Starší přípravka nestačila v domácím prostředí na Třebeš .

4. kolo KP STP 23.9.2018 – podzim – hřiště Jaroměř

FK Jaroměř – TJ Sokol Rasošky 41:2 (21:2)

Branky: Poděbradský 9, Baudyš 8, Hrobský 6, Slezák 5, Nguen 5, Hemelík 3, Prokš 2, Křen, Runštuk, Škoda

FK Jaroměř – TJ Sokol Třebeš 6:14 (3:5)

Branky: Poděbradský 2, Hrobský, Křen, Baudyš, Hemelík

Sestava FK Jaroměř „A“: Chejnovský – Wache, Kuhajdík, Poděbradský, Hrobský, Nguen, Křen

Sestava FK Jaroměř „B“: Kříž – Slezák, Baudyš, Škoda, Prokš, Runštuk, Hemelík

Martin Slezák, Lukáš Müller – trenéři FK Jaroměř: V domácím prostředí jsme se znovu utkali s kluky z Rasošek a poprvé v této sezóně jsme poměřili síly se soupeřem z Třebše. Už první zápas proti Rasoškám ukázal, ačkoli jsme vysoko zvítězili, že náš herní projev není takový, jaký bychom chtěli předvádět. To se potom projevilo i v zápase s Třebší. Naše Áčko odehrálo zápas dobře , se soupeřem drželo krok a výsledkem byly dvě remízy 2:2 a 2:2. Našemu Béčku však zápas příliš nevyšel a oba své poločasy prohrálo 1:3 a 1:7. Hlavně druhý poločas nás soupeř školil v rychlosti, v soubojích jeden na jednoho, zkrátka ve všech herních činnostech. Honza v brance si dnes opravdu zachytal a musím ho za předvedené zákroky pochválit. Děkujeme rodičům za podporu v hledišti a pomoc s přípravou hřiště.