Vedení oddílu - FOTBALOVÝ KLUB JAROMĚŘ

Test uživatele

Hello in the world of Jumi!

Dear unknown, not logged, friend!
Have a nice day, weeks, months and years with Jumi!



vychozi
What next? Try Joomla!-Jumi blogspot component in your pages now!




Test upload souboru pomoci PHP

      Informace o čase:
      2018-08-14 11:45:26

 

Termínová listina



DATUM AKCE DOMÁCÍ HOSTÉ KATEGORIE MÍSTO
14.07.18
So 10:00
přátelský zápas
FC Olympia U-19 FK Jaroměř A muži A stadion Lhota pod Libčany
21.07.18
So 18:00
přátelský zápas
TJ Jiskra Česká Skalice FK Jaroměř muži A stadion Česká Skalice
25.07.18
St 18:00
přátelský zápas
TJ Roudnice FK Jaroměř muži A hřiště Roudnice
28.07.18
So 16:00
přátelský zápas
MFK Trutnov U-17 FK Jaroměř U-19 starší dorost stadion Trutnov, H.S.M.
28.07.18
So 17:30
Pohár KFS KHK
TJ Sokol Lípa nad Orlicí FK Jaroměř muži A stadion Lípa nad Orlicí
01.08.18
St 18:00
přátelské utkání
FK Jaroměř MFK Trutnov muži A stadion Jaroměř, Růžová ulice
04.08.18
So 10:00
přátelský zápas
FC České Meziříčí FK Jaroměř muži A hřiště České Meziříčí
05.08.18
Ne 14:00
přátelský zápas
SK Holice FK Jaroměř starší dorost stadion Holice
07.08.18
Út 19:00
přátelský zápas
FK Jaroměř U-19 MFK Trutnov U-19 starší dorost stadion Jaroměř, Růžová ulice
08.08.18
St 17:30
přátelský zápas
TJ Slavia HK/Sokol Malšovice FK Jaroměř starší žáci hřiště Černilov
11.08.18
So 09:00
přípravný turnaj
Tatran Hostinné mladší žáci stadion Tatran Hostinné
11.08.18
So 17:00
VOTROK Krajský přebor mužů
1. kolo
FK Kostelec nad Orlicí FK Jaroměř muži A stadion Albrechtice nad Orlicí
11.08.18
So 17:30
přátelský zápas
TJ Dvůr Králové n.L. FK Jaroměř starší dorost hřiště Bílá Třemešná
19.08.18
Ne 12:15
DAHASL Krajský přebor starších žáků U 15
2. kolo
FK Jaroměř/FK Černilov FC Nový Hradec Králové starší žáci stadion Jaroměř
19.08.18
Ne 14:15
Premier Steel KP dorostu U 19
2. kolo
FK Jaroměř FK Kostelec n. O./AFK Častolovice starší dorost stadion Jaroměř, Růžová ulice
19.08.18
Ne 17:00
VOTROK Krajský přebor mužů
2. kolo
FK Jaroměř SK Libčany muži A stadion Jaroměř, Růžová ulice
25.08.18
So 14:00
Premier Steel KP dorostu U 19
3. kolo
FC Slavia Hradec Králové FK Jaroměř starší dorost stadion Slavia HK
25.08.18
So 15:00
DAHASL Krajský přebor starších žáků U 15
3. kolo
FC OLYMPIA HK - FK Kratonohy FK Jaroměř/FK Černilov starší žáci stadion Kukleny
26.08.18
Ne 17:00
VOTROK Krajský přebor mužů
3. kolo
FC Slavia Hradec Králové FK Jaroměř muži A stadion Slavia HK
29.08.18
St 18:00
Pohár KFS KHK
1. kolo
TJ Sokol Javornice FK Jaroměř muži A hřiště Javornice
02.09.18
Ne 14:00
DAHASL Krajský přebor starších žáků U 15
4. kolo
FK Jaroměř/FK Černilov SK Jičín starší žáci stadion Černilov
02.09.18
Ne 14:15
Premier Steel KP dorostu U 19
4. kolo
FK Jaroměř SK Týniště nad Orlicí starší dorost stadion Jaroměř, Růžová ulice
02.09.18
Ne 17:00
VOTROK Krajský přebor mužů
4. kolo
FK Jaroměř TJ Lázně Bělohrad muži A stadion Jaroměř, Růžová ulice
08.09.18
So 14:30
Premier Steel KP dorostu U 19
5. kolo
1. FK NoPaka/TJ Sokol StPaka FK Jaroměř starší dorost stadion Nová Paka
08.09.18
So 15:00
DAHASL Krajský přebor starších žáků U 15
5. kolo
FK Kostelec n. O./AFK Častolovice FK Jaroměř/FK Černilov starší žáci stadion Častolovice
09.09.18
Ne 17:00
VOTROK Krajský přebor mužů
5. kolo
FK Jaroměř FC Spartak Rychnov nad Kněžnou muži A stadion Jaroměř, Růžová ulice
15.09.18
So 10:00
DAHASL Krajský přebor starších žáků U 15
6. kolo
SK Vysoké Mýto FK Jaroměř/FK Černilov starší žáci stadion Vysoké Mýto
