HOME
Test uživatele
- Podrobnosti
- Kategorie: HOME
Hello in the world of Jumi!
Dear
unknown, not logged, friend!
Have a nice day, weeks, months and years with Jumi!
vychozi
What next? Try Joomla!-Jumi blogspot component in your pages now!
Test upload souboru pomoci PHP
Informace o čase: 2024-05-04 10:28:04
Termínová listina
- Podrobnosti
- Kategorie: HOME
DATUM | AKCE | DOMÁCÍ | HOSTÉ | KATEGORIE | MÍSTO |
14.01.24 Ne 08:00 |
turnaj FOTTUR Jaroměř pro ročník 2017 |
FOTTUR Jaroměř 2023/24 | mini přípravka | hala ASVA Jaroměř | |
20.01.24 So 14:00 |
přípravné utkání |
MFK Trutnov A | FK Jaroměř | muži A | stadion Trutnov, UMT |
27.01.24 So 12:00 |
přípravné utkání |
FK Jaroměř | TJ Sokol Malšova Lhota U-17 | mladší dorost | stadion Nové Město n. M., UMT |
27.01.24 So 15:00 |
Pohár starších žáků U-15 - skupina B |
FC Sp. Rychnov n. K. | FK Jaroměř | starší žáci | stadion Rychnov n. Kn., UMT |
28.01.24 Ne 13:00 |
Pohár staršího dorostu U 19 - skupina A 1. kolo |
FK Jaroměř | TJ Dvůr Králové/TJ Sokol Bílá Třemešná | starší dorost | UMT Trutnov |
04.02.24 Ne 08:00 |
turnaj FOTTUR Jaroměř pro ročník 2015 |
FOTTUR Jaroměř 2023/24 | mladší přípravka | hala ASVA Jaroměř | |
04.02.24 Ne 12:30 |
Pohár starších žáků U-15 - skupina B |
FK Jaroměř | TJ Sokol Zábrodí/TJ Velké Poříčí | starší žáci | stadion Rychnov n. Kn., UMT |
04.02.24 Ne 14:00 |
přípravné utkání |
FK Jaroměř | FC Libišany | muži A | stadion Nové Město n. M., UMT |
10.02.24 So 14:00 |
přípravné utkání |
1. FK Nová Paka | FK Jaroměř B+A | muži B | stadion Nová Paka, UMT |
10.02.24 So 16:00 |
Pohár staršího dorostu U 19 - skupina A 3. kolo |
FK Jaroměř | SK Červený Kostelec | starší dorost | UMT Trutnov |
11.02.24 Ne 08:30 |
turnaj "Sportem proti drogám“ Rtyně v Podkrkonoší pro ročník 2015 |
17. ročník turnaje Sportem proti drogám | mladší přípravka | Sportovní hala Orlovna, Rtyně v Podkrkonoší | |
11.02.24 Ne 12:00 |
přípravné utkání |
FC Spartak Rychnov n. Kn. | FK Jaroměř | mladší dorost | stadion Rychnov n. Kn., UMT |
17.02.24 So 12:00 |
přípravné utkání |
FK Jaroměř | TJ Sokol Moravany | muži A | stadion Nové Město n. M., UMT |
25.02.24 Ne 10:00 |
přípravné utkání |
FK Traverza Hředle | FK Jaroměř B | muži B | stadion Nové Město n. M., UMT |
25.02.24 Ne 14:00 |
přípravné utkání |
MFK Trutnov B | FK Jaroměř | muži A | stadion Trutnov, UMT |
25.02.24 Ne 15:00 |
Pohár staršího dorostu U 19 - semifinále 3. kolo |
FC Spartak Rychnov n. Kn. | FK Jaroměř | starší dorost | stadion Rychnov n. Kn., UMT |
02.03.24 So 12:00 |
přípravné utkání |
Slavia HK B | FK Jaroměř | muži A | stadion Slavia HK, UMT |
02.03.24 So 14:00 |
přípravné utkání |
Slavia HK U-19 | FK Jaroměř B | muži B | stadion Slavia HK, UMT |
02.03.24 So 16:00 |
Pohár staršího dorostu U 19 - finále |
FC Vrchlabí | FK Jaroměř | starší dorost | UMT Nová Paka |
03.03.24 Ne 08:00 |
turnaj FOTTUR Jaroměř pro ročník 2016 |
FOTTUR Jaroměř 2023/24 | mladší přípravka | hala ASVA Jaroměř | |
09.03.24 So 08:00 |
turnaj FOTTUR Jaroměř pro ročník 2017 |
FOTTUR Jaroměř 2023/24 | mladší přípravka | hala ASVA Jaroměř | |
10.03.24 Ne 11:00 |
EKO DELTA KP MD U 17 - o umístění, jaro 2024 1. kolo |
TJ Sokol Stěžery | FK Jaroměř/TJ Velichovky | mladší dorost | stadion Stěžery |
10.03.24 Ne 14:00 |
přípravné utkání |
SK Pardubičky | FK Jaroměř | muži A | stadion Pardubice - Ohrazenice, UMT |
16.03.24 So 10:00 |
přípravné utkání |
SK Smiřice | FK Jaroměř B | muži B | stadion Kobylice, UMT |
16.03.24 So 13:00 |
PREMIER STEEL KP staršího dorostu U 19 18. kolo |
FC Nový Hradec Králové | FK Jaroměř | starší dorost | stadion Nový HK |
17.03.24 Ne 11:30 |
EKO DELTA KP MD U 17 - o umístění, jaro 2024 2. kolo |
FK Jaroměř/TJ Velichovky | FC Spartak Rychnov/TJ Velešov Doudleby | mladší dorost | stadion Velichovky |
23.03.24 So 09:00 |
DAHASL KP SŽ U 15 - finále, jaro 2024 1. kolo |
FK Jaroměř | FC Spartak Rychnov nad Kněžnou | starší žáci | stadion Jaroměř, Růžová ulice |
23.03.24 So 12:15 |
PREMIER STEEL KP staršího dorostu U 19 19. kolo |
FC Spartak Rychnov nad Kněžnou | FK Jaroměř | starší dorost | stadion Rychnov n. Kn., UMT |
23.03.24 So 15:00 |
AGRO CS - Okresní přebor muži 14. kolo |
FK Jaroměř B | SK Babí | muži B | stadion Jaroměř |
24.03.24 Ne 10:00 |
EKO DELTA KP MD U 17 - o umístění, jaro 2024 3. kolo |
SK Babí/SK Česká Skalice | FK Jaroměř/TJ Velichovky | mladší dorost | stadion Česká Skalice |
24.03.24 Ne 15:00 |
VOTROK Krajský přebor mužů 19. kolo |
