Starší dorost zvítězil po zodpovědném výkonu na půdě vítěze základní části krajského přeboru!

1. kolo Premier Steel KP SD U19 - finálová skupina - neděle 16.4.2023 od 14:30 - hřiště UMT Jičín.

SK Jičín - FK Jaroměř 1:2 (0:1)

Branky: 90. Čech - 5. Hepnar, 64. Korityák

Sestava FK Jaroměř: Maurits - Potoček, Lebedinský, Sekyra, Hrobský - Hepnar, Hemelík, Skalický (K), Korityák - Rezek, Libich

SD SK Jičín - FK Jaroměř, 16.4.2023, foto: Zdenek Hrobský Foto 2x: Zdenek Hrobský.

Dušan Petráček - trenér FK Jaroměř:  Soupeři jsme se snažili v prvním poločase herně vyrovnat a dali důležitý první gól. Ve druhém poločase jasně převzali otěže zápasu domácí. Nám se nedařila mezihra. Spoléhali jsme na brejky, ze kterých se nám podařilo vstřelit, jak se nakonec ukázalo, i vítěznou branku. Domácí sice v poslední vteřině snížili, ale i tak vezeme hodně důležité tři body do Jaroměře. Děkujeme rodičům a prarodičům za dopravu a podporu na víc než horké jičínské půdě.

ŽK: 52. Kuncíř - 45. Sekyra, 74. Lebedinský

Rozhodčí: Styblík

Diváků: 50

SD SK Jičín - FK Jaroměř, 16.4.2023, foto: Zdenek Hrobský V páté minutě skóroval Petr Hepnar.

Fotogalerie Zdenka Hrobského k zápasu zde.