ban 20171022 pozv Vrchlabi

Novinky

Termínová listina

Kategorie: HOME



DATUM AKCE DOMÁCÍ HOSTÉ KATEGORIE MÍSTO
16.07.17
Ne 17:00
přátelský zápas
SK Roudnice FK Jaroměř muži A hřiště Roudnice
22.07.17
So 17:00
přátelský zápas
FK Černilov FK Jaroměř muži A hřiště Černilov
26.07.17
St 18:00
přátelský zápas
MFK Trutnov FK Jaroměř muži A stadion Trutnov - Horní Staré Město
29.07.17
So 17:30
předkolo Poháru hejtmana KHK
SK Smiřice FK Jaroměř muži A stadion Smiřice
05.08.17
So 17:30
1. kolo Poháru hejtmana KHK
Spartak Police nad Metují FK Jaroměř muži A stadion Police nad Metují
06.08.17
Ne 15:00
přátelský zápas
MFK Trutnov U17 FK Jaroměř U19 starší dorost hřiště Trutnov, H.S.M.
12.08.17
So 10:00
přátelský zápas
FK Jaroměř MFK Trutnov U13 mladší žáci hřiště Jaroměř, Růžová ulice
13.08.17
Ne 14:15
přátelský zápas
FK Jaroměř U19 AFK Hronov U19 starší dorost hřiště Jaroměř, Růžová ulice
13.08.17
Ne 17:00
VOTROK Krajský přebor mužů
1. kolo
FK Jaroměř TJ Lázně Bělohrad muži A stadion Jaroměř, Růžová ulice
19.08.17
So 09:00
Turnaj RAMPUŠÁK Dobruška
mladší přípravka Městský stadion Dobruška
19.08.17
So 10:00
ČUPA Krajský přebor mladšího dorostu U 17
2. kolo
SK Jičín FK Jaroměř mladší dorost stadion Jičín, UMT
19.08.17
So 10:00
přátelský zápas
FK Jaroměř MŽ TJ Sokol Třebeš mladší žáci hřiště Jaroměř, Růžová ulice
19.08.17
So 17:00
VOTROK Krajský přebor mužů
2. kolo
FK Chlumec nad Cidlinou FK Jaroměř muži A stadion Chlumec nad Cidlinou
19.08.17
So 17:00
DAHASL Krajský přebor starších žáků U 15
2. kolo
VOLNO - VOLNÝ LOS FK Jaroměř starší žáci stadion tráva
20.08.17
Ne 17:00
Premier Steel Krajský přebor dorostu U 19
2. kolo
FK Jaroměř SK Solnice starší dorost stadion Jaroměř, Růžová ulice
23.08.17
St 09:00
Soustředění hráčů ročníku 2006 a 2005
starší přípravka hotel www.staropackasokolovna.eu
23.08.17
St 17:30
ČUPA Krajský přebor mladšího dorostu U 17
14. kolo
Hořiněves/Dohalice FK Jaroměř mladší dorost hřiště Hoříněves
24.08.17
Čt 18:00
přátelský zápas
RMSK Cidlina U-12 FK Jaroměř mladší žáci hřiště Stará Paka
26.08.17
So 09:00
Memoriál L. Kaválka (2007)
starší přípravka stadion Červený Kostelec
26.08.17
So 09:00
Memoriál L. Kaválka (2005)
mladší žáci stadion Červený Kostelec
26.08.17
So 10:15
Premier Steel Krajský přebor dorostu U 19
3. kolo
SK Pardubičky FK Jaroměř starší dorost hřiště Pardubičky
27.08.17
Ne 12:15
DAHASL Krajský přebor starších žáků U 15
3. kolo
FK Jaroměř Chlumec/Nové Město starší žáci stadion Jaroměř, Růžová ulice
27.08.17
Ne 13:00
přátelský zápas
FKM Javorka FK Jaroměř mladší žáci hřiště Lázně Bělohrad
27.08.17
Ne 14:15
ČUPA Krajský přebor mladšího dorostu U 17
3. kolo
FK Jaroměř Hořiněves/Dohalice mladší dorost stadion Jaroměř, Růžová ulice
27.08.17
Ne 17:00
VOTROK Krajský přebor mužů
3. kolo
FK Jaroměř FK Kostelec nad Orlicí muži A stadion Jaroměř, Růžová ulice
30.08.17
St 15:30
