Starší přípravka, opět i přes řadu absencí, stále 100%

9. kolo Krajský přebor - Skupina ,,B" - 30.10.2016 - od 11:00 - hřiště Hostinné.

TJ Dvůr Králové - FK Jaroměř 5:12 (2:7)

Branky: Karel 6x, Hemelík 2x, Holub, Mrkos, Lebedinský, vlastní

V tomto utkání jsme nepodali moc dobrý výkon. Chybělo zaujetí pro hru a aktivita. Zkazili jsme spoustu jednoduchých přihrávek a ve hře byla spousta nepřesností. I přesto zasloužené vítězství

TJ Tatran Hostinné - FK Jaroměř 5:12 (3:4)

Branky: Karel 4x, Hemelík 4x, Lebedinský 3x, Mrkos

Ve druhém zápase jsme podali přeci jen lepší výkon a připsali jsme si tak zasloužené vítězství. Kluci toho měli sice již dost v nohách, ale nepřipustili překvapení a bojovností dotáhli zápas do vítězného konce.

Áčko dnes odehrálo při řadě absencí z různých důvodů (Kašpar, Hofman, Rehák, Záveský, Bedlek, Vojtíšek) oba zápasy bez jediného hráče na střídání. I přesto měl být výkon, především v prvním zápase se Dvorem o dost lepší. Druhý zápas proti domácím již kluci zabrali a především pak 2. poločas snesl přísnější měřítko.

Béčko odehrálo velmi vyrovnané všechny čtyři své poločasy. Bohužel dnes chyběl střelec, který by to vzal na sebe a dal nějaké góly. Jinak pochvala pro všechny hráče za snahu a bojovnost.

Sestava FK Jaroměř ,,A": Dufek - Karel, Hemelík, Lebedinský, Holub, Bělohlávek

Sestava FK Jaroměř ,,B": Libich - Mrkos, Pospíšil, Baudyš, Pitor, Hanák, Poděbradský

Děkujeme rodičům za podporu, dopravu a fandění.