SK Solnice | FK Jaroměř | muži A | stadion Solnice |
30.03.24 So 09:00 |
MEKKAGROUP KP MŽ U 13 - skupina E, jaro 2024 1. kolo |
FK Jaroměř | SK Týniště nad Orlicí | mladší žáci | stadion Jaroměř, Růžová ulice |
30.03.24 So 11:00 |
MEKKAGROUP KP MŽ U 13 - skupina E, jaro 2024 1. kolo |
FK Jaroměř | FC Spartak Rychnov nad Kněžnou | mladší žáci | stadion Jaroměř, Růžová ulice |
30.03.24 So 14:00 |
PREMIER STEEL KP staršího dorostu U 19 20. kolo |
FK Jaroměř | FC Vrchlabí | starší dorost | stadion Jaroměř, Růžová ulice |
30.03.24 So 16:30 |
AGRO CS - Okresní přebor muži 15. kolo |
TJ Rasošky | FK Jaroměř B | muži B | hřiště Rasošky |
31.03.24 Ne 09:00 |
DRANA KP SP U 11 - skupina F, jaro 2024 1. kolo |
SK Dobruška/TJ Spartak Opočno | FK Jaroměř/TJ Rasošky | starší přípravka | stadion Dobruška, UMT |
31.03.24 Ne 10:00 |
DRANA KP SP U 11 - skupina F, jaro 2024 1. kolo |
FK Jaroměř/TJ Rasošky | TJ Sokol Černíkovice/SK Solnice | starší přípravka | stadion Dobruška, UMT |
31.03.24 Ne 14:00 |
DAHASL KP SŽ U 15 - finále, jaro 2024 2. kolo |
SK Červený Kostelec | FK Jaroměř | starší žáci | stadion Červený Kostelec |
31.03.24 Ne 16:30 |
VOTROK Krajský přebor mužů 20. kolo |
FK Jaroměř | FK Náchod | muži A | stadion Jaroměř, Růžová ulice |
06.04.24 So 09:00 |
Bavíme se sportem - Okresní přebor ml. přípravky 9. kolo |
FK Jaroměř - Červení | SK Č. Skalice - Žlutá | mladší přípravka | stadion Jaroměř |
06.04.24 So 09:00 |
Bavíme se sportem - Okresní přebor ml. přípravky 9. kolo |
FK Jaroměř - Modří | SK Č. Skalice - Modrá | mladší přípravka | stadion Jaroměř |
06.04.24 So 09:00 |
MEKKAGROUP KP MŽ U 13 - skupina E, jaro 2024 2. kolo |
FK Jaroměř | Spartak Police nad Metují | mladší žáci | stadion Opočno |
06.04.24 So 09:40 |
Bavíme se sportem - Okresní přebor ml. přípravky 9. kolo |
FK Jaroměř - Červení | SK Č. Skalice - Modrá | mladší přípravka | stadion Jaroměř |
06.04.24 So 09:40 |
Bavíme se sportem - Okresní přebor ml. přípravky 9. kolo |
FK Jaroměř - Modří | SK Č. Skalice - Žlutá | mladší přípravka | stadion Jaroměř |
06.04.24 So 10:00 |
PREMIER STEEL KP staršího dorostu U 19 21. kolo |
SK Týniště nad Orlicí | FK Jaroměř | starší dorost | stadion Týniště - Olšina |
06.04.24 So 10:00 |
MEKKAGROUP KP MŽ U 13 - skupina E, jaro 2024 2. kolo |
SK Dobruška/TJ Spartak Opočno | FK Jaroměř | mladší žáci | stadion Opočno |
06.04.24 So 11:00 |
MEKKAGROUP KP MŽ U 13 - skupina E, jaro 2024 2. kolo |
FK Jaroměř | FC Spartak Rychnov nad Kněžnou | mladší žáci | stadion Opočno |
06.04.24 So 11:30 |
DAHASL KP SŽ U 15 - finále, jaro 2024 3. kolo |
FK Jaroměř | TJ Sokol Zábrodí/TJ Velké Poříčí | starší žáci | stadion Jaroměř, Růžová ulice |
06.04.24 So 14:00 |
EKO DELTA KP MD U 17 - o umístění, jaro 2024 4. kolo |
FK Jaroměř/TJ Velichovky | TJ Baník Žacléř | mladší dorost | stadion Jaroměř |
06.04.24 So 16:30 |
VOTROK Krajský přebor mužů 21. kolo |
SK Dobruška | FK Jaroměř | muži A | stadion Dobruška |
06.04.24 So 16:30 |
AGRO CS - Okresní přebor muži 16. kolo |
FK Jaroměř B | FK Deštné | muži B | stadion Jaroměř |
07.04.24 Ne 16:00 |
DRANA KP SP U 11 - skupina F, jaro 2024 2. kolo |
SK Červený Kostelec | FK Jaroměř/TJ Rasošky | starší přípravka | stadion Náchod - Běloves, UMT |
07.04.24 Ne 17:00 |
DRANA KP SP U 11 - skupina F, jaro 2024 2. kolo |
FK Náchod | FK Jaroměř/TJ Rasošky | starší přípravka | stadion Náchod - Běloves, UMT |
13.04.24 So 09:00 |
Bavíme se sportem - Okresní přebor ml. přípravky 10. kolo |
FK Jaroměř - Červení | Babí/Zábrodí - Bílá | mladší přípravka | stadion Jaroměř |
13.04.24 So 09:00 |
Bavíme se sportem - Okresní přebor ml. přípravky 10. kolo |
FK Jaroměř - Modří | Babí/Zábrodí - Zelená | mladší přípravka | stadion Jaroměř |
13.04.24 So 09:00 |
DRANA KP SP U 11 - skupina F, jaro 2024 3. kolo |
FK Jaroměř/TJ Rasošky | TJ Sokol Černíkovice/SK Solnice | starší přípravka | stadion Jaroměř |
13.04.24 So 09:40 |
Bavíme se sportem - Okresní přebor ml. přípravky 10. kolo |
FK Jaroměř - Červení | Babí/Zábrodí - Zelená | mladší přípravka | stadion Jaroměř |
13.04.24 So 09:40 |
Bavíme se sportem - Okresní přebor ml. přípravky 10. kolo |
FK Jaroměř - Modří | Babí/Zábrodí - Bílá | mladší přípravka | stadion Jaroměř |
13.04.24 So 10:15 |
PREMIER STEEL KP staršího dorostu U 19 22. kolo |
TJ Dvůr Králové nad Labem/TJ Sokol Bílá Třemešná | FK Jaroměř | starší dorost | stadion Dvůr Králové nad Labem |
13.04.24 So 11:00 |
DRANA KP SP U 11 - skupina F, jaro 2024 3. kolo |
FK Jaroměř/TJ Rasošky | TJ Slovan Broumov | starší přípravka | stadion Jaroměř |
