Mladší žáci (ročník 2010 a mladší)

Druhé kolo KP mladších žáků

2.kolo Mekkagroup KP MŽ U13 - 4.9. 2022 - hřiště Jaroměř.

FK Jaroměř - MFK Nové Město n. Metují  2:1

Branky: Hemelík L. 2x

FK Jaroměř - TJ Slovan Broumov  3:1

Branky: Kudláček, Dmytro, Libich

Sestava  FK Jaroměř: Vávra - Libich, Hemelík, Kašajík, Derner, Hak, Tannhauser, Haase, Kudláček, Žďárský, Vojtěch, Zámečník, Dmytro

Petr Libich, trenér  FK Jaroměř: V tomto kole měli tři hráči soutěžní premiéru a rozhodně se neztratili. Je důležité, aby všichni hráči makali na 100%.

První kolo KP mladších žáků

1. kolo Mekkagroup KP MŽ U13 - 28.8. 2022 - hřiště Česká Skalice.

FK Jaroměř - SK Česká Skalice 0:1 (0:1)

Branky: :(

FK Jaroměř - TJ Slovan  Broumov 4:1 (1:0)

Branky: Libich 2x, Kašajík, Žďárský 

Sestava FK Jaroměř: Vávra - Libich, Hemelík, Derner, Hak, Haase, Kašajík, Žíla, Svetlák, Žďárský, Tannhauser

Petr Libich, trenér FK Jaroměř: Nově poskládaný tým z ročníku 2010 a 2011 sehrál spolu první soutěžní zápas. Herně máme co zlepšovat, ale máme na čem stavět.

Diváků: 20

Mladší žáci - ani poslední kolo body nepřineslo

10.kolo - Mekkagroup KP MLŽ U13 - Finálová skupina - 11.6. 2022 9:00, hřiště Vysoka n.L.

FK Jaroměř - 1. FK Nová Paka/TJ SOKOL Stará Paka   1:3 (0:3)

Střelci: Runštuk - 3x Maňák

SK Červený Kostelec/TJ Baník Rtyně II. - FK Jaroměř   3:1 (1:0)

Střelci: Boháč, Volhejn, Říha - Tannhauser

FK Vysoká n.L. - FK Jaroměř   5:1 (2:1)

Střelci : 2x Nádeníček, Kaplan, Schestag, Vítek - Hemelík L.

 

Sestava FK Jaroměř : Šitev - Derner, Hemelík L., Hemelík V., Hochsteiger, Kašajík, Koudelka, Křen, Libich (K), Svoboda, Runštuk, Tannhauser  

Petr Libich - trenér FK Jaroměř :

 

Mladší žáci - odložené druhé kolo

2.kolo - Mekkagroup KP MLŽ U13 - Finálová skupiny - 24.4.2022 12:00 - hřiště Jaroměř.

FK Jaroměř - FC Vrchlabí 0:5 (0:2)

Střelci: :-(

Sestava FK Jaroměř: Šitev - Hemelík L., Hemelík V., Křen, Libich, Hak, Hochsteiger, Hamáček, Kašajík, Koudelka, Pecháček, Slezák

2.kolo - Mekkagroup KP MLŽ U13 - Finálová skupiny - 29.5.2022 12:00 - hřiště Jaroměř.

FK Jaroměř - 1. FK Nová Paka/TJ SOKOL Stará Paka 4:0 (3:0)

Střelci: Hochsteiger 2x, Koudelka 2x

Sestava FK Jaroměř: Šitev - Hemelík L., Hemelík V., Křen, Libich, Hochsteiger, Tannhauser, Kašajík, Koudelka, Slezák, Zámečník, Žíla

2.kolo - Mekkagroup KP MLŽ U13 - Finálová skupiny - 10.6.2022 17:00 - hřiště Častolovice.

FK Kostelec nad Orlicí/AFK Častolovice - FK Jaroměř 0:2 (0:1)

Střelci: Hochsteiger 2x

Sestava FK Jaroměř: Šitev - Hemelík L., Hemelík V., Křen, Svoboda, Libich, Haase, Hak, Beneš, Hochsteiger, Tannhauser, Derner, Slezák, Koudelka

Petr Libich - trenér FK Jaroměř:

Mladší žáci - deváté kolo bez bodu

9.kolo - Mekkagroup KP MLŽ U13 - Finálová skupina - 4.6. 2022 9:00, hřiště Solnice

FC Vrchlabí - FK Jaroměř   4:0 (2:0)

Střelci: Ježek, Barák, Pospíšil, Hamáček - 0

SK Solnice - FK Jaroměř   5:0 (4:0)

Střelci: 2x Cvejn, Oberreiter, Baše, Plocek - 0

SK Červený Kostelec/TJ Baník Rtyně II. - FK Jaroměř   4:3 (1:1)

Střelci : 3x Říha, Boháč - Hemelík L., Hochsteiger, Koudelka

 

Sestava FK Jaroměř : Šitev - Haase, Hak, Hemelík L., Hemelík V., Hochsteiger, Kašajík, Koudelka, Křen, Libich, Slezák (K), Svooda, Škoda, Tannhauser  

Petr Libich - trenér FK Jaroměř :

 

Friday the 2nd.
Template © socoolapps | free wordpress templates - All rights reserved.