DAHASL Krajský přebor starších žáků U 15
1. kolo
FK Jaroměř FC Olympia HK starší žáci stadion Jaroměř, Růžová ulice
30.08.17
St 17:30
Premier Steel Krajský přebor dorostu U 19
1. kolo
TJ Tatran Hostinné FK Jaroměř starší dorost stadion Hostinné
30.08.17
St 17:30
ČUPA Krajský přebor mladšího dorostu U 17
1. kolo
FK Jaroměř MFK Chrudim mladší dorost stadion Jaroměř, Růžová ulice
31.08.17
Čt 17:00
AGRO CS - Okresní přebor mladší žáci
1. kolo
Sl. Broumov B FK Jaroměř B mladší žáci stadion Broumov
02.09.17
So 09:30
DAHASL Krajský přebor starších žáků U 15
4. kolo
TJ Slovan Broumov FK Jaroměř starší žáci stadion Broumov
02.09.17
So 10:15
VOTROK Krajský přebor mužů
4. kolo
FC Slavia Hradec Králové FK Jaroměř muži A stadion Slavia Hradec Králové
03.09.17
Ne 09:00
APFREIGHT KP starších přípravek U 11 - skupina C
1. kolo
Jaroměř/Stěžery Nový HK/Černilov starší přípravka stadion Jaroměř
03.09.17
Ne 10:15
ČUPA Krajský přebor mladšího dorostu U 17
4. kolo
SK Pardubičky FK Jaroměř mladší dorost stadion Pardubičky
03.09.17
Ne 11:00
APFREIGHT KP starších přípravek U 11 - skupina C
1. kolo
Jaroměř/Stěžery FC Slavia HK starší přípravka stadion Jaroměř
03.09.17
Ne 13:00
ČP Krajský přebor mladších žáků U 13 - skupina A
1. kolo
FK Jaroměř TJ Slovan Broumov mladší žáci stadion Jaroměř, Růžová ulice
03.09.17
Ne 15:00
ČP Krajský přebor mladších žáků U 13 - skupina A
1. kolo
FK Jaroměř FC Vrchlabí mladší žáci stadion Jaroměř, Růžová ulice
03.09.17
Ne 17:00
Premier Steel Krajský přebor dorostu U 19
4. kolo
FK Jaroměř Hronov/Stárkov starší dorost stadion Jaroměř, Růžová ulice
06.09.17
St 17:30
2. kolo Poháru hejtmana KHK
FK Vysoká nad Labem FK Jaroměř muži A hřiště Vysoká nad Labem
07.09.17
Čt 17:00
AGRO CS - Okresní přebor mladší žáci
2. kolo
FK Jaroměř B VOLNÝ LOS mladší žáci stadion Jaroměř
07.09.17
Čt 17:00
JAKO - OS mladší přípravka
1. kolo
FK Jaroměř S.V. Jesenice mini přípravka stadion Jaroměř, Růžová ulice
07.09.17
Čt 17:00
JAKO - OS mladší přípravka
1. kolo
FK Jaroměř FK Náchod - Modrásci mini přípravka stadion Jaroměř, Růžová ulice
10.09.17
Ne 10:00
APFREIGHT KP starších přípravek U 11 - skupina C
2. kolo
Jaroměř/Stěžery FC Slavia HK starší přípravka stadion Stěžery
10.09.17
Ne 10:00
ČP Krajský přebor mladších žáků U 13 - skupina A
2. kolo
FK Jaroměř Úpice/Rtyně mladší žáci hřiště Lánov
10.09.17
Ne 10:00
Premier Steel Krajský přebor dorostu U 19
5. kolo
FC Spartak Rychnov n. Kn. FK Jaroměř starší dorost stadion Rychnov, tráva
10.09.17
Ne 11:00
ČP Krajský přebor mladších žáků U 13 - skupina A
2. kolo
TJ Lánov FK Jaroměř mladší žáci hřiště Lánov
10.09.17
Ne 12:00
APFREIGHT KP starších přípravek U 11 - skupina C
2. kolo
Jaroměř/Stěžery TJ Rasošky starší přípravka stadion Stěžery
10.09.17
Ne 13:00
SKALIČAN KP mladších přípravek - skupina A
1. kolo
MFK Trutnov FK Jaroměř mladší přípravka stadion Trutnov H.S.M.
