První mistrovské zápasy starší přípravky přinesly 1 výhru a 1 prohru.

1. kolo G1C KP starších přípravek - skupina C - 3.9.2017 - stadion Jaroměř

FK Jaroměř/Sokol Stěžery - Nový HK / Černilov 8:26 (5:11)

Branky: Baudyš 4x, Poděbradský 2x, Dohnal, Stěžery 1

V prvním zápase nové sezony jsme nastoupili proti většímu a silovějšímu soupeři a bohužel to bylo znát na výsledku zápasu. V prvních minutách byla vidět velká nervozita z prvního ostrého startu a spousta nepřesností na našich kopačkách. Náš "jaroměřský" tým však oba své poločasy prohrál jen těsným rozdílem a po fotbalové stránce se svému soupeři minimálně vyrovnal! Kluci makali od začátku do konce a předvedli i několik velice povedených akcí, kterým nescházela fotbalovost a přesně tímto stylem bychom se chtěli prezentoval. Trochu horší poločasové výsledky předvedli naši kolegové ze Stěžer, proto je prohra zdánlivě vysoká, avšak i oni předvedli velmi sympatický a bojovný výkon.

FK Jaroměř / TJ Sokol Stěžery - Slavia HK 11:3 (8:0)

Branky: Baudyš 4x, Poděbradský 2x, Dohnal, Stěžery 4x

Ve druhém dnešním zápase nás čekal soupeř ze Slavie. Proti mladému týmu hráli kluci od prvních minut s chutí a především v prvním poločase předvedli hodně povedený výkon, který zvýraznili krásnými akcemi, po kterých padali parádní goly. "Jaroměřský" tým výhral oba své poločase, ikdyž ten druhý pouze výsledkem 3:2 a spousta našich šancí zůstala nevyužita. Na tom ještě musíme hodně zapracovat, protože kluci si mohli zastřílet daleko víc a určitě je to škoda. Tento zápas se povedl i klukům ze Stěžer, hlavně pak první poločas, který vyhráli stejně jako my 4:0.

Martin Čenovský, Lukáš Muller - trenéři FK Jaroměř: Dnešní první mistrovský turnaj, na který jsme se všichni moc těšili, jsme zvládli výsledkově na 50%. Nevyvarovali jsme se několika nepřesností a zbytečných golů, což však k fotbalu patří. Kluci makali jeden za druhého, to je pro nás velmi důležité a ukázali, že fotbal hrál umějí! Neuspěli jsme jen proti většímu soupeři z Nového HK / Černilova, ale herně jsme určitě nezklamali a prohra je pro nás jedině motivací do další práce. Litujeme jen zranění našeho brankáře Vaška Chejnovského, který si v týdnu zlomil při treninku prst na ruce a jeho absence byla znát, ale "Pospa" Matěj Pospíšil byl určitě dobrou náhradou v brance a turnaj zvládl dobře. Vyzdvihl bych kluky v tom, že pracovali jako tým, ale těší nás i slušná střelecká produktivita "Baudyho" Matěje Baudyše.

Sestava: Pospíšil -  Hanák, Dohnal, Mrkos - Poděbradský - Baudyš, Pitor, Prokš, Dítě

Děkujeme rodičům za podporu v průběhu celého turnaje a těšíme se na ten další!

KP SP FKJ Nový HK 20170903, foto Václav Mlejnek KP SP FKJ Nový HK 20170903, foto Václav Mlejnek KP SP FKJ Nový HK 20170903, foto Václav Mlejnek

Foto: Václav Mlejnek

Tuesday the 28th.
Template © socoolapps | free wordpress templates - All rights reserved.