3. kolo KP KHK U19 - 25.8.2018 od 14:00 - hřiště Slavia HK.

Branky: 2. Lenihan Ryan, 45. Řezáč Jiří - 20. Chalupa Radek

FK Jaroměř: Tomášek - Filip, Pácalt (C), Beran (nedohrál pro zranění) - Čekal, Hanusík, Chalupa, Musil, Císař - Grmela, Rind

Slavia HK:Trojan - Voženílek, Pulkrábek (C), Moravec, Franc - Lenihan, Václavíček D., Šedivý, Dvořák, Čuda (69´Šenkýř), Řezáč

Petr Koller, trenér FK Jaroměř:

Bohuslav Pilný ml., trenér Slavia HK: Oproti minulému zápasu se nám vstup povedlo na výbornou a hned po minutě jsme vedli 1:0 díky sice náhodnému, ale krásnému gólu Lenihana. Branka nám určitě pomohla a soupeře jsme nepouštěli do žádných větších šancí. Ve 20. minutě jsme nezachytili protiútok hostů a obdrželi jsme branku. Díky krásné kombinaci jsme se ještě do poločasu ujali vedení. Druhý poločas už byl v naší režii, vytvořili jsme si spoustu vyložených šancí, ale žádná nebyla golově využita. Je dobře a jsem rád,že si tolik šancí vytváříme. Ačkoliv v naši hře byla řada nepřesnostní, byli jsme po celý zápás lepším týmem a výsledek mohl skončit větším rozdílem ve skóre

Rozhodčí: Matěj Ležík

ŽK: 60. Václavíček15. Beran, 83. Chalupa