10.09.17
Ne 14:15
ČUPA Krajský přebor mladšího dorostu U 17
5. kolo
FK Jaroměř VOLNO - VOLNÝ LOS mladší dorost stadion Jaroměř, Růžová ulice
10.09.17
Ne 14:30
SKALIČAN KP mladších přípravek - skupina A
1. kolo
FC Hradec Králové FK Jaroměř mladší přípravka stadion Trutnov H.S.M.
10.09.17
Ne 14:45
DAHASL Krajský přebor starších žáků U 15
5. kolo
FK Jaroměř MFK Nové Město nad Metují starší žáci stadion Jaroměř, Růžová ulice
10.09.17
Ne 16:00
SKALIČAN KP mladších přípravek - skupina A
1. kolo
Chlumec/RMSK FK Jaroměř mladší přípravka stadion Trutnov H.S.M.
10.09.17
Ne 17:00
VOTROK Krajský přebor mužů
5. kolo
FK Jaroměř MFK Nové Město nad Metují muži A stadion Jaroměř, Růžová ulice
14.09.17
Čt 17:00
AGRO CS - Okresní přebor mladší žáci
3. kolo
Sp. Police n/M FK Jaroměř B mladší žáci stadion Police n. M.
14.09.17
Čt 17:00
JAKO - OS mladší přípravka
2. kolo
S. Zábrodí FK Jaroměř mini přípravka hřiště V. Jesenice
14.09.17
Čt 17:00
JAKO - OS mladší přípravka
2. kolo
S. V. Jesenice B FK Jaroměř mini přípravka hřiště V. Jesenice
16.09.17
So 09:30
DAHASL Krajský přebor starších žáků U 15
6. kolo
TJ Červený Kostelec FK Jaroměř starší žáci stadion Č. Kostelec
16.09.17
So 10:00
APFREIGHT KP starších přípravek U 11 - skupina C
3. kolo
TJ Rasošky Jaroměř/Stěžery starší přípravka stadion Kukleny
16.09.17
So 11:00
APFREIGHT KP starších přípravek U 11 - skupina C
3. kolo
FC Olympia HK Jaroměř/Stěžery starší přípravka stadion Kukleny
16.09.17
So 11:15
ČUPA Krajský přebor mladšího dorostu U 17
6. kolo
TJ Červený Kostelec FK Jaroměř mladší dorost stadion Č. Kostelec
17.09.17
Ne 09:40
SKALIČAN KP mladších přípravek - skupina A
2. kolo
FK Jaroměř FC Hradec Králové mladší přípravka hřiště Lázně Bělohrad
17.09.17
Ne 10:00
ČP Krajský přebor mladších žáků U 13 - skupina A
3. kolo
FK Jaroměř TJ Dvůr Králové n. L. mladší žáci stadion Jaroměř, Růžová ulice
17.09.17
Ne 10:30
SKALIČAN KP mladších přípravek - skupina A
2. kolo
SK Jičín FK Jaroměř mladší přípravka hřiště Lázně Bělohrad
17.09.17
Ne 12:00
ČP Krajský přebor mladších žáků U 13 - skupina A
3. kolo
FK Jaroměř SK Rozkoš mladší žáci stadion Jaroměř, Růžová ulice
17.09.17
Ne 12:40
SKALIČAN KP mladších přípravek - skupina A
2. kolo
Javorka/Miletín FK Jaroměř mladší přípravka stadion Lázně Bělohrad
17.09.17
Ne 14:15
Premier Steel Krajský přebor dorostu U 19
6. kolo
FK Jaroměř MFK Nové Město nad Metují starší dorost stadion Jaroměř, Růžová ulice
17.09.17
Ne 17:00
VOTROK Krajský přebor mužů
6. kolo
