Madší dorost otočil nepříznivý stav a vyhrál na penalty

12. kolo AT Consult KP MD U17 - skupina A - neděle 23.10.2022 od 12:30 - hřiště Jaroměř.

FK Jaroměř - SK Jičín 3:3 (1:3) ( PK 3:1)

Branky: 9. Sedláček, 10. Mrkos, 37. Rupa ( PK ), 43. Rupa, 54. Baudyš, 61. Bartoníček

FK Jaroměř: Dufek (C) - Burian, Hanák, Felcman D. - Felcman O., Hrobský, Baudyš, Pospíšil ( 46. Kadlec ), Mrkos ( 58. Olexa ) - Bartoníček, Nguyen Tran Manh Linh

SK Jičín: Berný - Benda, Žďárský, Zadražil, Kozma, Stránský, Sedláček, Dočekal ( 77. Komárek ), Jančák ( C ), Rupa, Římal 

Petr Koller, Radek Kratochvíl - trenéři FK Jaroměř: Tuto říjnovou  neděli na půdu Jaroměře dorazil tým SK Jičín. Soupeři jsme měli co vracet, protože v prvním utkání nás porazil těsným rozdílem 3:2. První poločas byl ve znamení hry nahoru dolů. Spoustu neproměněných šancí na obou stranách. Poločas mohl klidně skončit pro Jaroměř 6:4, ale prohrávali jsme 1:3. O poločasové přestávce jsme si v kabině řekli spoustu věcí, co je potřeba změnit v následujícím poločase.

Druhá půle začala a my jsme mohli hned skórovat, ale trápila nás koncovka, kterou budeme muset více trénovat. V 54. minutě rozjel kolotoč Matěj Baudyš, když se dostal k odraženému balónu a z první propálil vše, co měl v cestě, i s brankářem, na stav 2:3. Pár minut na to se ujal skvěle hrající Baudyš standardního kopu, kde golman vyrazil míč před sebe a Michal Bartoníček dorážkou vyrovnal na 3:3. Do konce utkání měly oba týmy ještě spoustu šancí, ale branka nepadla. Šlo se tedy do penaltového rozstřelu, kde jsme konečně prolomili naši smůlu a díky dnešnímu  skvělému výkonu golmana Dufka jsme zaslouženě vyhráli.

Odehráli jsme skvělé utkání, kde jsme v poločase prohrávali 1:3 a dokázali to dotáhnout až na penalty. K plnému počtu bodů už chybělo jen málo, což snad dokážeme v dalších zápasech. Všichni kluci si zaslouží pochvalu. Oba dva jsme rádi, že se zapojují i starší žáci, kteří se skvěle prezentovali. Trošku nás mrzí, že jsme nedokázali proměnit spoustu  šancí, které by znamenaly plný počet bodů. V neposlední řadě děkujeme všem rodičům a fanouškům  za dnešní podporu. Klukům to pomohlo.  Budeme se na Vás těšit příští neděli.  

ŽK: 

Rozhodčí: Gernát Lukáš

Diváků: 30

MD FK Jaroměř - SK Jičín, 23.10.2022, foto: Václav Mlejnek Foto: Václav Mlejnek.

Friday the 2nd.
Template © socoolapps | free joomla 2.5 templates - All rights reserved.