13.04.24 So 16:00 |
AGRO CS - Okresní přebor muži 17. kolo |
TJ Dolany | FK Jaroměř B | muži B | hřiště TJ Dolany |
14.04.24 Ne 09:00 |
MEKKAGROUP KP MŽ U 13 - skupina E, jaro 2024 3. kolo |
FK Jaroměř | SK Týniště nad Orlicí | mladší žáci | stadion Jaroměř, Růžová ulice |
14.04.24 Ne 10:00 |
MEKKAGROUP KP MŽ U 13 - skupina E, jaro 2024 3. kolo |
FK Jaroměř | SK Dobruška/TJ Spartak Opočno | mladší žáci | stadion Jaroměř, Růžová ulice |
14.04.24 Ne 11:00 |
MEKKAGROUP KP MŽ U 13 - skupina E, jaro 2024 3. kolo |
FK Jaroměř | TJ Sokol Černíkovice | mladší žáci | stadion Jaroměř, Růžová ulice |
14.04.24 Ne 14:00 |
EKO DELTA KP MD U 17 - o umístění, jaro 2024 6. kolo |
TJ Sokol Dohalice | FK Jaroměř/TJ Velichovky | mladší dorost | stadion Dohalice |
14.04.24 Ne 14:00 |
DAHASL KP SŽ U 15 - finále, jaro 2024 4. kolo |
SK Dobruška/TJ Spartak Opočno | FK Jaroměř | starší žáci | stadion Opočno |
14.04.24 Ne 17:00 |
VOTROK Krajský přebor mužů 22. kolo |
FK Jaroměř | FK Chlumec nad Cidlinou B | muži A | stadion Jaroměř, Růžová ulice |
17.04.24 St 17:00 |
Pohár hejtmana mužů 4. kolo |
TJ Sokol Železnice | FK Jaroměř | muži A | hřiště Železnice |
18.04.24 Čt 17:00 |
JAKO - Okresní soutěž mladší přípravky 9. kolo |
FK Jaroměř - Káňata | FK Náchod - Bílí | mini přípravka | stadion Jaroměř |
18.04.24 Čt 17:00 |
JAKO - Okresní soutěž mladší přípravky 9. kolo |
FK Jaroměř - Lvíčata | FK Náchod - Modří | mini přípravka | stadion Jaroměř |
18.04.24 Čt 17:00 |
JAKO - Okresní soutěž mladší přípravky 9. kolo |
FK Jaroměř - Káňata | FK Náchod - Modří | mini přípravka | stadion Jaroměř |
18.04.24 Čt 17:00 |
JAKO - Okresní soutěž mladší přípravky 9. kolo |
FK Jaroměř - Lvíčata | FK Náchod - Bílí | mini přípravka | stadion Jaroměř |
20.04.24 So 09:00 |
Bavíme se sportem - Okresní přebor ml. přípravky 11. kolo |
Hronov/V.Poříčí | FK Jaroměř - Červení | mladší přípravka | stadion Hronov |
20.04.24 So 09:00 |
Bavíme se sportem - Okresní přebor ml. přípravky 11. kolo |
TJ Rasošky | FK Jaroměř - Modří | mladší přípravka | stadion Hronov |
20.04.24 So 09:00 |
DRANA KP SP U 11 - skupina F, jaro 2024 4. kolo |
SK Dobruška/TJ Spartak Opočno | FK Jaroměř/TJ Rasošky | starší přípravka | stadion Opočno |
20.04.24 So 09:40 |
Bavíme se sportem - Okresní přebor ml. přípravky 11. kolo |
Hronov/V.Poříčí | FK Jaroměř - Modří | mladší přípravka | stadion Hronov |
20.04.24 So 09:40 |
Bavíme se sportem - Okresní přebor ml. přípravky 11. kolo |
TJ Rasošky | FK Jaroměř - Červení | mladší přípravka | stadion Hronov |
20.04.24 So 10:00 |
DRANA KP SP U 11 - skupina F, jaro 2024 4. kolo |
FK Jaroměř/TJ Rasošky | SK Červený Kostelec | starší přípravka | stadion Opočno |
20.04.24 So 13:30 |
EKO DELTA KP MD U 17 - o umístění, jaro 2024 7. kolo |
FK Jaroměř/TJ Velichovky | Spartak Police nad Metují | mladší dorost | stadion Velichovky |
20.04.24 So 14:30 |
PREMIER STEEL KP staršího dorostu U 19 23. kolo |
FK Jaroměř | TJ Lánov | starší dorost | stadion Jaroměř, Růžová ulice |
20.04.24 So 17:00 |
AGRO CS - Okresní přebor muži 18. kolo |
FK Jaroměř B | So. Hejtmánkovice | muži B | stadion Jaroměř |
21.04.24 Ne 09:00 |
MEKKAGROUP KP MŽ U 13 - skupina E, jaro 2024 4. kolo |
SK Dobruška/TJ Spartak Opočno | FK Jaroměř | mladší žáci | stadion Opočno |
21.04.24 Ne 10:00 |
MEKKAGROUP KP MŽ U 13 - skupina E, jaro 2024 4. kolo |
FK Jaroměř | SK Sparta Úpice | mladší žáci | stadion Opočno |
21.04.24 Ne 14:00 |
VOTROK Krajský přebor mužů 23. kolo |
FC Spartak Rychnov nad Kněžnou | FK Jaroměř | muži A | stadion Rychnov nad Kněžnou |
25.04.24 Čt 17:00 |
JAKO - Okresní soutěž mladší přípravky 10. kolo |
SK Č. Skalice | FK Jaroměř - Káňata | mini přípravka | stadion Č. Skalice |
25.04.24 Čt 17:00 |
JAKO - Okresní soutěž mladší přípravky 10. kolo |
FK Jaroměř - Lvíčata | Sp Police n/M | mini přípravka | stadion Č. Skalice |
25.04.24 Čt 17:00 |
JAKO - Okresní soutěž mladší přípravky 10. kolo |
FK Jaroměř - Káňata | So Stárkov | mini přípravka | stadion Č. Skalice |
25.04.24 Čt 17:00 |
JAKO - Okresní soutěž mladší přípravky 10. kolo |
FK Jaroměř - Lvíčata | So Stárkov | mini přípravka | stadion Č. Skalice |
26.04.24 Pá 08:30 |
McDonalds Cup - okresní finále základních škol |
McDonalds Cup | starší přípravka | stadion Jaroměř, Růžovka | |
27.04.24 So 13:30 |
EKO DELTA KP MD U 17 - o umístění, jaro 2024 8. kolo |
TJ Velké Poříčí | FK Jaroměř/TJ Velichovky | mladší dorost | hřiště Velké Poříčí |
28.04.24 Ne 12:15 |
