ban 20180526 pozv Vysoka

Novinky

Termínová listina

Kategorie: HOME



DATUM AKCE DOMÁCÍ HOSTÉ KATEGORIE MÍSTO
24.05.18
Čt 17:00
JAKO - OS mladší přípravka
14. kolo
FK Jaroměř Machov/Police mini přípravka stadion Jaroměř, Růžová ulice
24.05.18
Čt 17:00
JAKO - OS mladší přípravka
14. kolo
FK Jaroměř TJ V. Poříčí mini přípravka stadion Jaroměř, Růžová ulice
26.05.18
So 10:30
Premier Steel KP dorostu U 19
27. kolo
Kostelec/Častolovice FK Jaroměř starší dorost stadion Kostelecká Lhota
26.05.18
So 17:00
VOTROK Krajský přebor mužů
27. kolo
FK Vysoká n/L. FK Jaroměř muži A stadion Vysoká
26.05.18
So 17:00
Krajský přebor MD U 17 - finálová skupina
3. kolo
FC Spartak Rychnov n. Kn. FK Jaroměř mladší dorost stadion Rychnov
27.05.18
Ne 09:00
APFREIGHT KP starších přípravek U 11 - skupina G
9. kolo
Jaroměř/Stěžery FC Slavia HK starší přípravka stadion Stěžery
27.05.18
Ne 09:00
SKALIČAN KP mladších přípravek - skupina C
7. kolo
FK Jaroměř Javorka/Miletín mladší přípravka stadion Jaroměř, Růžová ulice
27.05.18
Ne 09:30
DAHASL KP SŽ U 15 - skupina o umístění
3. kolo
FC Spartak Rychnov n. Kn. FK Jaroměř starší žáci stadion Rychnov
27.05.18
Ne 11:00
APFREIGHT KP starších přípravek U 11 - skupina G
9. kolo
Jaroměř/Stěžery Chlumec/RMSK starší přípravka stadion Stěžery
27.05.18
Ne 11:10
SKALIČAN KP mladších přípravek - skupina C
7. kolo
FK Jaroměř TJ Sokol Třebeš mladší přípravka stadion Jaroměř, Růžová ulice
27.05.18
Ne 12:40
SKALIČAN KP mladších přípravek - skupina C
7. kolo
FK Jaroměř MFK Trutnov mladší přípravka stadion Jaroměř, Růžová ulice
27.05.18
Ne 14:00
ČP KP mladších žáků U 13 - finále, jaro 2018
9. kolo
FK Jaroměř TJ Slovan Broumov mladší žáci stadion Jaroměř, Růžová ulice
27.05.18
Ne 16:00
ČP KP mladších žáků U 13 - finále, jaro 2018
9. kolo
FK Jaroměř FC Vrchlabí mladší žáci stadion Jaroměř, Růžová ulice
30.05.18
St 17:00
Premier Steel KP dorostu U 19
25. kolo
Hořice/Bělohrad FK Jaroměř starší dorost stadion Hořice
30.05.18
St 17:00
DAHASL KP SŽ U 15 - skupina o umístění
2. kolo
FK Jaroměř TJ Jiskra Hořice starší žáci stadion Jaroměř, Růžová ulice
31.05.18
Čt 17:00
AGRO CS - Okresní přebor mladší žáci
19. kolo
TJ V.Poříčí FK Jaroměř B mladší žáci stadion Velké Poříčí
31.05.18
Čt 17:00
JAKO - OS mladší přípravka
15. kolo
TJ Č. Kostelec A FK Jaroměř mini přípravka stadion Zábrodí
31.05.18
Čt 17:00
JAKO - OS mladší přípravka
15. kolo
TJ Č. Kostelec B FK Jaroměř mini přípravka stadion Zábrodí
02.06.18
So 09:40
SKALIČAN KP mladších přípravek - skupina C
8. kolo
FK Jaroměř FC Hradec Králové mladší přípravka stadion Jičín
02.06.18
So 11:10
SKALIČAN KP mladších přípravek - skupina C
8. kolo
SK Jičín FK Jaroměř mladší přípravka stadion Jičín
02.06.18
So 12:00
SKALIČAN KP mladších přípravek - skupina C
