Neproměněné šance FKJ = prohra starších žáků v Jičíně

5. kolo DAHASL KP U15 - o umístění, jaro 2022 - neděle 08.5.2022 od 10:00 - hřiště SK Jičín.

SK Jičín - FK Jaroměř 5:2 (3:1)

Branky: 6. Zadražil, 37. Dočekal, 39. 58. 75. Jančák - 34. Baudyš, 76. Dítě

FK Jaroměř: Olexa - Felcman O., Baudyš, Dohnal (K), Škoda, - Tran, Kadlec, Bano, Dítě, - Pleskač, Bedlek

Průběžně střídali: Hanák, Svoboda, Hrobský

Trenéři FK Jaroměř, Pavel Mareček: Do utkání kluci nevstoupili moc šťastně, když z první šance domácích inkasovali. Z tohoto momentu se kluci dokazali otřepat a po dvou vyložených šancích a jedné střele do tyče jsme konečně vyrovnali, kdy se parádně trefil Matěj Baudyš. Po další obrovské šanci jsme paradoxně inkasovali, a o další minutu podruhé. Do druhého poločasu jsem šli s tím, že se pokusíme výsledek otočit. V zadu se hrálo na riziko. Měli jsem další tři vyložené šance, ale bez gólového efektu. Domácí měli dvě šance a obě proměnili. V zápas jsme byli lepším týmem, ale hraje se na góly a tam jsme vyhořeli. Klukům za přístup a nasazení děkuji.

Rozhodčí: Otava