DAHASL KP SŽ U 15 - finále, jaro 2024 6. kolo |
FC Vrchlabí | FK Jaroměř | starší žáci | stadion Vrchlabí |
28.04.24 Ne 14:30 |
PREMIER STEEL KP staršího dorostu U 19 24. kolo |
RMSK Cidlina Nový Bydžov B | FK Jaroměř | starší dorost | stadion Kunčice |
28.04.24 Ne 16:00 |
AGRO CS - Okresní přebor muži 19. kolo |
Sokol Provodov | FK Jaroměř B | muži B | stadion Provodov |
28.04.24 Ne 17:00 |
VOTROK Krajský přebor mužů 24. kolo |
FK Jaroměř | SK Červený Kostelec | muži A | stadion Jaroměř, Růžová ulice |
01.05.24 St 15:00 |
DAHASL KP SŽ U 15 - finále, jaro 2024 5. kolo |
FK Jaroměř | SK Třebechovice pod Orebem | starší žáci | stadion Jaroměř, Růžová ulice |
01.05.24 St 18:00 |
VOTROK Krajský přebor mužů 18. kolo |
FK Jaroměř | SK Jičín | muži A | stadion Jaroměř, Růžová ulice |
02.05.24 Čt 17:00 |
JAKO - Okresní soutěž mladší přípravky 11. kolo |
FK Jaroměř - Káňata | MFK N. Město n/M - Tygři | mini přípravka | stadion Jaroměř |
02.05.24 Čt 17:00 |
JAKO - Okresní soutěž mladší přípravky 11. kolo |
FK Jaroměř - Lvíčata | MFK N. Město n/ M - Pumy | mini přípravka | stadion Jaroměř |
02.05.24 Čt 17:00 |
JAKO - Okresní soutěž mladší přípravky 11. kolo |
FK Jaroměř - Káňata | MFK N. Město n/ M - Pumy | mini přípravka | stadion Jaroměř |
02.05.24 Čt 17:00 |
JAKO - Okresní soutěž mladší přípravky 11. kolo |
FK Jaroměř - Lvíčata | MFK N. Město n/M - Tygři | mini přípravka | stadion Jaroměř |
04.05.24 So 09:00 |
Bavíme se sportem - Okresní přebor ml. přípravky 12. kolo |
So V. Jesenice | FK Jaroměř - Červení | mladší přípravka | stadion V. Jesenice |
04.05.24 So 09:00 |
MEKKAGROUP KP MŽ U 13 - skupina E, jaro 2024 5. kolo |
FK Jaroměř | SK Sparta Úpice | mladší žáci | stadion Jaroměř, Růžová ulice |
04.05.24 So 09:00 |
DRANA KP SP U 11 - skupina F, jaro 2024 5. kolo |
SK Červený Kostelec | FK Jaroměř/TJ Rasošky | starší přípravka | stadion Červený Kostelec |
04.05.24 So 09:40 |
Bavíme se sportem - Okresní přebor ml. přípravky 12. kolo |
FK Jaroměř - Červení | FK Jaroměř - Modří | mladší přípravka | stadion V.Jesenice |
04.05.24 So 10:00 |
MEKKAGROUP KP MŽ U 13 - skupina E, jaro 2024 5. kolo |
FK Jaroměř | FC Spartak Rychnov nad Kněžnou | mladší žáci | stadion Jaroměř, Růžová ulice |
04.05.24 So 10:00 |
DRANA KP SP U 11 - skupina F, jaro 2024 5. kolo |
FK Jaroměř/TJ Rasošky | TJ Slovan Broumov | starší přípravka | stadion Červený Kostelec |
04.05.24 So 10:30 |
Bavíme se sportem - Okresní přebor ml. přípravky 12. kolo |
So V. Jesenice | FK Jaroměř - Modří | mladší přípravka | stadion V. Jesenice |
04.05.24 So 11:00 |
MEKKAGROUP KP MŽ U 13 - skupina E, jaro 2024 5. kolo |
FK Jaroměř | TJ Sokol Černíkovice | mladší žáci | stadion Jaroměř, Růžová ulice |
04.05.24 So 12:00 |
DAHASL KP SŽ U 15 - finále, jaro 2024 7. kolo |
FK Jaroměř | SK Jičín | starší žáci | stadion Jaroměř, Růžová ulice |
04.05.24 So 14:30 |
PREMIER STEEL KP staršího dorostu U 19 25. kolo |
FK Jaroměř | FC Nový Hradec Králové | starší dorost | stadion Jaroměř, Růžová ulice |
04.05.24 So 17:00 |
AGRO CS - Okresní přebor muži 20. kolo |
FK Jaroměř B | Sp. Police n/M B | muži B | stadion Jaroměř |
05.05.24 Ne 13:30 |
EKO DELTA KP MD U 17 - o umístění, jaro 2024 9. kolo |
FK Jaroměř/TJ Velichovky | FC Mladé Buky/TJ Tatran Hostinné | mladší dorost | stadion Velichovky |
05.05.24 Ne 17:00 |
VOTROK Krajský přebor mužů 25. kolo |
Spartak Police nad Metují | FK Jaroměř | muži A | stadion Police nad Metují |
08.05.24 St 17:00 |
VOTROK Krajský přebor mužů 17. kolo |
SK Libčany | FK Jaroměř | muži A | stadion Libčany |
09.05.24 Čt 17:00 |
JAKO - Okresní soutěž mladší přípravky 12. kolo |
FK Jaroměř - Lvíčata | SK Č. Skalice | mini přípravka | stadion Nové Město, UMT |
09.05.24 Čt 17:00 |
JAKO - Okresní soutěž mladší přípravky 12. kolo |
FK Jaroměř - Káňata | FK Jaroměř - Lvíčata | mini přípravka | stadion Nové Město, UMT |
09.05.24 Čt 17:00 |
JAKO - Okresní soutěž mladší přípravky 12. kolo |
MFK N. Město n/M - Tygři | FK Jaroměř - Káňata | mini přípravka | stadion Nové Město, UMT |
11.05.24 So 09:00 |
Bavíme se sportem - Okresní přebor ml. přípravky 13. kolo |
FK Jaroměř - Červení | Sl Broumov | mladší přípravka | stadion Jaroměř |
11.05.24 So 09:00 |
Bavíme se sportem - Okresní přebor ml. přípravky 13. kolo |
FK Jaroměř - Modří | Sl Broumov - U8 | mladší přípravka | stadion Jaroměř |
11.05.24 So 09:40 |
Bavíme se sportem - Okresní přebor ml. přípravky 13. kolo |
FK Jaroměř - Červení | Sl Broumov - U8 | mladší přípravka | stadion Jaroměř |
