Turnaj starší přípravky v Třebši – opravdu nepovedený – 6.místo

Dnes se opravdu nedařilo, tolik břeven, tyček a nedoražených míčů na brankové čáře jsem ještě neviděl. Málo gólů jsme dostali a o to míň jsme zas dali. Průměr 0,000…. gólů na zápas je opravdu málo. Skóre 5:6, říká za vše. Někteří útočníci se nebyli schopni prosadit za celý turnaj. Ale nebyla to chyba jen útoku, obrana málo vypomáhala dopředu a to samé obráceně. Útočníci nechávali obránce napospas přesile. Prohry mě ani tak nemrzí, na turnaji se sešli výborné týmy, mrzí mě spíš přístup některých hráčů. Laxní přístup, největší bojovnost v šatně mezi zápasy, nezájem o dění na hřišti, atd. Příště na turnaje budou jezdit jenom ti, kteří si to zaslouží a bude pro něho čest hrát za náš tým. Dnes musím vyzdvihnout jen jednoho hráče. Na turnaj jel spíše jako náhradník a záskok za případné zraněné. Svojí bojovností Lukáš Skalický převyšoval své starší spoluhráče. Také se to projevilo v nejvíce střelených branek našeho týmu.

Výsledky:

FK Jaroměř : Třebeš A   0:1

FK Jaroměř : Třebeš B   1:0 (Pásler)

FK Jaroměř : RMSK   0:2

FK Jaroměř : FK Černilov  2:0 (Skalický,Hepnar)

FK Jaroměř : Nové Město   1:1 (Oláh)

FK Jaroměř : Nový HK   1:1 (Skalický)

FK Jaroměř : Třebechovice   0:1

Friday the 23rd.
Template © socoolapps | free joomla 2.5 templates - All rights reserved.