FK Jaroměř SK Libčany muži A stadion Jaroměř
21.09.17
Čt 17:00
AGRO CS - Okresní přebor mladší žáci
4. kolo
FK Jaroměř B TJ V. Poříčí mladší žáci stadion Jaroměř
21.09.17
Čt 17:00
JAKO - OS mladší přípravka
3. kolo
S. Provodov B FK Jaroměř mini přípravka hřiště Provodov
21.09.17
Čt 17:00
JAKO - OS mladší přípravka
3. kolo
S. Zábrodí FK Jaroměř mini přípravka hřiště Provodov
23.09.17
So 09:00
APFREIGHT KP starších přípravek U 11 - skupina C
4. kolo
TJ Rasošky Jaroměř/Stěžery starší přípravka hřiště Rasošky
23.09.17
So 10:00
APFREIGHT KP starších přípravek U 11 - skupina C
4. kolo
TJ Sokol Třebeš Jaroměř/Stěžery starší přípravka hřiště Rasošky
23.09.17
So 10:00
ČP Krajský přebor mladších žáků U 13 - skupina A
4. kolo
FK Jaroměř TJ Červený Kostelec mladší žáci stadion Hostinné
23.09.17
So 11:00
ČP Krajský přebor mladších žáků U 13 - skupina A
4. kolo
TJ Tatran Hostinné FK Jaroměř mladší žáci stadion Hostinné
24.09.17
Ne 14:00
Premier Steel Krajský přebor dorostu U 19
7. kolo
Č. Kostelec/Č. Skalice FK Jaroměř starší dorost stadion Č. Skalice
24.09.17
Ne 16:30
VOTROK Krajský přebor mužů
7. kolo
FK Jaroměř SK Jičín muži A stadion Jaroměř, Růžová ulice
28.09.17
Čt 10:00
SKALIČAN KP mladších přípravek - skupina A
4. kolo
FK Jaroměř MFK Trutnov mladší přípravka stadion Jaroměř, Růžová ulice
28.09.17
Čt 12:00
SKALIČAN KP mladších přípravek - skupina A
4. kolo
FK Jaroměř SK Jičín mladší přípravka stadion Jaroměř, Růžová ulice
28.09.17
Čt 13:00
SKALIČAN KP mladších přípravek - skupina A
3. kolo
FK Jaroměř SK Jičín mladší přípravka stadion Chlumec
28.09.17
Čt 14:15
ČUPA Krajský přebor mladšího dorostu U 17
13. kolo
FK Jaroměř SK Jičín mladší dorost stadion Jaroměř, Růžová ulice
28.09.17
Čt 17:00
JAKO - OS mladší přípravka
4. kolo
FK Jaroměř FK Náchod - Modrásci mini přípravka stadion Jaroměř, Růžová ulice
28.09.17
Čt 18:00
JAKO - OS mladší přípravka
4. kolo
FK Náchod - Bělásci FK Jaroměř mini přípravka stadion Jaroměř
29.09.17
Pá 17:00
AGRO CS - Okresní přebor mladší žáci
5. kolo
V. Jesenice/Provodov FK Jaroměř B mladší žáci hřiště V. Jesenice
30.09.17
So 10:00
ČP Krajský přebor mladších žáků U 13 - skupina A
5. kolo
TJ Slovan Broumov FK Jaroměř mladší žáci stadion Broumov
30.09.17
So 11:00
ČP Krajský přebor mladších žáků U 13 - skupina A
5. kolo
FK Jaroměř FC Vrchlabí mladší žáci stadion Broumov
01.10.17
Ne 10:00
APFREIGHT KP starších přípravek U 11 - skupina C
5. kolo
Jaroměř/Stěžery TJ Rasošky starší přípravka hřiště Stěžery
01.10.17
Ne 12:00
APFREIGHT KP starších přípravek U 11 - skupina C
