Návrhy plakátů jaro 2019

24. 3. 2019 - FC Slavia Hradec Králové



14. 4. 2019 - SK Jičín



28. 4. 2019 - TJ Jiskra Hořice



8. 5. 2019 - FK Kostelec nad Orlicí



12. 5. 2019 - SK Dobruška



26. 5. 2019 - SK Sobotka



9. 6. 2019 - RMSK Cidlina Nový Bydžov



Test uživatele

Hello in the world of Jumi!

Dear unknown, not logged, friend!
Have a nice day, weeks, months and years with Jumi!



vychozi
What next? Try Joomla!-Jumi blogspot component in your pages now!




Test upload souboru pomoci PHP

      Informace o čase:
      2019-02-23 11:07:21

 

Termínová listina



DATUM AKCE DOMÁCÍ HOSTÉ KATEGORIE MÍSTO
05.01.19
So 08:00
halový turnaj pro ročník 2006
MFK Chrudim mladší žáci sportovní hala Heřmanův Městec
06.01.19
Ne 08:00
turnaj Jaroměř U-11 a U-12 (Zimní halová liga)
Zimní halová liga mladší žáci hala ASVAJ Jaroměř
12.01.19
So 08:00
halový turnaj pro ročník 2007
MFK Chrudim mladší žáci sportovní hala Heřmanův Městec
13.01.19
Ne 08:00
turnaj FOTTUR Jaroměř pro ročník 2008
FOTTUR Jaroměř 2019 starší přípravka hala ASVAJ Jaroměř
13.01.19
Ne 08:00
halový turnaj pro ročník 2010
SK Červený Kostelec mladší přípravka sportovní hala Červený Kostelec
14.01.19
Po 17:00
přátelské utkání proti OFS Náchod
FK Jaroměř OFS Náchod starší přípravka hala ASVAJ Jaroměř
19.01.19
So 14:00
přátelský zápas
MFK Trutnov FK Jaroměř muži A stadion Trutnov, UMT
19.01.19
So 16:00
přátelský zápas
MFK Trutnov U-19 + muži B FK Jaroměř U-19 starší dorost stadion Trutnov, UMT
20.01.19
Ne 08:00
halový turnaj pro ročník 2009
SK Jičín starší přípravka sportovní hala Jičín
20.01.19
Ne 08:00
halový turnaj pro ročník 2004
Sokol Třebeš starší žáci sportovní hala Třebeš HK
26.01.19
So 08:15
přípravné utkání
FC HK dívky U-19/ženy FK Jaroměř starší žáci UMT Slavia HK
27.01.19
Ne 08:00
turnaj FOTTUR Jaroměř pro ročník 2010
FOTTUR Jaroměř 2019 mladší přípravka hala ASVAJ Jaroměř
27.01.19
Ne 12:00
přátelský zápas
TJ D. Králové n/L. FK Jaroměř muži A stadion Slavia HK, UMT
27.01.19
Ne 13:00
turnaj FOTTUR Jaroměř pro ročník 2006
FOTTUR Jaroměř 2019 mladší žáci hala ASVAJ Jaroměř
02.02.19
So 08:00
halový turnaj pro ročník 2011
MFK Chrudim mladší přípravka hala Chrudim
02.02.19
So 12:45
venkovní turnaj pro ročník 2006
FK Náchod mladší žáci UMT Náchod Běloves
02.02.19
So 13:00
přátelský zápas
FK Pardubice B FK Jaroměř muži A stadion Pardubice VII - Ohrazenice, UMT
03.02.19
Ne 08:00
halový turnaj pro ročník 2007
SK Červený Kostelec mladší žáci sportovní hala Červený Kostelec
03.02.19
Ne 08:00
halový turnaj pro ročník 2010
SK Jičín mladší přípravka sportovní hala Jičín
03.02.19
Ne 12:00
přípravné utkání
TJ Sokol Třebeš - dorostenky FK Jaroměř starší žáci UMT Malšova Lhota
09.02.19
So 08:00
halový turnaj pro ročník 2006
SK Hostinné mladší žáci sportovní hala Hostinné
10.02.19
Ne 08:00
halový turnaj pro ročník 2009
SK Červený Kostelec starší přípravka sportovní hala Červený Kostelec
10.02.19
Ne 08:30
halový turnaj pro ročník 2007
FK Náchod mladší žáci sportovní hala Náchod
10.02.19
Ne 14:00
přátelský zápas
TJ Dobruška FK Jaroměř muži A stadion Dobruška, UMT
10.02.19
Ne 16:00
přípravné utkání
TJ Sokol Třebeš SŽ U-14 FK Jaroměř starší žáci UMT Slavia HK
16.02.19
So 16:00
přátelský zápas
TJ Sokol Železnice FK Jaroměř muži A stadion Jičín, UMT
17.02.19
Ne 08:30
halový turnaj pro ročník 2008
Sokol Třebeš starší přípravka hala Třebeš
17.02.19
Ne 16:00
přátelský zápas
SK Pardubičky FK Jaroměř starší dorost stadion Pardubice - Ohrazenice, UMT
23.02.19
So 08:00
turnaj FOTTUR Jaroměř pro ročník 2009
FOTTUR Jaroměř 2019 starší přípravka hala ASVAJ Jaroměř
23.02.19
So 08:00
halový turnaj pro ročník 2007
TJ Sokol Třebeš HK mladší žáci sportovní hala Třebeš HK
23.02.19
So 13:00
turnaj FOTTUR Jaroměř pro ročník 2007
FOTTUR Jaroměř 2019 mladší žáci hala ASVAJ Jaroměř
24.02.19
Ne 08:00
halový turnaj pro ročník 2008
SK Červený Kostelec starší přípravka sportovní hala Červený Kostelec
24.02.19
Ne 08:00
turnaj FOTTUR Jaroměř pro ročník 2010
FOTTUR Jaroměř 2019 mladší přípravka hala ASVAJ Jaroměř
24.02.19
Ne 08:00
halový turnaj pro ročník 2006
TJ Baník Rtyně v P. mladší žáci Orlovna Rtyně v Podkrkonoší
24.02.19
Ne 12:00
přípravné utkání
MFK Trutnov FK Jaroměř starší dorost UMT Trutnov
24.02.19
Ne 18:00
přátelský zápas
Olympia HK/Kratonohy FK Jaroměř muži A stadion Kobylice, UMT
02.03.19
So 08:00
turnaj 4+1
Lázně Bohdaneč starší žáci UMT Lázně Bohdaneč
02.03.19
So 08:00
halový turnaj pro ročník 2010
MFK Chrudim mladší přípravka sportovní hala Slatiňany
03.03.19
Ne 10:30
pohárové utkání
TJ Jiskra Hořice FK Jaroměř starší žáci UMT Slavia HK
03.03.19
Ne 12:00
pohárové utkání
1.FK Nová Paka/Sokol Stará Paka FK Jaroměř starší dorost UMT Nová Paka
09.03.19
So 08:00
halový turnaj pro ročník 2011
SK Červený Kostelec mladší přípravka sportovní hala Červený Kostelec
10.03.19
Ne 08:00
turnaj FOTTUR Jaroměř pro ročník 2012
FOTTUR Jaroměř 2019 mini přípravka hala ASVAJ Jaroměř
10.03.19
Ne 14:00
přátelský zápas
SK Týniště n. O. FK Jaroměř muži A stadion neurčen, UMT
10.03.19
Ne 18:00
přípravné utkání
MFK Trutnov U-14 FK Jaroměř starší žáci UMT Trutnov
16.03.19
So 10:00
pohárové utkání
TJ Sokol Malšova Lhota/FC Slavia HK FK Jaroměř starší žáci UMT Slavia HK
16.03.19
So 10:00
pohárové utkání
TJ Dvůr Králové/TJ Sokol Bílá Třemešná FK Jaroměř starší dorost UMT Nová Paka
17.03.19
Ne 08:00
halový turnaj pro ročník 2008
TJ Dvůr Králové nad Labem starší přípravka sportovní hala Dvůr Králové
23.03.19
So 08:00
halový turnaj pro ročník 2010
TJ Tatran Hostinné mladší přípravka sportovní hala Hostinné

