ban 20190324 ban FKJ SlaviaHK
24.3. - Jaroměř v prvním jarním domácím kole krajského přeboru podlehla Slavii Hradec Králové 0:1

Novinky

Áčku se úvodní duel nevydařil a i přes vyloučení hostujícího hráče nedokázalo skórovat

18. kolo Votrok KP - neděle 24.3.2019 od 15:00 - hřiště Jaroměř.

FK Jaroměř - FC Slavia HK  0:1 (0:1)

Branky: 25. Řezáč

FK Jaroměř: Linhart - Markarjanc (83. Emlar), Michálek (K), Valášek -Horák, Bano, Votrubec, Čenovský, Exnar Mi. (65. Balcirák) - Roubal (88. Pavlis), Exnar Ma.

FC Slavia HK: Moník - Erber (65. Chobotský), Šolc, Rolník (90. Klicnar), Fišera - Václavíček, Lán (K), Špaček, Havrda (82. Mottl) - Řezáč (88. Poláček), Linhart (90. Polanský)

Začátek zápasu mnoho podívané nepřinesl a na hřišti se odehrávala spíše bitva o střed pole. Hosté se ujali po chybě v rozehrávce domácích vedení. Tento gól domácí nakopl, ale ti nedokázali do konce poločasi vyrovnat, a to ani z největší šance Bana, který byl sám před brankářem.

KP FK Jaroměř - FC Slavia Hradec Králové, 24.3.2019, foto: Václav Mlejnek Brankář Slávie Hradec Králové Jan Moník uhájil v Jaroměři čisté konto.

Druhý poločas hosté pozorně bránili a domácí dobývali jejich obranný val. I přes vyloučení hostujícího hráče si Jaroměř žádný drtivý tlak a šance nevytvořila, a tak odešla z prvního jarního utkání doma bohužel poražena.

KP FK Jaroměř - FC Slavia Hradec Králové, 24.3.2019, foto: Václav Mlejnek Kaňkou na utkání byla červená karta hostujícímu Dominiku Fišerovi za faul zezadu bez míče na domácího Miloše Exnara. Foto 2x: Václav Mlejnek.

Miloš Exnar, trenér FK Jaroměř: V dnešním zápase jsme narazili na velmi dobře organizovanou obranou hru hostí, kterou jsme překonávali jen velmi těžce. Hosté vytěžili z minima maximum. Nám nevycházela kombinace uprostřed hřiště a směrem dopředu jsme byli doslova bezzubí.

Milan Krempa, vedoucí mužstva Slavia HK: Do Jaroměře jsme jeli s cílem urvat nějaký bod, nakonec máme všechny. Utkání bylo fyzicky náročné, z naší strany takticky dobře zvládnuté, i když na nerovném terénu bylo složité kombinovat. Jsme rádi, že se nám podařilo potvrdit vítězství z minulého víkendu a chválíme celý tým za dobře odvedenou práci.

Rozhodčí: Vitvar, Štastný, Škoda

DS: Vancl

ŽK: 90. Votrubec - 37. Rolník, 58. Linhart, 80. Šolc

ČK: 65. Fišera

Diváků: 145

 

TVcom

Záznam můžete shlédnout na webu TVcom.cz.


První utkání se SD nepovedlo

14. Kolo KP KHK U19 - 24.3.2019 od 12:15 - hřiště Růžovka.

FK Jaroměř - FC Vrchlabí A 2:4 (2:2)   

Branky: 12. Vach, 43. Grmela - 10. Slavík, 36. Hochbergr, 70. Farský, 58. Tauchman

FK Jaroměř: Tomášek - Kudrnáč, Beran, Báno (77. Vejvoda) - Orct, Čekal, Rind, Císař (57. Pácalt), Chalupa - Grmela, Vach (46. Musil)

FC Vrchlabí: Klekner - Paulíček, Šimůnek, Tauchman (88. Binar), Štefan, Farský (75. Hawel), Šafář, Kršík, Hochbergr, Slavík, Šolc  

KP FK Jaroměř - FC Vrchlabí, 24.3.2019, foto: Václav Mlejnek

Petr Panenka, asistent trenéra FK Jaroměř: První mistrovské utkání jsme prohráli 2:4. Náš výkon byl špatný a neodpovídal naší přípravě. Soupeři blahopřejeme k bojovné hře a i k výhře.

Rozhodčí: Škoda Martin

ŽK: 52. Kršík, 90. Šafář

Diváci: 42

KP FK Jaroměř - FC Vrchlabí, 24.3.2019, foto: Václav Mlejnek Foto 2x: Václav Mlejnek

Starší žáci U15 - Výhra v Černilově proti Hořicím

SŽ - DAHASL KP STŽ U-15 - 24. 03. 2019 od 13:00 - hřiště Černilov.

FK Jaroměř/ FK Černilov - TJ Jiskra Hořice  5:1 (3:1)

Branky: Voslař 3x, Hepnar, Škodová - Podubecký

FK Jaroměř/FK Černilov: Vrabec - Macháň, Bešík, Kňourek, Brož - Hepnar, Skalický, Veselovský, Rezek - Voslař, Škodová 

Střídali: Petrikovič

Jiří Skalický, trenér FK Jaroměř: Dnes jsme po dobrém výkonu zaslouženě vyhráli. 

