Mladší dorost otočil nepříznivý stav utkání

13. kolo NADLER KP MD - 31.10.2015 od 11:15 - hřiště Broumov

Slovan Broumov - FK Jaroměř  2:5 (2:1)

Branky: Zelený P. 2, - Petráček 2., Chalupa, Toman, Balcirák

FK Jaroměř:  Škvrna - Chalupa, Toman, Exnar, Mertlík, Petráček, Balcirák (75. Čekal), Kunc, Emlar L. (75. Hykš), Hanusík, Beran (68. Vach)

Slovan Broumov: Janouch - Brych, Rieger, Doubrava, Riabec, Frydrych, Farkaš, Zelený, Čihák, Felkel, Borna  Střídali: Jakubec, Spišák, Bartoš, Suchý, Hošek

Matěj Exnar, trenér FK Jaroměř:  Do zápasu jsme vstoupili skvěle, soupeře jsme přehrávali a vytvářeli si gólové šance. Ani ty nejvyloženější jsme však neproměňovali, soupeř nás za to potrestal a o poločase vedl 2:1. Ve druhém poločase naopak naše hra mírně upadla, ale začali jsme naše možnosti využívat a nakonec zaslouženě otočili zápas.

Robert Frydrych, trenér Slovan Broumov : Soupeř byl po celý zápas lepším týmem a zaslouženě vyhrál.

Rozhodčí: Nožka