11.05.24 So 09:40 |
Bavíme se sportem - Okresní přebor ml. přípravky 13. kolo |
FK Jaroměř - Modří | Sl Broumov | mladší přípravka | stadion Jaroměř |
11.05.24 So 10:30 |
DAHASL KP SŽ U 15 - finále, jaro 2024 8. kolo |
FK Vysoká n. L./FC Nový Hradec Králové. | FK Jaroměř | starší žáci | stadion Nový HK |
11.05.24 So 13:15 |
EKO DELTA KP MD U 17 - o umístění, jaro 2024 10. kolo |
FK SPARTAK Choceň | FK Jaroměř/TJ Velichovky | mladší dorost | stadion Choceň |
11.05.24 So 13:30 |
PREMIER STEEL KP staršího dorostu U 19 26. kolo |
FK Jaroměř | FC Spartak Rychnov nad Kněžnou | starší dorost | stadion Jaroměř, Růžová ulice |
12.05.24 Ne 09:00 |
MEKKAGROUP KP MŽ U 13 - skupina E, jaro 2024 6. kolo |
SK Týniště nad Orlicí | FK Jaroměř | mladší žáci | stadion Týniště - atletický stadion |
12.05.24 Ne 09:00 |
DRANA KP SP U 11 - skupina F, jaro 2024 6. kolo |
TJ Sokol Černíkovice/SK Solnice | FK Jaroměř/TJ Rasošky | starší přípravka | stadion Černíkovice |
12.05.24 Ne 10:00 |
MEKKAGROUP KP MŽ U 13 - skupina E, jaro 2024 6. kolo |
Spartak Police nad Metují | FK Jaroměř | mladší žáci | stadion Týniště - atletický stadion |
12.05.24 Ne 10:00 |
DRANA KP SP U 11 - skupina F, jaro 2024 6. kolo |
FK Jaroměř/TJ Rasošky | FK Náchod | starší přípravka | stadion Černíkovice |
12.05.24 Ne 11:00 |
MEKKAGROUP KP MŽ U 13 - skupina E, jaro 2024 6. kolo |
SK Sparta Úpice | FK Jaroměř | mladší žáci | stadion Týniště - atletický stadion |
12.05.24 Ne 17:00 |
VOTROK Krajský přebor mužů 26. kolo |
FK Jaroměř | TJ Dvůr Králové nad Labem | muži A | stadion Jaroměř, Růžová ulice |
12.05.24 Ne 17:00 |
AGRO CS - Okresní přebor muži 21. kolo |
TJ Velké Poříčí | FK Jaroměř B | muži B | stadion Velké Poříčí |
16.05.24 Čt 17:00 |
JAKO - Okresní soutěž mladší přípravky 13. kolo |
SK Č. Skalice | FK Jaroměř - Lvíčata | mini přípravka | stadion Č. Skalice |
16.05.24 Čt 17:00 |
JAKO - Okresní soutěž mladší přípravky 13. kolo |
SK Č. Skalice | FK Jaroměř - Káňata | mini přípravka | stadion Č. Skalice |
16.05.24 Čt 17:00 |
JAKO - Okresní soutěž mladší přípravky 13. kolo |
Sp Police n/M | FK Jaroměř - Káňata | mini přípravka | stadion Č.Skalice |
16.05.24 Čt 17:00 |
JAKO - Okresní soutěž mladší přípravky 13. kolo |
Sp Police n/M | FK Jaroměř - Lvíčata | mini přípravka | stadion Č.Skalice |
17.05.24 Pá 18:00 |
VOTROK Krajský přebor mužů 27. kolo |
TJ Jiskra Hořice | FK Jaroměř | muži A | stadion Hořice |
18.05.24 So 09:00 |
MEKKAGROUP KP MŽ U 13 - skupina E, jaro 2024 7. kolo |
FK Jaroměř | TJ Sokol Černíkovice | mladší žáci | stadion Jaroměř, Růžová ulice |
18.05.24 So 09:00 |
DRANA KP SP U 11 - skupina F, jaro 2024 7. kolo |
FK Jaroměř/TJ Rasošky | FK Náchod | starší přípravka | stadion Jaroměř |
18.05.24 So 11:00 |
MEKKAGROUP KP MŽ U 13 - skupina E, jaro 2024 7. kolo |
FK Jaroměř | Spartak Police nad Metují | mladší žáci | stadion Jaroměř, Růžová ulice |
18.05.24 So 11:00 |
DRANA KP SP U 11 - skupina F, jaro 2024 7. kolo |
FK Jaroměř/TJ Rasošky | TJ Slovan Broumov | starší přípravka | stadion Jaroměř |
18.05.24 So 12:00 |
DAHASL KP SŽ U 15 - finále, jaro 2024 9. kolo |
FK Jaroměř | FK Chlumec nad Cidlinou/RMSK Cidlina B | starší žáci | stadion Jaroměř, Růžová ulice |
18.05.24 So 13:30 |
PREMIER STEEL KP staršího dorostu U 19 27. kolo |
FC Vrchlabí | FK Jaroměř | starší dorost | stadion Vrchlabí |
18.05.24 So 14:30 |
EKO DELTA KP MD U 17 - o umístění, jaro 2024 11. kolo |
FK Jaroměř/TJ Velichovky | FK Chlumec nad Cidlinou/RMSK Cidlina B | mladší dorost | stadion Jaroměř |
18.05.24 So 17:00 |
AGRO CS - Okresní přebor muži 22. kolo |
FK Jaroměř B | Ji. Machov | muži B | stadion Jaroměř |
19.05.24 Ne 09:00 |
Bavíme se sportem - Okresní přebor ml. přípravky 14. kolo |
Sp Police n/ M | FK Jaroměř - Modří | mladší přípravka | stadion Č.Kostelec |
19.05.24 Ne 09:00 |
Bavíme se sportem - Okresní přebor ml. přípravky 14. kolo |
SK Č.Kostelec | FK Jaroměř - Červení | mladší přípravka | stadion Červený Kostelec |
19.05.24 Ne 09:40 |
Bavíme se sportem - Okresní přebor ml. přípravky 14. kolo |
Sp Police n/ M | FK Jaroměř - Červení | mladší přípravka | stadion Č.Kostelec |
19.05.24 Ne 09:40 |
Bavíme se sportem - Okresní přebor ml. přípravky 14. kolo |
SK Č.Kostelec | FK Jaroměř - Modří | mladší přípravka | stadion Červený Kostelec |
23.05.24 Čt 17:00 |
JAKO - Okresní soutěž mladší přípravky 14. kolo |
FK Jaroměř - Káňata | SK Č. Skalice | mini přípravka | stadion Jaroměř |
23.05.24 Čt 17:00 |