 

Soustředění STP a MŽ 2014 - pokyny a vybavení

Každé dítě musí mít kartičku zdravotní pojišťovny!!!!! Tu předloží trenérům před odjezdem společně s úhradou za soustředění. Případné léky přiložíte společně s dávkováním.

Vybavení:

  • Slušnější oblečení na cestu a výlet do města.
  • Sportovní boty (sálovky) a kopačky na fotbal, boty na výlet, pantofle.
  • Tréninkovou soupravu – tričko, trenky, stulpny, šusťákovou bundu, tepláky.
  • Věci na chatu (vše radši 2x) – tepláky, mikinu, tričko, kraťasy, věci na spaní, hygienické potřeby, spodní prádlo a ponožky (radši více), čepici - kšiltovku, ručník, osušku, plavky, sluneční brýle, baťůžek, láhev na pití, kapesníky.

Sice je chalupa pouze pro nás a správcovi zde bydlí, ale každopádně elektronické hry a telefony dáváte dětem pod vlastním rizikem odcizení!!! Tyto věci děti večer stejně odevzdají!!!!

Peněz dětem nedávejte moc (doporučuji max. 100,- Kč), nebudou je mít stejně kde utratit. O jídlo, zmrzlinu, pití a případné odměny se postaráme. Pití dejte dětem pouze na cestu.

