První a vítězný mistrovský zápas mladšího dorostu U17

PŘIDÁN VIDEOSESTŘIH

3. kolo AT CONSULT KP  U 17 -  15.8.2021 17:00 - stadion FK Jaroměř

FK Jaroměř - TJ Ji. Hořice/Dohalice 5:1 (2:1)

Branky: 18. Radil, 40. Potoček, 57. Lebedinský, 69. Skalický, 90+1. Lebedinský - vlastní

FK Jaroměř: Dufek - Radil, Hrobsky (C), Libich, Bělohlávek,  - Potoček, Hemelík, Skalický, Korityák V.,  - Rezek, Lebedinský

Střídali: Holub, Bedlek

Hořice/Dohalice: Heligr - Bango (C), Lejsek, Podubecký, Rathovský, Šubrt, Velich, Erbs, Kerhart, Krátký, Urban

Střídali: Věchet, Vít, Krois, Procházka, Frýda

V prvním mistrovském zápase letošní sezony jsme přivítali soupeře ze souklubí TJ Jiskra Hořice/TJ Sokol Dohalice. Bohužel začátek zápasu nás zastihl ve velkých nedbalkách, čehož soupeř hned nevyužil ale za chvíli už další příležitostí nepohrdl.Poté nám chvíli trvalo, než jsme se dostali do zápasu ale důrazem Radila,který vyrovnal na 1:1 se nám to povedlo.Do poločasu jsme ještě dokázali otočit zpočátku nepříznivý stav na 2:1 Potočkem.

KP MD FK Jaroměř - TJ Ji. Hořice/TJ Dohalice, 15.8.2021, foto: Václav Mlejnek František Hemelík byl v 84. minutě v gólové šanci, hostující brankář Kryštof Heligr ale míč dokázal vyrazit.

Po důrazné přestávkové domluvě přišlo ve druhém poločase herní zlapšení, byť soupeř neustále hrozil z brejků, které jsme už dokázali pohlídat. A tak po brankách Lebedinského, Skalického a znovu Lebedinského jsme zvládli důležitý úvodní zápas soutěže.

Trenéři FK Jaroměř: Po prvním prázdninovém poločase se nám povedlo ve druhém trochu navázat na herní dovednosti z přípravy, na kterých ještě musíme v trénincích ještě více zapracovat.

Rozhodčí: Josef Janota

ŽK: 0 - 2