Rozhodčí: Mottajček Miroslav

ŽK: 0 

Diváků: 20

Mladší žáci odehráli kvalitně obsazený a fyzicky náročný turnaj v HK

Přípravný turnaj MLŽ - ročník 2006 - 23.3.2019 - UMT Slavia HK.

V sobotu 23.3.2019 jsme zajížděli s mladšími žáky na kvalitně obsazený turnaj na umělku do areálu hradecké Slavie. Turnaje s zúčastnilo 8 kvalitních týmů a hrálo se nejspravedlivějším možným systémem každý s každým 1x18 minut. Opět nám chyběl Jirka Karel, a tak jsme museli v útoku trochu improvizovat. I přesto, že jsme měli před turnajem na lavičku 4 náhradníky, dohrávali jsme poslední 3 zápasy defakto bez střídání, neboť turnaj byl fyzicky velmi náročný a připsali jsme si hned několik zranění...

Výsledky našeho týmu:

FK Jaroměř - TJ Sokol Hoříněves  0:0

Branky: :(

V zahajovacím utkání, která nám tradičně moc nejdou nás čekal účastník finálové skupiny jarní části sezóny. Začátek zápasu jsme nechytili a soupeř nás přehrával především důrazem a nasazením. Po počátečním rozkoukávání jsme přidali a do konce zápasu jsme již byli lepším týmem, ale branku se nám bohužel vstřelit nepodařilo.

FK Jaroměř - FK Kostelec n.O.  1:0

Branky: Poděbradský

Utkání jsme měli od začátku pod kontrolou, ale nedokázali jsme přidal další branky a dohrát tak zápas v pohodě do konce.

FK Jaroměř - Česká Třebová  1:2

Branky: Dítě

Hned na začátku zápasu jsme se ujali vedení, které nám ale paradoxně spíš ublížilo. Kluci trochu polevili a soupeř dokázal otočit skóre. Je to škoda, neboť tento zápas jsme měli určitě vyhrát.

FK Jaroměř - FC Nový HK "rudá"  1:2

Branky: vlastní

V tomto utkání jsme chtěli napravit dojem s předešlého nepříliš povedeného zápasu. Kluci hráli o 100% lépe a i přes začínající absence jsme byli vyrovnaným soupeřem pro tým domácích. Takováto prohra nás nemrzí, neboť byla se ctí a po velmi dobrém výkonu.

FK Jaroměř - MFK Trutnov  0:4

Branky: 0:4

Zápas s Trutnovem nám nevyšel a od začátku zápasu byl soupeř jednoznačně lepší. Na nás se již začala projevovat veliká únava a zranění některých hráčů. Zasloužená výhra soupeře.

FK Jaroměř - FK Černilov  2:3

Branky: Poděbradský (p.k.), Lebedinský

V tomto zápase již byla na obou týmech vidět opravdu enormní únava, a tak se hrálo velmi vlažné a pomalé utkání. I přesto, že jsme do tohoto zápasu nastupovali defakto s jediným náhradníkem, tak jsme dokonce 2x vedli, ale vedení jsme bohužel nedokázali udržet, což nás mrzí, neboť se to určitě dalo...

FK Jaroměř - FC Nový HK "bílá"  0:1

Branky: :(

V posledním utkání nás čekal celkový vítěz turnaje, lepší tým domácích. V utkání jsme statečně vzdorovali, našli poslední zbytky sil, ale gól jsme bohužel i přes některé šance vstřelit nedokázali.

Sestava FK Jaroměř: Dufek - Hofman, Bělohlávek, Mrkos - Hemelík, Lebedinský, Pospíšil, Poděbradský, Dítě, Kadlec - Libich, Pitor

Jiří Lebedinský, Martin Čenovský - trenéři FK Jaroměř: Na turnaj jsme odjížděli plni očekávání z našich výkonů. Střídali jsme lepší zápasy s horšími, ale v důsledku jsme i přes výsledky s výkony kluků spokojeni. Dnes si sáhli opravdu až na dno svých sil, neboť odehráli 126 minut a pauzy mezi zápasy byly vždy pouze jenom 18. minut a jednou jsme hráli dokonce 2 zápasy za sebou. Navíc vedro na místní umělce bylo opravdu veliké a nezvyklé. Kluci viděli, že i přesto, že jsou extrémně unavení, dokáží v sobě najít vždy zbytek sil a zabojovat, a to je myslím dnes to nejlepší zjištění. Za 14 dní nás čeká start finálové skupiny, na který se chceme co nejlépe připravit.

Děkuji rodičům za dopravu a podporu během celého turnaje.

Druhý zápas poháru se SD povedl

2. Kolo JUTA GRASS pohár dorostu - sk. C- 16.3.2019 od 14:00 - hřiště Nová Paka.

Dvůr/ Bílá Třemešná -  FK Jaroměř 1:7 (0:3) 

Branky: 1., 20. Chalupa, 19., 46., 85. Grmela, 57. Vach, 81. Hykš

FK Jaroměř: Tomášek - Kudrnáč, Beran, Orct - Musil, Hanusík, Čekal, Císař, Chalupa - Vach, Grmela

Průběžně střídal: Vejvoda, Hykš

Petr Koller, trenér FK Jaroměř: V utkání, kde bylo už od začátku vidět že jsme chtěli vyhrát, se nám vedlo vše co jsme chtěli.

Rozhodčí: Šťastný

ŽK: 31. Kudrnáč

Diváci: 

Tuesday the 26th.
Template © socoolapps | free joomla templates - All rights reserved.