15.09.18
So 14:00
Premier Steel KP dorostu U 19
6. kolo
TJ Lokomotiva Borohrádek FK Jaroměř starší dorost stadion Borohrádek
15.09.18
So 14:15
VOTROK Krajský přebor mužů
6. kolo
SK Jičín FK Jaroměř muži A stadion Jičín, tráva
23.09.18
Ne 11:45
DAHASL Krajský přebor starších žáků U 15
7. kolo
FK Jaroměř/FK Černilov TJ Slovan Broumov starší žáci stadion Jaroměř
23.09.18
Ne 13:45
Premier Steel KP dorostu U 19
7. kolo
FK Jaroměř TJ Sokol Stěžery starší dorost stadion Jaroměř, Růžová ulice
23.09.18
Ne 16:30
VOTROK Krajský přebor mužů
7. kolo
FK Jaroměř FK Chlumec nad Cidlinou muži A stadion Jaroměř, Růžová ulice
29.09.18
So 12:00
DAHASL Krajský přebor starších žáků U 15
8. kolo
FC Vrchlabí/MFK Trutnov B FK Jaroměř/FK Černilov starší žáci stadion Vrchlabí
29.09.18
So 13:45
Premier Steel KP dorostu U 19
8. kolo
MFK Nové Město nad Metují FK Jaroměř starší dorost stadion Nové Město, tráva
30.09.18
Ne 16:30
VOTROK Krajský přebor mužů
8. kolo
TJ Jiskra Hořice FK Jaroměř muži A stadion Hořice
07.10.18
Ne 13:15
Premier Steel KP dorostu U 19
9. kolo
FK Jaroměř TJ Červený Kostelec/AFK Hronov starší dorost stadion Jaroměř, Růžová ulice
07.10.18
Ne 13:30
DAHASL Krajský přebor starších žáků U 15
9. kolo
FK Jaroměř/FK Černilov MFK Nové Město nad Metují starší žáci stadion Černilov
07.10.18
Ne 16:00
VOTROK Krajský přebor mužů
9. kolo
FK Jaroměř TJ Červený Kostelec muži A stadion Jaroměř, Růžová ulice
13.10.18
So 09:30
DAHASL Krajský přebor starších žáků U 15
10. kolo
TJ Červený Kostelec FK Jaroměř/FK Černilov starší žáci stadion Červený Kostelec
14.10.18
Ne 13:00
Premier Steel KP dorostu U 19
10. kolo
TJ Slovan Broumov FK Jaroměř starší dorost stadion Broumov
14.10.18
Ne 15:30
VOTROK Krajský přebor mužů
10. kolo
SK Dobruška FK Jaroměř muži A stadion Dobruška, tráva č. 2
21.10.18
Ne 10:45
DAHASL Krajský přebor starších žáků U 15
11. kolo
FK Jaroměř/FK Černilov TJ Sokol Hořiněves/TJ Slavoj Předměřice starší žáci stadion Jaroměř
21.10.18
Ne 12:45
Premier Steel KP dorostu U 19
11. kolo
FK Jaroměř TJ Slavoj Předměřice nad Labem starší dorost stadion Jaroměř, Růžová ulice
21.10.18
Ne 15:30
VOTROK Krajský přebor mužů
11. kolo
FK Jaroměř TJ Sokol Třebeš muži A stadion Jaroměř, Růžová ulice
27.10.18
So 09:30
DAHASL Krajský přebor starších žáků U 15
12. kolo
FC Spartak Rychnov nad Kněžnou FK Jaroměř/FK Černilov starší žáci stadion Rychnov, UMT
27.10.18
So 14:30
VOTROK Krajský přebor mužů
12. kolo
SK Sobotka FK Jaroměř muži A stadion Sobotka
28.10.18
Ne 12:00
Premier Steel KP dorostu U 19
12. kolo
FC Nový Hradec Králové FK Jaroměř starší dorost stadion Nový HK
04.11.18
Ne 11:15
Premier Steel KP dorostu U 19
13. kolo
FK Jaroměř FC Spartak Rychnov nad Kněžnou starší dorost stadion Jaroměř, Růžová ulice
04.11.18
Ne 11:30
DAHASL Krajský přebor starších žáků U 15
13. kolo
FK Jaroměř/FK Černilov FKM Javorka/SK Miletín starší žáci stadion Černilov
04.11.18
Ne 14:00
VOTROK Krajský přebor mužů
13. kolo
FK Jaroměř FK Vysoká n/L. muži A stadion Jaroměř, Růžová ulice
11.11.18
Ne 11:30
Premier Steel KP dorostu U 19
1. kolo
FC Vrchlabí A FK Jaroměř starší dorost stadion Vrchlabí, UMT
11.11.18
Ne 12:15
DAHASL Krajský přebor starších žáků U 15
1. kolo
TJ Jiskra Hořice FK Jaroměř/FK Černilov starší žáci stadion Hořice
11.11.18
Ne 14:00
VOTROK Krajský přebor mužů
14. kolo
RMSK "Cidlina" Nový Bydžov FK Jaroměř muži A stadion Nový Bydžov
18.11.18
Ne 13:30
VOTROK Krajský přebor mužů
15. kolo
FK Jaroměř FC Vrchlabí A muži A stadion Jaroměř, Růžová ulice

