Starší přípravka přivezla dvě výhry z Černilova

5. kolo KP STP jaro – 11.5.2019 – hřiště Černilov

FC Nový HK/FK Černilov – FK Jaroměř 5:15 (2:8)

Branky: Hrobský 4, Prokš 3, Baudyš 2, Svoboda 2, Runštuk 2, Slezák, Škoda

FC Nový HK/FK Černilov – FK Jaroměř 14:15 (6:11)

Branky: Slezák 5, Baudyš 3, Hrobský 3, Svoboda 2, Škoda, Runštuk

Sestava FK Jaroměř „A“: Chejnovský – Dohnal, Kuhajdík, Baudyš, Nguyen, Prokš, Runštuk

Sestava FK Jaroměř „B“: Kříž – Slezák, Škoda, Hrobský, Svoboda, Hemelík, Křen, Schovánek

Martin Slezák, Lukáš Müller – trenéři FK Jaroměř: Dnes jsme zajížděli k dvojzápasu na hřiště Černilova, s kterým jsme minulé kolo, díky naší hře bez chuti, těsně prohráli. Věděli jsme, že to nebude jednoduché utkání, navíc jsme nastoupili pouze s jedním hráčem na střídání. První zápas začínáme skvěle a oba naše týmy v prvním poločase vítězí shodně 4:1. Druhý poločas pokračujeme ve vysokém tempu a soupeře opět přehráváme výsledkem 3:0 (Áčko) a 4:3 (Béčko). První zápas vítězíme zaslouženě. Druhý zápas však už tak jednoznačný nebyl. Proti Černilovu ještě naše oba týmy zvítězily shodně 4:2. Zápas s Novým Hradcem se však dnes nepovedl našemu „A“ týmu, který v zápase propadl ve všech herních činnostech a svou hrou působil odevzdaně – zasloužená prohra 0:6. „Béčko“ se stejným soupeřem také začalo špatně a brzy prohrávalo 0:2. Kluci se naštěstí nezlomili a zápas týmovým nasazením zaslouženě otočili na konečných 7:4. Nakonec to však v konečném součtu stačilo na naši těsnou výhru. Děkujeme klukům za dnešní předvedenou hru, hlavně našemu „B“ týmu, který dnes celý turnaj odehrál ve vysokém tempu až do konce a zaslouženě všechny své zápasy zvítězil. Rodičům děkujeme za dopravu a podporu v hledišti.