7 kolo Genext KS  U19 - skupina B - 12.9.2021 od 15:30 - hřiště Jaroměř.

FK Jaroměř - TJ Sokol Chomutice/ Sokol Milíčeves 1:5 (0:5)

Branky: 2x Bergman, 2x Zummer, Michálek M. - Vohánka ( VG )

FK Jaroměř: Drašnar - Stein, Kordina, Horčička, Vach - Hepnar, Musil ( C ), Lhotský, Smetana, Hlaváček - Chmel

Střídali: Tichý, Holub, Rezek, Skalický

Chomutice/ Milíčeves:  Špaček - Myška, Voňka, Jampílek, Moravec, Mládek, Bergman, Veselý, Hyršal, Michálek T. ( C ), Michálek M.

Střídali: Zummer, Martínek, Vohánka, Sedláček, Klíma

Marek Kramář, asistent trenéra FK Jaroměř: Do zápasu jsme dokázali vstoupit dobře, drželi jsme míč, i první větší šance byla na našich kopačkách. Postupem času však přebral otěže hry soupeř. Ten nám poté mezi 15. až 35. minutou udělil lekci z produktivity, kdy každý jeho náznak šance skončil v naší bráně. Naopak naše místy až vyložené šance v síti nekončily. Z tohoto důvodu o poločase svítilo na tabuli hrozivé skóre 0:5. Po přestávce pokračoval festival našich neproměněných šancí. Soupeře jsme skoro k ničemu nepouštěli, ale náš tlak ke gólům nevedl. Přes několik našich obrovských šancí, si jediný náš gól musel vstřelit soupeř sám. Konečné skóre 1:5 bohužel neodpovídá průběhu zápasu, je spíše odrazem naší obrovské nemohoucnosti v koncovce.

Rozhodčí: Hofman Miloš

ŽK: 45. Veselý, 67. Martínek, 74. Michálek T., 87. Horčička