Třetí prohra dorostu v řadě

4. kolo Premier Steel 1. Krajská liga U-19 - 1.9.2019 od 14:15 - stadion Jaroměř, Růžovka.

FK Jaroměř - SK Týniště n. O. 2:5 (1:1)

Branky:  4. Vach J., 65. Čekal - 3. Kubánek, 57. Šrajbr, 72. Šrajbr, 75. Beneš, 84. Malý

FK Jaroměř: Musil - Hepnar, Báno A., Rind (C), Stein, Čekal, Hykš, Orct (60. Tichý), Vach T. (2. Vach J.), Vejvoda, Smetana

SK Týniště n. O.: Kulička - Beneš, Šrajbr, Kubánek, Valenta, Jaroměřský (70. Bohuslav), Nyč, Václavík (46. Malý), Marha, Kohout, Bartoš (C)

Radek Beran, asistent trenéra FK Jaroměř:Dnešní zápas jsme měli rozhodnout v prvním poločase, kdy jsme si vypracovali velký tlak a několik dobrých šancí. Ve druhém poločase jsme se nevyvarovali chyb, které soupeř dokázal potrestat a vítězství už si pohlídal.

Rozhodčí: Vlastislav Kiezler

ŽK: 75. Musil, 77. Smetana - 0

ČK:

Diváci: 35

SD FK Jaroměř - SK Týniště n. O., 1.9.2019, foto: Václav Mlejnek Domácí hráč Petr Tichý v souboji o míč s hostujícím Benešem, autorem čtvrtého gólu. Foto: Václav Mlejnek.