Další domácí vítězství mladšího dorostu U17

4. kolo AT CONSULT KP  U17 - 22.9.2021 od 17:00 - stadion Jaroměř.

FK Jaroměř - TJ Lánov/Hostinné 8:0 (0:0)

Branky: Oláh 3x, Radil 2x, Lebedinský, Malý, Skalický

FK Jaroměř: Maurits - Malý, Libich, Holub, Potoček  - Kočica, Oláh, Skalický, Korityák - Lebedinský, Radil

Průběžně střídali: Dufek, Bano

Trenéři FK Jaroměř: V prvním poločase jsme neměli dostatečnou kvalitu v útočné fázi. Chyběla lepší součinnost středové formace a místy bohorově pracující obrana. To pro nás znamenalo velmi přijatelný poločas 0:0. Ve druhém poločase jsme se ve všech těchto atributech zlepšili, když vše odstartovala první branka. Poté jsme měli zápas už pod svojí kontrolou, byť bojovný a důrazný soupeř neustále hrozil z brejkových situací. Pochvala pro tým za druhý poločas.

Rozhodčí: Jakub Nymsa

ŽK:

Diváků: 30

MD FK Jaroměř - TJ Lánov/Hostinné, 22.9.2021, foto: Václav Mlejnek Závěr utkání se dohrával v takřka apokalyptické kulise. Foto: Václav Mlejnek