Starší dorost porazil na penalty druhý tým tabulky

14. kolo Genext KS  U19 - skupina B - 30.10.2021 od 11:15 - hřiště Chomutice.

TJ Sokol Chomutice/ Sokol Milíčeves - FK Jaroměř 1:2  P (0:0)

Branky: 65. Bergman, - 90. Kordina ( PK )

Chomutice/Milíčeves: Sedláček - Myška, Voňka, Jampílek, Moravec, Mládek, Bergman, Veselý, Hyršal, Schanilec, Michálek ( C )

Střídali: Zummer, Martínek, Vohánka, Klíma, Špaček

FK Jaroměř: Dufek - Potoček, Musil ( C ), Horčička, Radil - Hepnar, Vach, Smetana, Korityák V. - Holub, Kordina

Střídali: Malý, Lhotský, Korityák A.

Petr Koller, Marek Kramář - trenéři FK Jaroměř: Od úvodu utkání jsme měli více ze hry, bohůžel se nám opět nepodařilo proměnit některou ze šancí. V 25. minutě jsme se přestali hýbat a vytratila se chuť hrát, z tohoto důvodu domácí přebírali iniciativu. Druhý poločas jsme začali opět s chutí a vytvářeli si další šance, bohůzel přišla v 64. minutě hrubá chyba v defenzívě, kdy následoval faul a červená karta. Následný přímý kop domací dokázali proměnit. Tato situace nás nepoložila , což se nám vyplatilo na samém konci utkání kdy jsme zahrávali pokutový kop a vyrovnání na 1:1. Následovala dlouhá série pokutových kopů ze které jsme vyšli vítězně.

Rozhodčí: Vedral Jan

ŽK: 36. Vach, 39. Myška, 41. Horčička, 72. Bergman, 90. Kordina

ČK: 64. Dufek