 

Soustředění STP a MŽ 2014 - pokyny a vybavení

Každé dítě musí mít kartičku zdravotní pojišťovny!!!!! Tu předloží trenérům před odjezdem společně s úhradou za soustředění. Případné léky přiložíte společně s dávkováním.

Vybavení:

  • Slušnější oblečení na cestu a výlet do města.
  • Sportovní boty (sálovky) a kopačky na fotbal, boty na výlet, pantofle.
  • Tréninkovou soupravu – tričko, trenky, stulpny, šusťákovou bundu, tepláky.
  • Věci na chatu (vše radši 2x) – tepláky, mikinu, tričko, kraťasy, věci na spaní, hygienické potřeby, spodní prádlo a ponožky (radši více), čepici - kšiltovku, ručník, osušku, plavky, sluneční brýle, baťůžek, láhev na pití, kapesníky.

Sice je chalupa pouze pro nás a správcovi zde bydlí, ale každopádně elektronické hry a telefony dáváte dětem pod vlastním rizikem odcizení!!! Tyto věci děti večer stejně odevzdají!!!!

Peněz dětem nedávejte moc (doporučuji max. 100,- Kč), nebudou je mít stejně kde utratit. O jídlo, zmrzlinu, pití a případné odměny se postaráme. Pití dejte dětem pouze na cestu.

Nějaké cukrovinky a sladkosti dětem můžete dát, ale pozor, aby to nepodléhalo zkáze v teple.

