ban 20200208 muzi NachodB

Novinky

Termínová listina

Kategorie: HOME



DATUM AKCE DOMÁCÍ HOSTÉ KATEGORIE MÍSTO
11.04.20
So 13:30
DAHASL 1. Krajská liga žáků U 15 - skupina A
19. kolo
1. FK Nová Paka/TJ Sokol Stará Paka FK Jaroměř starší žáci stadion Nová Paka, UMT
12.04.20
Ne 16:30
AM Gnol 1. A třída mužů
21. kolo
FK Jaroměř SK Týniště nad Orlicí muži A stadion Jaroměř, Růžová ulice
16.04.20
Čt 16:30
JAKO - OS mladší přípravka
8. kolo
FK Náchod FK Jaroměř mini přípravka stadion Hamra
18.04.20
So 17:00
AM Gnol 1. A třída mužů
22. kolo
SK Bystřian Kunčice FK Jaroměř muži A stadion Kunčice
19.04.20
Ne 13:30
DAHASL 1. Krajská liga žáků U 15 - skupina A
20. kolo
FK Jaroměř FK Kratonohy - FC Olympia HK starší žáci stadion Jaroměř, Růžová ulice
25.04.20
So 09:30
DAHASL 1. Krajská liga žáků U 15 - skupina A
21. kolo
TJ Červený Kostelec FK Jaroměř starší žáci stadion Červený Kostelec
26.04.20
Ne 17:00
AM Gnol 1. A třída mužů
23. kolo
FK Jaroměř MFK Trutnov B muži A stadion Jaroměř, Růžová ulice
30.04.20
Čt 17:30
AM Gnol 1. A třída mužů
16. kolo
FK Jaroměř TJ Sokol Nepolisy muži A stadion Jaroměř, Růžová ulice
03.05.20
Ne 10:00
DAHASL 1. Krajská liga žáků U 15 - skupina A
22. kolo
FK Jaroměř FC Vrchlabí starší žáci stadion Jaroměř, Růžová ulice
03.05.20
Ne 17:00
AM Gnol 1. A třída mužů
24. kolo
SK Česká Skalice FK Jaroměř muži A stadion Česká Skalice
09.05.20
So 14:45
DAHASL 1. Krajská liga žáků U 15 - skupina A
23. kolo
TJ Sokol Malšova Lhota/FC Slavia HK FK Jaroměř starší žáci stadion Malšova Lhota
09.05.20
So 17:00
AM Gnol 1. A třída mužů
25. kolo
MFK Nové Město nad Metují FK Jaroměř muži A stadion Ohnišov
16.05.20
So 17:00
DAHASL 1. Krajská liga žáků U 15 - skupina A
24. kolo
VOLNO - VOLNÝ LOS FK Jaroměř starší žáci stadion tráva
17.05.20
Ne 17:00
AM Gnol 1. A třída mužů
26. kolo
TJ Slovan Broumov FK Jaroměř muži A stadion Broumov
24.05.20
Ne 14:00
DAHASL 1. Krajská liga žáků U 15 - skupina A
25. kolo
FK Jaroměř FC Nový Hradec Králové starší žáci stadion Jaroměř, Růžová ulice
24.05.20
Ne 17:00
AM Gnol 1. A třída mužů
27. kolo
FK Jaroměř SK Solnice muži A stadion Jaroměř, Růžová ulice
31.05.20
Ne 09:30
DAHASL 1. Krajská liga žáků U 15 - skupina A
26. kolo
TJ Dvůr Králové nad Labem FK Jaroměř starší žáci stadion Dvůr Králové
31.05.20
Ne 17:00
AM Gnol 1. A třída mužů
28. kolo
TJ Lázně Bělohrad FK Jaroměř muži A stadion Lázně Bělohrad
07.06.20
Ne 14:00
DAHASL 1. Krajská liga žáků U 15 - skupina A
27. kolo
FK Jaroměř TJ Lánov/TJ Tatran Hostinné starší žáci stadion Jaroměř, Růžová ulice
07.06.20
Ne 17:00
AM Gnol 1. A třída mužů
29. kolo
FK Jaroměř SK Třebechovice pod Orebem muži A stadion Jaroměř, Růžová ulice
13.06.20
So 17:00
AM Gnol 1. A třída mužů
30. kolo
SK Sobotka FK Jaroměř muži A stadion Sobotka

 

Tuesday the 7th.
Template © socoolapps | free joomla templates - All rights reserved.