Týmový výkon dovedl starší dorost k vítězství na domácí půdě

18. kolo KP KHK U19 - 21.4.2019 od 14:15 - hřiště Růžovka

FK Jaroměř - 1. FK NoPaka/TJ Sokol StPaka 4:2 (2:1)

Branky: 11. Grmela, 15. Chalupa, 55. Hykš, 57. Šídlo Michal (vlastní) - 3. Řeháček, 62. Sucharda

FK Jaroměř: Tomášek - Báno, Pácalt ( C ), Kudrnáč - Orct (77. Musil), Rind, Hykš (63. Císař), Čekal (60. Hanusík), Chalupa - Grmela, Vach

N.Paka/S.Paka: Mandík J. - Hanka (73. Žlab), Hoška, Řeháček, Stránský, Sucharda (C), Šídlo, Wolf, Fejfar (56. Mandík V.), Kříž, Entner

Za krásného slunečného počasí nás dnes v Růžovce čekal důležitý zápas s týmem Nové Paky/St.Paky, a hned úvod utkání ukázal, že to bude velice težký zápas, jelikož jsme už ve 3. minutě prohrávali 0:1 gólem Řeháčka. Jenže kluci byli po psychické stránce dobře připraveni a tento brzký gól nám spíše pomohl. Hned v 11. minutě se trefil Míra Grmela (1:1), poté jsme převzali otěže zápasu my a během čtyř minut bylo skore 2:1 po krásné trefě Radka Chalupy na zadní tyč. O poločase jsme si v kabině řekli, že do druhé půle vstoupíme aktivně a zkusíme přidat další gól. To se povedlo hned v 55. min., kdy se zase krásně trefil Pepa Hykš a skore bylo 3:1. A za dvě minuty se skóre měnilo na 4:1, když se trefil Radek Chalupa. Poté jsme trošku z naší hry ubrali a soupeř to hned potrestal (62. Sucharda). Naštěstí jsme vedení 4:2 zkušeně pohlídali a přidali velmi cenné  tři body do tabulky. Klukům děkuji za super výkon, pochvalu zaslouží všichni, i střídající hráči. Kluci, ještě jednou děkuji.

SD FK Jaroměř - NoPaka/StPaka, 21.4.2019, foto: Václav Mlejnek Radek Chalupa zvyšuje na 2:1

Lukáš Müller, trenér FK Jaroměř: Velice těžký zapas, který jsme zvládli. Klukům nemám co vytknout, protože na hřišti nechali vše. I v takovém úmorném vedru vydrželi hrát a makat celých 90 minut. Chválim celý tým za týmový výkon a hlavně klukům děkuji za krásnou neděli, hned se člověk cítí lépe. Zápas výborně odřídil hlavní sudí.

Rozhodčí: Lukáš Tůma

ŽK: 16. Báno Alex - 0