Střelci 1.B třídy 2014/2015

jméno tým skupina počet gólů
1. J.Jiřička FK Dolní Kaln&a= acute; B 3
Hořínek SK Albrechtice n.O. D 3
Němeček SK Miletín A 3
Jakoubek Tatran Hostinné= B 3
Nový D. FC Spartak Kobylice A 3
2. Pazderník Baník Vamberk D 2
D.Ježek FK Dolní Kaln&a= acute; B 2
Klaban FK Kopidlno A 2
Brett FK Kopidlno A 2
Brendl Loko Borohrádek= D 2
Vítek L. SK Albrechtice n.O. D 2
Zámečn&iacu= te;k Sokol Nepolisy A 2
Jelen Spartak Opočno C 2
Krmaš Velešov Doudleby = n.O. D 2
Mészáros = M. SK Jičín B= A 2
Kořínek SK Jičín B= A 2
Vondrouš SK Miletín A 2
Pánek Sokol Nepolisy A 2
Kotyk Baník Žacléř B 2
Králík T.= Baník Vamberk D 2
Sehnal Sokol Zdelov D 2
3. Valtera AFK Hronov B 1
Šponar Baník Vamberk D 1
Hamerský Baník Vamberk D 1
Jedlinský Jan Černíkovic= e D 1
Tomášek Jan= České Meziříčí C 1
M. Novotný FC Spartak Kobylice A 1
Khol FC Spartak Kobylice A 1
Brandejs Jakub FC Spartak Rychnov n.K= n. D 1
Jedlinský Jakub<= /td> FC Spartak Rychnov n.K= n. D 1
Kočnar Aleš FC Spartak Rychnov n.K= n. D 1
Jakub Roman FC VTJ Milí= 9;eves A 1
Rejha FC VTJ Milí= 9;eves A 1
M.Bartoš FK Dolní Kaln&a= acute; B 1
Plhal FK Jaroměř B= C 1
Hekele FK Jaroměř B= C 1
Šafaří= k FK Kopidlno A 1
Poutník FK Kopidlno A 1
Sazima T. Loko Borohrádek= D 1
Zvolánek Lokomotiva HK C 1
Javůrek Jakub Lokomotiva HK C 1
Jaroš SK Albrechtice n.O. D 1
Sršeň SK Albrechtice n.O. D 1
Janeček SK Albrechtice n.O. D 1
Drbohlav SK Hošek Robousy<= /td> A 1
Tomášek SK Hošek Robousy<= /td> A 1
Drbohlav SK Hošek Robousy<= /td> A 1
Lámr SK Miletín A 1
Hlavatý Slavoj Předmě= ;řice C 1
Čepelka Sokol Lípa nad Orlicí D 1
Brokeš Sokol Malšovice C 1
Velinský Sokol Malšovice C 1
J. Lihan Sokol Nepolisy A 1
Reichl Spartak Opočno C 1
Horák L. Tatran Hostinné= B 1
Hylmar TJ Rudník B 1
Horešovský<= /td> TJ Rudník B 1
Lyer Velešov Doudleby = n.O. D 1
Dudek Velešov Doudleby = n.O. D 1
Zlámal SK Jičín B= A 1
Říha L. FC Spartak Kobylice A 1
Havelka M. FK Kopidlno A 1
Roman M. FC VTJ Milí= 9;eves A 1
Havelka FC VTJ Milí= 9;eves A 1
Šustr Sokol Nepolisy A 1
Nývlt M. MFK Trutnov C B 1
Ondráško Baník Žacléř B 1
Navrátil T. ml.<= /td> FK Dolní Kaln&a= acute; B 1
Mucha J. Spartak Police n. M. B 1
Klapkovský Spartak Police n. M. B 1
Puraš AFK Hronov B 1
Brhel FC Mladé Buky B 1
Štěpán= ek FC Mladé Buky B 1
Macháček Sokol Deštn&eacut= e; v O. h. C 1
Lejp D. Slavoj Předmě= ;řice C 1
Bareš E. Slavoj Předmě= ;řice C 1
Krajňák T.<= /td> České Meziříčí C 1
Tobiášek Sokol Malšovice C 1
Rejha Sokol Malšovice C 1
Šrámek Velešov Doudleby = n.O. D 1
Mazura M. Velešov Doudleby = n.O. D 1
Kráčmer Velešov Doudleby = n.O. D 1
Dobiáš T. Loko Borohrádek= D 1
Bílek J. Loko Borohrádek= D 1
Čermák A. Loko Borohrádek= D 1
Polívka FC Spartak Rychnov n.K= n. D 1

Pozvánka na zápas FKJ B - Sokol Hejtmánkovice

Druhý tým Jaroměře je téměř na konci své dlouhé pouti do Kraje. Jenže teď se do rodné Růžovky valí horda mocných Zlobrů ze severu...

Druhý tým Jaroměře je téměř na konci své dlouhé pouti do Kraje. Jenže teď se do rodné Růžovky valí horda mocných Zlobrů ze severu...

Tuesday the 14th.
Template © socoolapps | free joomla templates - All rights reserved.