Další výhra v DATALIFE poháru starších žáků

17.3.2013 - 2. kolo poháru Datalife starších žáků

FK Jaroměř - Trutnov/Mladé Buky  5:1(2:0)

Branky: Bano Jan 4x, Bělka Ondra

Sestava FK Jaroměř: Mertlík - Joneš, Jánský, Exnar, Valášek - Morávek, Bano, Častvaj,Vencl - Bělka, Toman O.

Střídali: Konrád, Chalupa

Proti minulému utkání vstupujeme do zápasu od začátku aktivně a po kvalitní kombinaci již ve 2.minutě střílí branku Honza Bano. Nadále hrajeme svoji hru a opět Honza Bano ve 12.minutě pěknou střelou pod břevno nedává brankaři Trutnova žádnou šanci. Poté zahrozili i hráči Trutnova, ale žádnou ze svých šancí neproměnili. V 55.minutě jde sám na branku Trutnova Ondra Bělka a s přehledem skóruje. V 60.minutě se soupeř oklepal a po pěkné akci snižuje na 1:3. Do konce zápasu již soupeři nic nepovolujeme a Honza Bano střílí ještě 2 branky. Po kvalitním výkonu si naši žáci zaslouží výhru a musím pochválit celý tým. Ovšem vyzdvihnout musím Honzu Bana, Miloše Exnara a Daniela Valáška!!!!!!!!