5. kolo
Jaroměř/Stěžery Nový HK/Černilov starší přípravka hřiště Stěžery
01.10.17
Ne 12:00
DAHASL Krajský přebor starších žáků U 15
8. kolo
TJ Jiskra Hořice FK Jaroměř starší žáci stadion Hořice
01.10.17
Ne 13:45
ČUPA Krajský přebor mladšího dorostu U 17
8. kolo
Bělohrad/Hořice FK Jaroměř mladší dorost stadion Hořice
01.10.17
Ne 16:30
VOTROK Krajský přebor mužů
8. kolo
TJ Jiskra Hořice FK Jaroměř muži A stadion Hořice
01.10.17
Ne 16:30
Premier Steel Krajský přebor dorostu U 19
8. kolo
FK Jaroměř TJ Slovan Broumov starší dorost stadion Jaroměř, Růžová ulice
05.10.17
Čt 17:00
AGRO CS - Okresní přebor mladší žáci
6. kolo
FK Jaroměř B Slovan Broumov B mladší žáci stadion Jaroměř
05.10.17
Čt 17:00
JAKO - OS mladší přípravka
5. kolo
TJ Červený Kostelec FK Jaroměř mini přípravka stadion Červený Kostelec
05.10.17
Čt 17:00
JAKO - OS mladší přípravka
5. kolo
FK Jaroměř MFK Nové Město nad Metují mini přípravka stadion Červený Kostelec
07.10.17
So 10:00
SKALIČAN KP mladších přípravek - skupina A
5. kolo
TJ Sokol Třebeš FK Jaroměř mladší přípravka hřiště Háječek
07.10.17
So 11:00
SKALIČAN KP mladších přípravek - skupina A
5. kolo
FC Hradec Králové FK Jaroměř mladší přípravka hřiště Háječek
07.10.17
So 12:00
SKALIČAN KP mladších přípravek - skupina A
3. kolo
FK Jaroměř TJ Sokol Třebeš mladší přípravka hřiště Háječek
07.10.17
So 13:45
Premier Steel Krajský přebor dorostu U 19
9. kolo
SK Týniště nad Orlicí FK Jaroměř starší dorost hřiště Olšina
08.10.17
Ne 09:00
ČP Krajský přebor mladších žáků U 13 - skupina A
6. kolo
Úpice/Rtyně FK Jaroměř mladší žáci stadion Úpice
08.10.17
Ne 10:00
APFREIGHT KP starších přípravek U 11 - skupina C
6. kolo
TJ Sokol Třebeš Jaroměř/Stěžery starší přípravka stadion Kukleny
08.10.17
Ne 10:00
ČP Krajský přebor mladších žáků U 13 - skupina A
6. kolo
TJ Lánov FK Jaroměř mladší žáci stadion Úpice
08.10.17
Ne 11:00
APFREIGHT KP starších přípravek U 11 - skupina C
6. kolo
FC Olympia HK Jaroměř/Stěžery starší přípravka stadion Kukleny
08.10.17
Ne 11:15
DAHASL Krajský přebor starších žáků U 15
9. kolo
FK Jaroměř FC Nový Hradec Králové starší žáci stadion Jaroměř, Růžová ulice
08.10.17
Ne 13:15
ČUPA Krajský přebor mladšího dorostu U 17
9. kolo
FK Jaroměř FC Nový Hradec Králové mladší dorost stadion Jaroměř, Růžová ulice
08.10.17
Ne 16:00
VOTROK Krajský přebor mužů
9. kolo
FK Jaroměř FK Náchod muži A stadion Jaroměř, Růžová ulice
10.10.17
Út 16:00
DAHASL Krajský přebor starších žáků U 15
7. kolo