JAKO - Okresní soutěž mladší přípravky 14. kolo |
FK Jaroměř - Káňata | MFK N. Město n/ M - Pumy | mini přípravka | stadion Jaroměř |
23.05.24 Čt 17:00 |
JAKO - Okresní soutěž mladší přípravky 14. kolo |
FK Jaroměř - Lvíčata | MFK N. Město n/M - Tygři | mini přípravka | stadion Jaroměř |
23.05.24 Čt 17:00 |
JAKO - Okresní soutěž mladší přípravky 14. kolo |
FK Jaroměř - Lvíčata | MFK N. Město n/ M - Pumy | mini přípravka | stadion Jaroměř |
25.05.24 So 09:00 |
Bavíme se sportem - Okresní přebor ml. přípravky 15. kolo |
Ji VEBA Machov | FK Jaroměř - Modří | mladší přípravka | stadion Velichovky |
25.05.24 So 09:00 |
Bavíme se sportem - Okresní přebor ml. přípravky 15. kolo |
TJ Velichovky | FK Jaroměř - Červení | mladší přípravka | stadion TJ Velichovky |
25.05.24 So 09:40 |
Bavíme se sportem - Okresní přebor ml. přípravky 15. kolo |
Ji VEBA Machov | FK Jaroměř - Červení | mladší přípravka | stadion Velichovky |
25.05.24 So 09:40 |
Bavíme se sportem - Okresní přebor ml. přípravky 15. kolo |
TJ Velichovky | FK Jaroměř - Modří | mladší přípravka | stadion TJ Velichovky |
25.05.24 So 14:30 |
PREMIER STEEL KP staršího dorostu U 19 28. kolo |
FK Jaroměř | SK Týniště nad Orlicí | starší dorost | stadion Jaroměř, Růžová ulice |
25.05.24 So 14:30 |
DAHASL KP SŽ U 15 - finále, jaro 2024 10. kolo |
SK Sparta Úpice/TJ Baník Rtyně | FK Jaroměř | starší žáci | stadion Úpice |
26.05.24 Ne 09:00 |
MEKKAGROUP KP MŽ U 13 - skupina E, jaro 2024 8. kolo |
FK Jaroměř | Spartak Police nad Metují | mladší žáci | stadion Jaroměř, Růžová ulice |
26.05.24 Ne 09:00 |
DRANA KP SP U 11 - skupina F, jaro 2024 8. kolo |
FK Náchod | FK Jaroměř/TJ Rasošky | starší přípravka | stadion Náchod - Hamra |
26.05.24 Ne 10:00 |
MEKKAGROUP KP MŽ U 13 - skupina E, jaro 2024 8. kolo |
FK Jaroměř | SK Dobruška/TJ Spartak Opočno | mladší žáci | stadion Jaroměř, Růžová ulice |
26.05.24 Ne 10:00 |
DRANA KP SP U 11 - skupina F, jaro 2024 8. kolo |
FK Jaroměř/TJ Rasošky | SK Dobruška/TJ Spartak Opočno | starší přípravka | stadion Náchod - Hamra |
26.05.24 Ne 11:00 |
MEKKAGROUP KP MŽ U 13 - skupina E, jaro 2024 8. kolo |
FC Spartak Rychnov nad Kněžnou | FK Jaroměř | mladší žáci | stadion Rychnov nad Kněžnou |
26.05.24 Ne 17:00 |
VOTROK Krajský přebor mužů 28. kolo |
FK Jaroměř | SK Lázně Bělohrad A | muži A | stadion Jaroměř, Růžová ulice |
26.05.24 Ne 17:00 |
AGRO CS - Okresní přebor muži 23. kolo |
So. V. Jesenice | FK Jaroměř B | muži B | stadion V. Jesenice |
26.05.24 Ne 17:00 |
EKO DELTA KP MD U 17 - o umístění, jaro 2024 12. kolo |
Sokol Lhota pod Libčany | FK Jaroměř/TJ Velichovky | mladší dorost | stadion Lhota pod Libčany |
30.05.24 Čt 17:00 |
JAKO - Okresní soutěž mladší přípravky 15. kolo |
FK Náchod - Modří | FK Jaroměř - Káňata | mini přípravka | stadion Hamra-nový |
30.05.24 Čt 17:00 |
JAKO - Okresní soutěž mladší přípravky 15. kolo |
FK Náchod - Bílí | FK Jaroměř - Káňata | mini přípravka | stadion Hamra-nový |
30.05.24 Čt 17:00 |
JAKO - Okresní soutěž mladší přípravky 15. kolo |
FK Náchod - Modří | FK Jaroměř - Lvíčata | mini přípravka | stadion Hamra-nový |
30.05.24 Čt 17:00 |
JAKO - Okresní soutěž mladší přípravky 15. kolo |
FK Náchod - Bílí | FK Jaroměř - Lvíčata | mini přípravka | stadion Hamra-nový |
01.06.24 So 09:00 |
Bavíme se sportem - Okresní přebor ml. přípravky 16. kolo |
SK Č. Skalice - Žlutá | FK Jaroměř - Červení | mladší přípravka | stadion Č. Skalice |
01.06.24 So 09:00 |
Bavíme se sportem - Okresní přebor ml. přípravky 17. kolo |
SK Č. Skalice - Modrá | FK Jaroměř - Modří | mladší přípravka | stadion Č. Skalice |
01.06.24 So 09:00 |
DRANA KP SP U 11 - skupina F, jaro 2024 9. kolo |
FK Jaroměř/TJ Rasošky | SK Dobruška/TJ Spartak Opočno | starší přípravka | stadion Rasošky |
01.06.24 So 09:40 |
Bavíme se sportem - Okresní přebor ml. přípravky 18. kolo |
SK Č. Skalice - Žlutá | FK Jaroměř - Modří | mladší přípravka | stadion Č. Skalice |
01.06.24 So 09:40 |
Bavíme se sportem - Okresní přebor ml. přípravky 19. kolo |
SK Č. Skalice - Modrá | FK Jaroměř - Červení | mladší přípravka | stadion Č. Skalice |
01.06.24 So 10:00 |
MEKKAGROUP KP MŽ U 13 - skupina E, jaro 2024 9. kolo |
SK Sparta Úpice | FK Jaroměř | mladší žáci | stadion Opočno |
01.06.24 So 10:15 |
PREMIER STEEL KP staršího dorostu U 19 15. kolo |
FK Jaroměř | TJ Dvůr Králové nad Labem/TJ Sokol Bílá Třemešná | starší dorost | stadion Jaroměř, Růžová ulice |
01.06.24 So 11:00 |
MEKKAGROUP KP MŽ U 13 - skupina E, jaro 2024 9. kolo |
