Starší žáci U15 - prohra na penalty

SŽ - 4. kolo DAHASL 1. Krajská liga žáků U 15 - skupina A - 1. 9. 2019 12:15, Jaroměř

FK Jaroměř - FC Vrchlabí 3:3 (1:2) 5:6p

Branky: Rezek 2x, Skalický - Mecíř 2x, Dědek

FK Jaroměř: Dufek - Libich, Hrobský, Kňourek, Radil - Malý, Hemelík, Skalický, Lebedínský - Rezek, Škodová

Střídali: Jireš, Potoček, Bělohlávek

Jiří Skalický, trenér FK Jaroměř: Zápas jsme začli dobře, po krásné střele Skaldy jsme vedli. Bohužel jsme pak nedali několik vyložených šancí. Toho využil soupeř a do poločasu otočil skóre. Do druhého poločasu jsme šli s tím, že zápas otočíme a vyhrajeme. Od začátku jsme témeř hráli na útočné polovině, ale nedařilo se nám úspěčně zakončit. Hosté potrestali naší chybu v obraně a navýšili skóre na 1:3. Snížit se nám nepodařilo ani po penaltě Skaldy, který přestřelil bránu. Při další penaltě Réza byl už úspěšný. Deset minut před koncem vyrovnal Réza, který po chvíli musel odstoupit z utkání, kvůli zranění v oblasti oka, které mu způsobil hráč Kocián po hrubém zákroku loktem. V penaltách jsme už bohužel nebyli úspěšní. Chválím tým za bojovný výkon a velikou chuť zvítězit. Šancí jsme měli mnoho, ale bohužel jsme je nedokázali využit..

Rozhodčí: Vlastislav Keizler