FK Jaroměř FC Spartak Rychnov nad Kněžnou starší žáci stadion Jaroměř, Růžová ulice
12.10.17
Čt 16:00
ČUPA Krajský přebor mladšího dorostu U 17
7. kolo
FK Jaroměř FC Spartak Rychnov nad Kněžnou mladší dorost stadion Jaroměř, Růžová ulice
12.10.17
Čt 16:30
AGRO CS - Okresní přebor mladší žáci
7. kolo
VOLNÝ LOS FK Jaroměř B mladší žáci stadion tráva
14.10.17
So 09:30
DAHASL Krajský přebor starších žáků U 15
10. kolo
FC Vrchlabí FK Jaroměř starší žáci stadion Vrchlabí, UMT
14.10.17
So 10:00
SKALIČAN KP mladších přípravek - skupina A
6. kolo
FK Jaroměř Javorka/Miletín mladší přípravka stadion Chlumec
14.10.17
So 11:00
SKALIČAN KP mladších přípravek - skupina A
6. kolo
Chlumec/RMSK FK Jaroměř mladší přípravka stadion Chlumec
14.10.17
So 11:15
ČUPA Krajský přebor mladšího dorostu U 17
10. kolo
FC Vrchlabí FK Jaroměř mladší dorost stadion Vrchlabí, UMT
14.10.17
So 12:00
SKALIČAN KP mladších přípravek - skupina A
3. kolo
Chlumec/RMSK FK Jaroměř mladší přípravka stadion Chlumec
15.10.17
Ne 09:00
APFREIGHT KP starších přípravek U 11 - skupina C
7. kolo
Jaroměř/Stěžery FC Olympia HK starší přípravka stadion Jaroměř
15.10.17
Ne 11:00
APFREIGHT KP starších přípravek U 11 - skupina C
7. kolo
Jaroměř/Stěžery Nový HK/Černilov starší přípravka stadion Jaroměř
15.10.17
Ne 12:00
ČP Krajský přebor mladších žáků U 13 - skupina A
7. kolo
FK Jaroměř TJ Dvůr Králové n. L. mladší žáci stadion Jaroměř, Růžová ulice
15.10.17
Ne 14:00
ČP Krajský přebor mladších žáků U 13 - skupina A
7. kolo
FK Jaroměř SK Rozkoš mladší žáci stadion Jaroměř, Růžová ulice
15.10.17
Ne 16:00
VOTROK Krajský přebor mužů
10. kolo
RMSK Cidlina FK Jaroměř muži A stadion N. Bydžov, tráva
15.10.17
Ne 16:00
Premier Steel Krajský přebor dorostu U 19
10. kolo
FK Jaroměř Hořice/Bělohrad starší dorost stadion Jaroměř, Růžová ulice
19.10.17
Čt 16:30
AGRO CS - Okresní přebor mladší žáci
8. kolo
FK Jaroměř B Sp. Police n/M mladší žáci stadion Jaroměř
19.10.17
Čt 16:30
JAKO - OS mladší přípravka
7. kolo
SK Rozkoš Č. Skalice FK Jaroměř mini přípravka stadion Česká Skalice
19.10.17
Čt 17:00
JAKO - OS mladší přípravka
7. kolo
FK Jaroměř Machov/Police mini přípravka stadion Česká Skalice
21.10.17
So 10:00
APFREIGHT KP starších přípravek U 11 - skupina C
8. kolo
TJ Sokol Třebeš Jaroměř/Stěžery starší přípravka stadion Černilov
21.10.17
So 11:00
APFREIGHT KP starších přípravek U 11 - skupina C
8. kolo
Nový HK/Černilov Jaroměř/Stěžery starší přípravka stadion Černilov
21.10.17
So 13:15
Premier Steel Krajský přebor dorostu U 19