SK Dobruška/TJ Spartak Opočno | FK Jaroměř | mladší žáci | stadion Opočno |
01.06.24 So 11:00 |
DRANA KP SP U 11 - skupina F, jaro 2024 9. kolo |
FK Jaroměř/TJ Rasošky | TJ Slovan Broumov | starší přípravka | stadion Rasošky |
01.06.24 So 17:00 |
AGRO CS - Okresní přebor muži 24. kolo |
FK Jaroměř B | So. Zábrodí | muži B | stadion Jaroměř |
02.06.24 Ne 13:30 |
EKO DELTA KP MD U 17 - o umístění, jaro 2024 13. kolo |
FK Jaroměř/TJ Velichovky | FK ROJEK Kostelec nad Orlicí/AFK Častolovice | mladší dorost | stadion Velichovky |
02.06.24 Ne 17:00 |
VOTROK Krajský přebor mužů 29. kolo |
SK Česká Skalice | FK Jaroměř | muži A | stadion Česká Skalice |
06.06.24 Čt 17:00 |
JAKO - Okresní soutěž mladší přípravky 16. kolo |
Sp Police n/M | FK Jaroměř - Káňata | mini přípravka | stadion Police n. M. |
06.06.24 Čt 17:00 |
JAKO - Okresní soutěž mladší přípravky 17. kolo |
Sp Police n/M | FK Jaroměř - Lvíčata | mini přípravka | stadion Police n. M. |
06.06.24 Čt 17:00 |
JAKO - Okresní soutěž mladší přípravky 18. kolo |
So Stárkov | FK Jaroměř - Káňata | mini přípravka | stadion Police |
06.06.24 Čt 17:00 |
JAKO - Okresní soutěž mladší přípravky 19. kolo |
So Stárkov | FK Jaroměř - Lvíčata | mini přípravka | stadion Police |
08.06.24 So 08:00 |
turnaj Růžovka Tournament |
FK Jaroměř | mladší přípravka | stadion Jaroměř, Růžová ulice | |
08.06.24 So 09:00 |
DRANA KP SP U 11 - skupina F, jaro 2024 11. kolo |
TJ Sokol Černíkovice/SK Solnice | FK Jaroměř/TJ Rasošky | starší přípravka | stadion Solnice |
08.06.24 So 10:00 |
MEKKAGROUP KP MŽ U 13 - skupina E, jaro 2024 12. kolo |
SK Sparta Úpice | FK Jaroměř | mladší žáci | stadion Police nad Metují |
08.06.24 So 10:00 |
DRANA KP SP U 11 - skupina F, jaro 2024 10. kolo |
FK Jaroměř/TJ Rasošky | SK Červený Kostelec | starší přípravka | stadion Solnice |
08.06.24 So 11:00 |
MEKKAGROUP KP MŽ U 13 - skupina E, jaro 2024 11. kolo |
SK Týniště nad Orlicí | FK Jaroměř | mladší žáci | stadion Police nad Metují |
08.06.24 So 12:00 |
MEKKAGROUP KP MŽ U 13 - skupina E, jaro 2024 10. kolo |
Spartak Police nad Metují | FK Jaroměř | mladší žáci | stadion Police nad Metují |
08.06.24 So 13:30 |
PREMIER STEEL KP staršího dorostu U 19 16. kolo |
TJ Lánov | FK Jaroměř | starší dorost | stadion Lánov |
08.06.24 So 17:00 |
AGRO CS - Okresní přebor muži 25. kolo |
So. Stárkov | FK Jaroměř B | muži B | stadion Sokol Stárkov |
09.06.24 Ne 14:00 |
EKO DELTA KP MD U 17 - o umístění, jaro 2024 14. kolo |
TJ SOKOL MALŠOVA LHOTA | FK Jaroměř/TJ Velichovky | mladší dorost | stadion Malšova Lhota |
09.06.24 Ne 14:30 |
DAHASL KP SŽ U 15 - finále, jaro 2024 11. kolo |
FK Jaroměř | 1. FK Nová Paka/TJ SOKOL Stará Paka | starší žáci | stadion Jaroměř, Růžová ulice |
09.06.24 Ne 17:00 |
VOTROK Krajský přebor mužů 30. kolo |
FK Jaroměř | SK Týniště nad Orlicí | muži A | stadion Jaroměř, Růžová ulice |
15.06.24 So 10:00 |
DAHASL KP SŽ U 15 - finále, jaro 2024 13. kolo |
SK Solnice/TJ Sokol Černíkovice | FK Jaroměř | starší žáci | stadion Solnice |
15.06.24 So 12:00 |
EKO DELTA KP MD U 17 - o umístění, jaro 2024 15. kolo |
FK Jaroměř/TJ Velichovky | FC Nový Hradec Králové/FK Vysoká n. L. | mladší dorost | stadion Jaroměř |
15.06.24 So 14:30 |
PREMIER STEEL KP staršího dorostu U 19 17. kolo |
FK Jaroměř | RMSK Cidlina Nový Bydžov B | starší dorost | stadion Jaroměř, Růžová ulice |
15.06.24 So 17:00 |
AGRO CS - Okresní přebor muži 26. kolo |
FK Jaroměř B | SK Červený Kostelec B | muži B | stadion Jaroměř |
16.06.24 Ne 17:00 |
VOTROK Krajský přebor mužů 16. kolo |
TJ Sokol Třebeš A | FK Jaroměř | muži A | stadion Třebeš |
Soustředění STP a MŽ 2014 - pokyny a vybavení
- Podrobnosti
- Kategorie: HOME
Každé dítě musí mít kartičku zdravotní pojišťovny!!!!! Tu předloží trenérům před odjezdem společně s úhradou za soustředění. Případné léky přiložíte společně s dávkováním.
Vybavení:
- Slušnější oblečení na cestu a výlet do města.
- Sportovní boty (sálovky) a kopačky na fotbal, boty na výlet, pantofle.
- Tréninkovou soupravu – tričko, trenky, stulpny, šusťákovou bundu, tepláky.
- Věci na chatu (vše radši 2x) – tepláky, mikinu, tričko, kraťasy, věci na spaní, hygienické potřeby, spodní prádlo a ponožky (radši více), čepici - kšiltovku, ručník, osušku, plavky, sluneční brýle, baťůžek, láhev na pití, kapesníky.
Sice je chalupa pouze pro nás a správcovi zde bydlí, ale každopádně elektronické hry a telefony dáváte dětem pod vlastním rizikem odcizení!!! Tyto věci děti večer stejně odevzdají!!!!
