Přes prohru nejlepší podzimní zápas starších žáků.

7. kolo DAHASL KP U15 - skupina A - sobota 17.9.2022 od 14:15 - hřiště Vrchlabí.

FC Vrchlabí - FK Jaroměř 5:3 (2:2)

Branky: Hrobský, Svoboda, Hemelík V.

FK Jaroměř: Chejnovský, Hemelík V., Nitsa, Nguyen, Škoda, Baudyš, Hrobský (C), Kuhajdík, Křen, Hampl, Svoboda

Průběžně střídali: Polák, Hemellík L., Vorlíček, Koudelka

Pavel Mareček, trenér FK Jaroměř: Začátek utkání proti silnému soupeři patřil našim klukům, již v první minutě jsme mohli jít do vedení, ale z brankové čáry stačil odkopnout míč jeden z domácích hráčů. Pak jsem měli další velkou šanci na gól, ale nedali jsme. A soupeř na druhé straně z první šance branku dal. Kluci se snažili, ale gól dal opět soupeř a bylo to 2:0. Kluci to nevzdali a do poločasu se trefil Hrobský a Svoboda a byli jsme zpět v zápase. V průběhu druhého poločasu jsme, ale postupně ztráceli na síle a soupeř toho využil a vstřelil 3 branky na to jsme už jen v nastavení odpověděli snížením na konečnych 5:3, kdy se po rohu trefil Hemelík Vítek. Klukům chci poděkovat za předvedenou hru, jelikož proti starším klukům se snažili a nic nevzdávali.

Rozhodčí: Šnajdr Michal

KP SŽ FC Vrchlabí - FK Jaroměř, 17.9.2022, foto: Zdeněk Hrobský Foto: Zdeněk Hrobský.