Nějaké cukrovinky a sladkosti dětem můžete dát, ale pozor, aby to nepodléhalo zkáze v teple.

Střelci 1.B třídy 2014/2015

jméno tým skupina počet gólů
1. J.Jiřička FK Dolní Kaln&a= acute; B 3
Hořínek SK Albrechtice n.O. D 3
Němeček SK Miletín A 3
Jakoubek Tatran Hostinné= B 3
Nový D. FC Spartak Kobylice A 3
2. Pazderník Baník Vamberk D 2
D.Ježek FK Dolní Kaln&a= acute; B 2
Klaban FK Kopidlno A 2
Brett FK Kopidlno A 2
Brendl Loko Borohrádek= D 2
Vítek L. SK Albrechtice n.O. D 2
Zámečn&iacu= te;k Sokol Nepolisy A 2
Jelen Spartak Opočno C 2
Krmaš Velešov Doudleby = n.O. D 2
Mészáros = M. SK Jičín B= A 2
Kořínek SK Jičín B= A 2
Vondrouš SK Miletín A 2
Pánek Sokol Nepolisy A 2
Kotyk Baník Žacléř B 2
Králík T.= Baník Vamberk D 2
Sehnal Sokol Zdelov D 2
3. Valtera AFK Hronov B 1
Šponar Baník Vamberk D 1
Hamerský Baník Vamberk D 1
Jedlinský Jan Černíkovic= e D 1
Tomášek Jan= České Meziříčí C 1
M. Novotný FC Spartak Kobylice A 1
Khol FC Spartak Kobylice A 1
Brandejs Jakub FC Spartak Rychnov n.K= n. D 1
Jedlinský Jakub<= /td> FC Spartak Rychnov n.K= n. D 1
Kočnar Aleš FC Spartak Rychnov n.K= n. D 1
Jakub Roman FC VTJ Milí= 9;eves A 1
Rejha FC VTJ Milí= 9;eves A 1
M.Bartoš FK Dolní Kaln&a= acute; B 1
Plhal FK Jaroměř B= C 1
Hekele FK Jaroměř B= C 1
Šafaří= k FK Kopidlno A 1
Poutník FK Kopidlno A 1
Sazima T. Loko Borohrádek= D 1
Zvolánek Lokomotiva HK C 1
Javůrek Jakub Lokomotiva HK C 1
Jaroš SK Albrechtice n.O. D 1
Sršeň SK Albrechtice n.O. D 1
Janeček SK Albrechtice n.O. D 1
Drbohlav SK Hošek Robousy<= /td> A 1
Tomášek SK Hošek Robousy<= /td> A 1
Drbohlav SK Hošek Robousy<= /td> A 1
Lámr SK Miletín A 1
Hlavatý Slavoj Předmě= ;řice C 1
Čepelka Sokol Lípa nad Orlicí D 1
Brokeš Sokol Malšovice C 1
Velinský Sokol Malšovice C 1
J. Lihan Sokol Nepolisy A 1
Reichl Spartak Opočno C 1
Horák L. Tatran Hostinné= B 1
Hylmar TJ Rudník B 1
Horešovský<= /td> TJ Rudník B 1
Lyer Velešov Doudleby = n.O. D 1
Dudek Velešov Doudleby = n.O. D 1
Zlámal SK Jičín B= A 1
Říha L. FC Spartak Kobylice A 1
Havelka M. FK Kopidlno A 1
Roman M. FC VTJ Milí= 9;eves A 1
Havelka FC VTJ Milí= 9;eves A 1
Šustr Sokol Nepolisy A 1
Nývlt M. MFK Trutnov C B 1
Ondráško Baník Žacléř B 1
Navrátil T. ml.<= /td> FK Dolní Kaln&a= acute; B 1
Mucha J. Spartak Police n. M. B 1
Klapkovský Spartak Police n. M. B 1
Puraš AFK Hronov B 1
Brhel FC Mladé Buky B 1
Štěpán= ek FC Mladé Buky B 1
Macháček Sokol Deštn&eacut= e; v O. h. C 1
Lejp D. Slavoj Předmě= ;řice C 1
Bareš E. Slavoj Předmě= ;řice C 1
Krajňák T.<= /td> České Meziříčí C 1
Tobiášek Sokol Malšovice C 1
Rejha Sokol Malšovice C 1
Šrámek Velešov Doudleby = n.O. D 1
Mazura M. Velešov Doudleby = n.O. D 1
Kráčmer Velešov Doudleby = n.O. D 1
Dobiáš T. Loko Borohrádek= D 1
Bílek J. Loko Borohrádek= D 1
Čermák A. Loko Borohrádek= D 1
Polívka FC Spartak Rychnov n.K= n. D 1
Saturday the 23rd.
Template © socoolapps | free joomla templates - All rights reserved.