Peněz dětem nedávejte moc (doporučuji max. 100,- Kč), nebudou je mít stejně kde utratit. O jídlo, zmrzlinu, pití a případné odměny se postaráme.
Pití dejte dětem pouze na cestu.
Nějaké cukrovinky a sladkosti dětem můžete dát, ale pozor, aby to nepodléhalo zkáze v teple.
Střelci 1.B třídy 2014/2015
- Podrobnosti
- Kategorie: HOME
jméno | tým | skupina | počet gólů | |
1. | J.Jiřička | FK Dolní Kaln&a= acute; | B | 3 |
Hořínek | SK Albrechtice n.O. | D | 3 | |
Němeček | SK Miletín | A | 3 | |
Jakoubek | Tatran Hostinné= | B | 3 | |
Nový D. | FC Spartak Kobylice | A | 3 | |
2. | Pazderník | Baník Vamberk= td> | D | 2 |
D.Ježek | FK Dolní Kaln&a= acute; | B | 2 | |
Klaban | FK Kopidlno | A | 2 | |
Brett | FK Kopidlno | A | 2 | |
Brendl | Loko Borohrádek= | D | 2 | |
Vítek L. | SK Albrechtice n.O. | D | 2 | |
Zámečn&iacu= te;k | Sokol Nepolisy | A | 2 | |
Jelen | Spartak Opočno | C | 2 | |
Krmaš | Velešov Doudleby = n.O. | D | 2 | |
Mészáros = M. | SK Jičín B= | A | 2 | |
Kořínek | SK Jičín B= | A | 2 | |
Vondrouš | SK Miletín | A | 2 | |
Pánek | Sokol Nepolisy | A | 2 | |
Kotyk | Baník Žacléř | B | 2 | |
Králík T.= | Baník Vamberk= td> | D | 2 | |
Sehnal | Sokol Zdelov | D | 2 | |
3. | Valtera | AFK Hronov | B | 1 |
Šponar | Baník Vamberk= td> | D | 1 | |
Hamerský | Baník Vamberk= td> | D | 1 | |
Jedlinský Jan | Černíkovic= e | D | 1 | |
Tomášek Jan= | České Meziříčí | C | 1 | |
M. Novotný | FC Spartak Kobylice | A | 1 | |
Khol | FC Spartak Kobylice | A | 1 | |
Brandejs Jakub | FC Spartak Rychnov n.K= n. | D | 1 | |
Jedlinský Jakub<= /td> | FC Spartak Rychnov n.K= n. | D | 1 | |
Kočnar Aleš= td> | FC Spartak Rychnov n.K= n. | D | 1 | |
Jakub Roman | FC VTJ Milí= 9;eves | A | 1 | |
Rejha | FC VTJ Milí= 9;eves | A | 1 | |
M.Bartoš | FK Dolní Kaln&a= acute; | B | 1 | |
Plhal | FK Jaroměř B= | C | 1 | |
Hekele | FK Jaroměř B= | C | 1 | |
Šafaří= k | FK Kopidlno | A | 1 | |
Poutník | FK Kopidlno | A | 1 | |
Sazima T. | Loko Borohrádek= | D | 1 | |
Zvolánek | Lokomotiva HK | C | 1 | |
Javůrek Jakub | Lokomotiva HK | C | 1 | |
Jaroš | SK Albrechtice n.O. | D | 1 | |
Sršeň | SK Albrechtice n.O. | D | 1 | |
Janeček | SK Albrechtice n.O. | D | 1 | |
Drbohlav | SK Hošek Robousy<= /td> | A | 1 | |
Tomášek | SK Hošek Robousy<= /td> | A | 1 | |
Drbohlav | SK Hošek Robousy<= /td> | A | 1 | |
Lámr | SK Miletín | A | 1 | |
Hlavatý | Slavoj Předmě= ;řice | C | 1 | |
Čepelka | Sokol Lípa nad Orlicí | D | 1 | |
Brokeš | Sokol Malšovice= td> | C | 1 | |
Velinský | Sokol Malšovice= td> | C | 1 | |
J. Lihan | Sokol Nepolisy | A | 1 | |
Reichl | Spartak Opočno | C | 1 | |
Horák L. | Tatran Hostinné= | B | 1 | |
Hylmar | TJ Rudník | B | 1 | |
Horešovský<= /td> | TJ Rudník | B | 1 | |
Lyer | Velešov Doudleby = n.O. | D | 1 | |
Dudek | Velešov Doudleby = n.O. | D | 1 | |
Zlámal | SK Jičín B= | A | 1 | |
Říha L. | FC Spartak Kobylice | A | 1 | |
Havelka M. | FK Kopidlno | A | 1 | |
Roman M. | FC VTJ Milí= 9;eves | A | 1 | |
Havelka | FC VTJ Milí= 9;eves | A | 1 | |
Šustr | Sokol Nepolisy | A | 1 | |
Nývlt M. | MFK Trutnov C | B | 1 | |
Ondráško | Baník Žacléř | B | 1 | |
Navrátil T. ml.<= /td> | FK Dolní Kaln&a= acute; | B | 1 | |
Mucha J. | Spartak Police n. M.= td> | B | 1 | |
Klapkovský | Spartak Police n. M.= td> | B | 1 | |
Puraš | AFK Hronov | B | 1 | |
Brhel | FC Mladé Buky= td> | B | 1 | |
Štěpán= ek | FC Mladé Buky= td> | B | 1 | |
Macháček | Sokol Deštn&eacut= e; v O. h. | C | 1 | |
Lejp D. | Slavoj Předmě= ;řice | C | 1 | |
Bareš E. | Slavoj Předmě= ;řice | C | 1 | |
Krajňák T.<= /td> | České Meziříčí | C | 1 | |
Tobiášek | Sokol Malšovice= td> | C | 1 | |
Rejha | Sokol Malšovice= td> | C | 1 | |
Šrámek | Velešov Doudleby = n.O. | D | 1 | |
Mazura M. | Velešov Doudleby = n.O. | D | 1 | |
Kráčmer | Velešov Doudleby = n.O. | D | 1 | |
Dobiáš T.= td> | Loko Borohrádek= | D | 1 | |
Bílek J. | Loko Borohrádek= | D | 1 | |
Čermák A.= td> | Loko Borohrádek= | D | 1 | |
Polívka | FC Spartak Rychnov n.K= n. | D | 1 |
Pozvánka na zápas FKJ B - Sokol Hejtmánkovice
- Podrobnosti
- Kategorie: HOME
Druhý tým Jaroměře je téměř na konci své dlouhé pouti do Kraje. Jenže teď se do rodné Růžovky valí horda mocných Zlobrů ze severu...