ISOTRA KP starších žáků - 18.8.2013 od 12:45 Jaroměř

FK Jaroměř – FC Spartak Rychnov n. Kněžnou 3:4 (2:1)

Branky: Exnar, Balcirák 2x, - Nosek 3x, Tancoš

Sestava FK Jaroměř: Mertlík - Beran, Joneš, Emlar, Tomášů - Báno, Hofman, Exnar, Khýrová - Balcirák, Grmela

Střídali: Hanusík

Sestava Rychnov n. Kněžnou: Najman - Hanyk, Nosek, Michalička, Kernal, Ehl, Zimmer, Hovorka, Krubner, Drašnar, Adamec

Střídali: Suchánek, Tancoš

Petr Koller, trenér: Do prvního zápasu jsme nastoupili v oslabení, pouze s 10ti hráči, i přesto se nám začátek utkání povedl a první půli jsme zaslouženě vyhráli 2:1. V druhé půli jsme byli už v plném počtu, ale naše hra se vytratila. Hosté tak zaslouženě vyhráli a odváží si plný počet bodů.

Martin Kameník, trenér: Naše výhra se rodila těžce, neboť jsme po chybách prohrávali 2:0. Zásluhou Noska jsme do poločasu snížili a po přestávce obrátili na 2:4. Domácí v závěru pouze korigovali výsledek. Chválím kluky za bojovný výkon.