Starší přípravka úspěšná i v druhém jarním kole.

2.kolo KP STP jaro – 13.4.2019 – hřiště Týniště n/O

FC Olympia/Krat/Stěžery – FK Jaroměř      1:16 (1:8)

Branky: Prokš 4, Poděbradský 3, Chejnovský 2, Baudyš 2, Hrobský, Svoboda, Dohnal M., Nguyen, Hemelík Vít

SK Týniště n.O./TJ Lok. Borohrádek – FK Jaroměř 10:20 (4:7)

Branky: Poděbradský 7, Hrobský 3, Svoboda 3, Nguyen 2, Dohnal M., Dohnal D., Chejnovský, Baudyš, Škoda

Sestava FK Jaroměř „A“: Chejnovský - Baudyš, Škoda, Slezák, Svoboda, Nguyen, Hrobský, Křen

Sestava FK Jaroměř „B“: Kříž - Libich, Kuhajdík, Dohnal Daniel, Prokš, Poděbradský, Hemelík Luboš, Hemelík Vít, Dohnal Martin

Martin Slezák, Lukáš Müller, trenéři FK Jaroměř: Na druhé jarní kolo jsme zajížděli do Týniště nad Orlicí změřit síly se soupeři, se kterými jsme se dosud neutkali. S týmem Stěžer jsme kdysi hráli ve společném týmu, nyní jsme se postavili proti sobě. Opět jsme tým doplnili třemi kluky z mladší přípravky a po delší době nám pomohl také Tomáš Poděbradský. Naše „Áčko“ dnes pokračovalo v kvalitních výkonech z předešlého týdne a všechny své poločasy zvítězilo. Proti týmu ze Stěžer 2:1, proti Olympii 3:0, s Týništěm 6:1 a nakonec s Borohrádkem 5:4. „Béčko“ posílené o Tomáše dnes ukázalo svoji sílu a zvítězilo ve třech poločasech. S Olympií 5:0, se Stěžery 5:0 s Týništěm 8:2 a s Borohrádkem přišla jediná prohra 1:3. Za dnešní výkon klukům děkujeme a těšíme se na příští týden, kdy se představíme na domácím hřišti. Rodičům a fanouškům děkujeme za podporu v hledišti a dopravu.