ban 20201011 Kuncice

Novinky

Termínová listina

Kategorie: HOME



DATUM AKCE DOMÁCÍ HOSTÉ KATEGORIE MÍSTO
25.10.20
Ne 10:00
KP starších přípravek U 11 - skupina C
8. kolo
FK Jaroměř FK Náchod starší přípravka stadion Jaroměř, Růžová ulice
25.10.20
Ne 12:00
DAHASL 1. Krajská liga žáků U 15 - skupina A
10. kolo
FK Jaroměř TJ Lánov/TJ Tatran Hostinné starší žáci stadion Jaroměř, Růžová ulice
25.10.20
Ne 12:00
KP starších přípravek U 11 - skupina C
8. kolo
FK Jaroměř MFK Nové Město/SK Rozkoš starší přípravka stadion Jaroměř, Růžová ulice
25.10.20
Ne 14:30
AM Gnol 1. A třída mužů
10. kolo
FK Jaroměř SK Týniště nad Orlicí muži A stadion Jaroměř, Růžová ulice
28.10.20
St 14:00
AM Gnol 1. A třída mužů
14. kolo
SK Roudnice FK Jaroměř muži A stadion Roudnice
31.10.20
So 09:00
GENERALI ČP KP mladších žáků U 13 - skupina C
9. kolo
FK Jaroměř MFK Nové Město nad Metují mladší žáci stadion Dobruška, UMT
31.10.20
So 10:00
GENERALI ČP KP mladších žáků U 13 - skupina C
9. kolo
SK Dobruška/TJ Spartak Opočno FK Jaroměř mladší žáci stadion Dobruška, UMT
31.10.20
So 11:00
AT Consult 1.Krajská liga dorostu U 17 - skupina B
11. kolo
FK Jaroměř/TJ Velichovky FK Kostelec nad Orlicí/AFK Častolovice mladší dorost stadion Velichovky
31.10.20
So 11:00
GENERALI ČP KP mladších žáků U 13 - skupina C
9. kolo
FK Jaroměř TJ Červený Kostelec mladší žáci stadion Dobruška, UMT
31.10.20
So 14:00
DAHASL 1. Krajská liga žáků U 15 - skupina A
11. kolo
SK Miletín/FKM Javorka FK Jaroměř starší žáci stadion Miletín
01.11.20
Ne 10:00
KP starších přípravek U 11 - skupina C
9. kolo
MFK Nové Město/SK Rozkoš FK Jaroměř starší přípravka stadion Česká Skalice
01.11.20
Ne 11:00
KP starších přípravek U 11 - skupina C
9. kolo
FK Jaroměř FC Slavia HK II. starší přípravka stadion Česká Skalice
01.11.20
Ne 14:00
AM Gnol 1. A třída mužů
11. kolo
MFK Trutnov B FK Jaroměř muži A stadion Trutnov, UMT
07.11.20
So 11:00
GENERALI ČP KP mladších žáků U 13 - skupina C
10. kolo
TJ Sokol Třebeš II. FK Jaroměř mladší žáci stadion Police nad Metují
07.11.20
So 11:30
AT Consult 1.Krajská liga dorostu U 17 - skupina B
12. kolo
FC Spartak Rychnov nad Kněžnou FK Jaroměř/TJ Velichovky mladší dorost stadion Rychnov nad Kněžnou
07.11.20
So 12:00
GENERALI ČP KP mladších žáků U 13 - skupina C
12. kolo
Spartak Police nad Metují/FK Náchod B FK Jaroměř mladší žáci stadion Police nad Metují
07.11.20
So 13:00
GENERALI ČP KP mladších žáků U 13 - skupina C
11. kolo
TJ Červený Kostelec FK Jaroměř mladší žáci stadion Police nad Metují
07.11.20
So 14:00
AM Gnol 1. A třída mužů
12. kolo
TJ LOKOMOTIVA Hradec Králové FK Jaroměř muži A stadion LOKO HK
08.11.20
Ne 09:00
KP starších přípravek U 11 - skupina C
10. kolo
FC Slavia HK II. FK Jaroměř starší přípravka stadion Slavia HK, UMT
08.11.20
Ne 10:00
KP starších přípravek U 11 - skupina C
11. kolo
FK Jaroměř TJ Červený Kostelec/TJ Baník Rtyně starší přípravka stadion Jaroměř, Růžová ulice
15.11.20
Ne 13:30
AM Gnol 1. A třída mužů
13. kolo
FK Jaroměř TJ Velké Poříčí muži A stadion Jaroměř, Růžová ulice

 

Sunday the 25th.
Template © socoolapps | free joomla templates - All rights reserved.