 STŽ VENKU 17 FC Olympia HK FKJ
11.05. NE 11:15 MLD VENKU 17 FC Olympia HK FKJ
11.05. NE 17:00 MUŽI B DOMA 25 FKJ B Sokol Heřmán-
kovice

17.05. SO 09:00 MLP VENKU 11 Dvůr Králové n/L, Nové Město n/M, FC HK A hřiště Dvůr Králové .L.
17.05. SO 10:00 STP+MLŽ DOMA 16 Náchod-Nové Město n/M., Vrchlabí, Olympia HK A
17.05. SO 10:15 MUŽI A VENKU 26 TJ FC Slavia HK FKJ A hřiště Slavia HK č.1PT, č.2UT
18.05. NE 12:45 STŽ DOMA 18 FKJ MFK Trutnov / Volanov
18.05. NE 14:45 MLD DOMA 18 FKJ MFK Trutnov / Volanov
18.05. NE 17:00 MUŽI B VENKU 26 Jiskra Č.Skalice FKJ B
21.05. ST 17:30 MUŽI A DOMA PO KFS FKJ A TJ Červený Kostelec semifinále
24.05. SO 10:00 STP+MLŽ DOMA 17 Dvůr Králové n/L., Jičín, Olympia HK A
24.05. SO 17:00 MUŽI A DOMA 27 FKJ A FK Chlumec n/C.
25.05. NE 10:00 MLP VENKU 12 Trutnov, RSCM Česká Skalice, Nové Město n/M hřiště Horní Staré Město
25.05. NE 12:45 STŽ DOMA 19 FKJ TJ Sokol Třebeš HK
25.05. NE 14:45 MLD DOMA 19 FKJ TJ Sokol Třebeš HK
25.05. NE 17:00 MUŽI B DOMA 27 FKJ B TJ Slavoj Teplice n/M.
28.05. ST 17:30 STŽ

při postupu čtvrtfinále
31.05. SO 10:00 MLP DOMA 13 Broumov, Náchod, Nové Město n/M
31.05. SO 9:30 STŽ VENKU 20 TJ Slovan Broumov FKJ
31.05. SO 11:15 MLD VENKU 20 TJ Slovan Broumov FKJ
31.05. SO 17:00 MUŽI B VENKU 28 Lokomotiva Meziměstí FKJ B
31.05. SO 10:15 MUŽI A VENKU 28 FC Olympia HK FKJ A
01.06. NE 10:00 STP+MLŽ VENKU 18 Náchod-Nové Město n/M., Jičín hřiště Jičín
04.06. ST



Přebory OFS U13, U10
04.06. ST 17:30 MUŽI A
PO KFS při postupu finále
07.06. SO 09:00 MLP VENKU 14 Dvůr Králové n/L, RCSM Česká Skalice, Broumov hřiště Česká Skalice
07.06. SO 10:00 STP+MLŽ DOMA 19 Třebeš HK, Vrchlabí, Jičín
07.06. SO 17:00 MUŽI A DOMA 29 FKJ A TJ Jiskra Hořice
08.06. NE 12:45 STŽ DOMA 21 FKJ FK Chlumec n/C./RMSK
08.06. NE 14:45 MLD DOMA 21 FKJ FK Chlumec n/C./RMSK
08.06. NE 17:00 MUŽI B DOMA 29 FKJ B Sokol Hejtmán-
kovice

14.06. SO 9:00 MLP DOMA
Grassroots Day turnaj - Jaroměř, Nový HK, Jičíněves, Třebeš HK, Třebeš HK-dívky
14.06. SO 9:30 STŽ VENKU 22 MFK Nové Město n/M. FKJ
14.06. SO 11:15 MLD VENKU 22 MFK Nové Město n/M. FKJ
14.06. SO 17:00 MUŽI B VENKU 30 TJ Dolany FKJ B
14.06. SO 17:00 MUŽI A VENKU 30 Libčany FKJ A
15.06. NE 09:00 STP+MLŽ DOMA 20 Dvůr Králové n/L., Náchod-Nové Město n/M., Třebeš HK A Jaroměř

Docházka - muži A - jaro 2014

Legenda
datum: bílá - tréninkmodrá - zápas
buňka: zelená - přítomenžlutá - omluvená neúčastčervená - neomluvená neúčast

KVĚTEN 2014

  10 1214 1617
Čenovský Martin          
Emlar Jakub          
Exnar Matěj          
Holub Jan          
Horák Adam          
Hrobský Jan          
Kašajík Stanislav          
Kořínek Jiří          
Michálek Martin          
Ondráček Michal          
Ponikelský Milan          
Rejchrt Lukáš          
Ruprich Vilém          
Seifert Miroslav          
Svoboda Daniel          
Škoda Martin          
Ulrych Roman          

DUBEN 2014

  0203050709 1012
Čenovský Martin         
Emlar Jakub         
Exnar Matěj         
Holub Jan         
Horák Adam         
Hrobský Jan         
Kašajík Stanislav         
Kořínek Jiří         
Michálek Martin         
Ondráček Michal         
Ponikelský Milan         
Rejchrt Lukáš         
Ruprich Vilém         
Seifert Miroslav         
Svoboda Daniel         
Škoda Martin         
Ulrych Roman         

BŘEZEN 2014

  0103040609111213151719202225283031
Čenovský Martin                  
Emlar Jakub                   
Exnar Matěj                   
Holub Jan                   
Horák Adam                   
Hrobský Jan                   
Kašajík Stanislav                   
Kořínek Jiří                   
Michálek Martin                   
Ondráček Michal                   
Ponikelský Milan                   
Rejchrt Lukáš                   
Ruprich Vilém                   
Seifert Miroslav                   
Svoboda Daniel                   
Škoda Martin                   
Ulrych Roman                   

ÚNOR 2014

  242527
Čenovský Martin   
Emlar Jakub   
Exnar Matěj   
Holub Jan   
Horák Adam   
Hrobský Jan   
Kašajík Stanislav   
Kořínek Jiří   
Michálek Martin   
Ondráček Michal   
Ponikelský Milan   
Rejchrt Lukáš   
Ruprich Vilém   
Seifert Miroslav   
Svoboda Daniel   
Škoda Martin   
Ulrych Roman   

Sazebník

Sazebník pokut 2015 FK Jaroměř A



poznámka

ŽLUTÁ KARTA
(nesportovní chování)

50


ČERVENÁ KARTA
(nesportovní chování)

100


POZDNÍ PŘÍCHOD
(na utkání / sraz)

20 do pěti minut

každých dalších 5 min 20 Kč

NEOMLUVENÝ TRÉNINK

50


NEOMLUVENÝ ZÁPAS

300


NAROZENINY

200 nebo občerstvení do kabiny

studenti 100 Kč

ALKOHOL PŘED ZÁPASEM

300


PORAŽENÝ TÝM v rámci tréninku

10 každý hráč


FOTKA v novinách / Fotbal v kraji

50


Umístění v sestavě kola
v Náchodském deníku

30



Případné další pokuty plně v gesci trenéra včetně jejich výše!!!


Tuesday the 16th.
Template © socoolapps | free themes - All rights reserved.