11. kolo
Chlumec/Lovčice FK Jaroměř starší dorost stadion Chlumec
22.10.17
Ne 09:00
ČP Krajský přebor mladších žáků U 13 - skupina A
8. kolo
TJ Tatran Hostinné FK Jaroměř mladší žáci stadion Hostinné
22.10.17
Ne 10:00
ČP Krajský přebor mladších žáků U 13 - skupina A
8. kolo
FK Jaroměř TJ Červený Kostelec mladší žáci stadion Hostinné
22.10.17
Ne 10:45
DAHASL Krajský přebor starších žáků U 15
11. kolo
FK Jaroměř SK Vysoké Mýto starší žáci stadion Jaroměř, Růžová ulice
22.10.17
Ne 12:00
SKALIČAN KP mladších přípravek - skupina A
7. kolo
MFK Trutnov FK Jaroměř mladší přípravka stadion Trutnov
22.10.17
Ne 12:45
ČUPA Krajský přebor mladšího dorostu U 17
11. kolo
FK Jaroměř SK Vysoké Mýto mladší dorost stadion Jaroměř, Růžová ulice
22.10.17
Ne 13:30
SKALIČAN KP mladších přípravek - skupina A
7. kolo
Javorka/Miletín FK Jaroměř mladší přípravka stadion Trutnov
22.10.17
Ne 15:00
SKALIČAN KP mladších přípravek - skupina A
7. kolo
TJ Sokol Třebeš FK Jaroměř mladší přípravka stadion Trutnov
22.10.17
Ne 15:30
VOTROK Krajský přebor mužů
11. kolo
FK Jaroměř FC Vrchlabí muži A stadion Jaroměř, Růžová ulice
24.10.17
Út 16:00
JAKO - OS mladší přípravka
6. kolo
TJ Č. Kostelec B FK Jaroměř mini přípravka hřiště Zábrodí
24.10.17
Út 16:30
JAKO - OS mladší přípravka
6. kolo
FK Jaroměř TJ Č. Kostelec A mini přípravka hřiště Zábrodí
26.10.17
Čt 16:30
AGRO CS - Okresní přebor mladší žáci
9. kolo
TJ V.Poříčí FK Jaroměř B mladší žáci stadion Velké Poříčí
26.10.17
Čt 17:00
JAKO - OS mladší přípravka
8. kolo
FK Jaroměř TJ V. Poříčí mini přípravka stadion Jaroměř, Růžová ulice
26.10.17
Čt 17:00
JAKO - OS mladší přípravka
8. kolo
FK Jaroměř SK Rozkoš Č.Skalice mini přípravka stadion Jaroměř, Růžová ulice
28.10.17
So 10:00
APFREIGHT KP starších přípravek U 11 - skupina C
9. kolo
FC Slavia HK Jaroměř/Stěžery starší přípravka stadion Černilov
28.10.17
So 11:00
APFREIGHT KP starších přípravek U 11 - skupina C
9. kolo
Nový HK/Černilov Jaroměř/Stěžery starší přípravka stadion Černilov
28.10.17
So 14:30
ČUPA Krajský přebor mladšího dorostu U 17
12. kolo
MFK Chrudim FK Jaroměř mladší dorost stadion Chrudim - UMT
29.10.17
Ne 09:00
SKALIČAN KP mladších přípravek - skupina A
8. kolo
SK Jičín FK Jaroměř mladší přípravka stadion Jičín
29.10.17
Ne 09:40
SKALIČAN KP mladších přípravek - skupina A
8. kolo
FK Jaroměř FC Hradec Králové mladší přípravka stadion Jaroměř, Růžová ulice
29.10.17
Ne 10:00
ČP Krajský přebor mladších žáků U 13 - skupina A
9. kolo
TJ Slovan Broumov FK Jaroměř mladší žáci stadion Broumov