8. kolo
FK Jaroměř Javorka/Miletín mladší přípravka stadion Jičín
02.06.18
So 17:00
Krajský přebor MD U 17 - finálová skupina
4. kolo
FK Jaroměř SK Vysoké Mýto mladší dorost stadion Jaroměř, Růžová ulice
03.06.18
Ne 09:00
ČP KP mladších žáků U 13 - finále, jaro 2018
10. kolo
TJ Sokol Třebeš II. FK Jaroměř mladší žáci stadion Třebeš
03.06.18
Ne 09:00
APFREIGHT KP starších přípravek U 11 - skupina G
10. kolo
Jaroměř/Stěžery Chlumec/RMSK starší přípravka stadion Stěžery
03.06.18
Ne 10:00
ČP KP mladších žáků U 13 - finále, jaro 2018
11. kolo
FK Jaroměř SK Jičín mladší žáci stadion Třebeš
03.06.18
Ne 11:00
APFREIGHT KP starších přípravek U 11 - skupina G
10. kolo
Jaroměř/Stěžery Kostelec/Častolovice starší přípravka stadion Stěžery
03.06.18
Ne 12:15
DAHASL KP SŽ U 15 - skupina o umístění
4. kolo
FK Jaroměř VOLNO - VOLNÝ LOS starší žáci stadion Jaroměř, Růžová ulice
03.06.18
Ne 14:30
Premier Steel KP dorostu U 19
28. kolo
FK Jaroměř FC Slavia Hradec Králové starší dorost stadion Jaroměř, Růžová ulice
03.06.18
Ne 17:00
VOTROK Krajský přebor mužů
28. kolo
FK Jaroměř TJ Červený Kostelec muži A stadion Jaroměř, Růžová ulice
05.06.18
Út 17:00
AGRO CS - Okresní přebor mladší žáci
20. kolo
FK Jaroměř B V. Jesenice/Provodov mladší žáci stadion Jaroměř
07.06.18
Čt 17:00
Premier Steel KP dorostu U 19
18. kolo
FK Jaroměř SK Pardubičky starší dorost stadion Jaroměř, Růžová ulice
07.06.18
Čt 17:00
JAKO - OS mladší přípravka
16. kolo
MFK N. Město FK Jaroměř mini přípravka stadion Provodov
07.06.18
Čt 17:00
JAKO - OS mladší přípravka
16. kolo
S.Provodov FK Jaroměř mini přípravka stadion Provodov
09.06.18
So 10:00
Krajský přebor MD U 17 - finálová skupina
5. kolo
SK Jičín FK Jaroměř mladší dorost stadion Jičín
10.06.18
Ne 10:00
DAHASL KP SŽ U 15 - skupina o umístění
5. kolo
MFK Nové Město nad Metují FK Jaroměř starší žáci stadion Nové Město, UMT
10.06.18
Ne 14:30
Premier Steel KP dorostu U 19
29. kolo
FK Jaroměř FC Vrchlabí starší dorost stadion Jaroměř, Růžová ulice
10.06.18
Ne 17:00
VOTROK Krajský přebor mužů
29. kolo
FK Jaroměř FC Spartak Rychnov n. Kn. muži A stadion Jaroměř, Růžová ulice
16.06.18
So 09:00
finálový turnaj JUTAGRASS Poháru dorostu U-19
FK Jaroměř starší dorost stadion Jaroměř, Růžová ulice
16.06.18
So 10:00
finálový turnaj Poháru mladšího dorostu U-17
x FK Jaroměř starší dorost stadion x
16.06.18
So 18:00
turnaj
TJ Spartak Opočno mladší přípravka stadion Opočno
17.06.18
Ne 17:00
VOTROK Krajský přebor mužů
30. kolo
FK Jaroměř TJ Sokol Třebeš muži A stadion Jaroměř, Růžová ulice
20.06.18
St 17:00
AGRO CS - Okresní přebor mladší žáci
16. kolo
FK Jaroměř B Sl. Broumov B mladší žáci stadion Jaroměř

 

Thursday the 24th.
Template © socoolapps | free joomla templates - All rights reserved.