29.10.17
Ne 10:15
DAHASL Krajský přebor starších žáků U 15
12. kolo
FC OLYMPIA HRADEC KRÁLOVÉ FK Jaroměř starší žáci stadion Kukleny
29.10.17
Ne 11:00
ČP Krajský přebor mladších žáků U 13 - skupina A
9. kolo
FK Jaroměř FC Vrchlabí mladší žáci stadion Jaroměř, Růžová ulice
29.10.17
Ne 12:00
SKALIČAN KP mladších přípravek - skupina A
8. kolo
FK Jaroměř Javorka/Miletín mladší přípravka stadion Jaroměř, Růžová ulice
29.10.17
Ne 14:30
VOTROK Krajský přebor mužů
12. kolo
FK Jaroměř FK Vysoká n/L. muži A stadion Jaroměř, Růžová ulice
29.10.17
Ne 14:30
Premier Steel Krajský přebor dorostu U 19
12. kolo
FK Jaroměř Kostelec/Častolovice starší dorost stadion Jaroměř, Růžová ulice
02.11.17
Čt 16:00
AGRO CS - Okresní přebor mladší žáci
10. kolo
FK Jaroměř B V. Jesenice/Provodov mladší žáci stadion Jaroměř
04.11.17
So 09:00
APFREIGHT KP starších přípravek U 11 - skupina C
11. kolo
TJ Rasošky Jaroměř/Stěžery starší přípravka stadion Rasošky
04.11.17
So 09:00
ČP Krajský přebor mladších žáků U 13 - skupina A
11. kolo
SK Rozkoš FK Jaroměř mladší žáci stadion Č. Skalice
04.11.17
So 10:00
APFREIGHT KP starších přípravek U 11 - skupina C
10. kolo
Jaroměř/Stěžery FC Slavia HK starší přípravka stadion Rasošky
04.11.17
So 10:00
ČP Krajský přebor mladších žáků U 13 - skupina A
10. kolo
FK Jaroměř TJ Dvůr Králové n. L. mladší žáci stadion Jaroměř, Růžová ulice
04.11.17
So 14:00
Premier Steel Krajský přebor dorostu U 19
13. kolo
FC Slavia Hradec Králové FK Jaroměř starší dorost stadion Slavia HK
05.11.17
Ne 09:15
DAHASL Krajský přebor starších žáků U 15
13. kolo
FK Jaroměř VOLNO - VOLNÝ LOS starší žáci stadion Jaroměř, Růžová ulice
05.11.17
Ne 14:00
VOTROK Krajský přebor mužů
13. kolo
TJ Červený Kostelec FK Jaroměř muži A stadion Č. Kostelec
11.11.17
So 12:00
DAHASL Krajský přebor starších žáků U 15
14. kolo
Chlumec/Nové Město FK Jaroměř starší žáci stadion Chlumec
12.11.17
Ne 11:30
Premier Steel Krajský přebor dorostu U 19
14. kolo
FC Vrchlabí FK Jaroměř starší dorost stadion Vrchlabí, UMT
12.11.17
Ne 14:00
VOTROK Krajský přebor mužů
14. kolo
FK Jaroměř FC Spartak Rychnov n. Kn. muži A stadion Jaroměř, Růžová ulice
18.11.17
So 10:00
Premier Steel Krajský přebor dorostu U 19
15. kolo
Nová Paka/Stará Paka FK Jaroměř starší dorost stadion Nová Paka, UMT
19.11.17
Ne 13:30
VOTROK Krajský přebor mužů
15. kolo
TJ Sokol Třebeš FK Jaroměř muži A stadion Třebeš

 

Tuesday the 17th.
Template © socoolapps | free joomla templates - All rights reserved.