Ani třetí přípravné utkání se Dorostu nepovedlo

3. Přípravné utkání U19 - 7.8.2018 od 19:00 - hřiště Růžovka.

Branky: Chalupa, Grmela, Beran - Toman 3x, Valášek, Voňka

FK Jaroměř: Tomášek - Kudrnáč, Beran, Filip - Chalupa, Čekal, Smetana, Císař, Vencl - Grmela, Musil

Průběžně střídali: Vejvoda, Báno, Puška

MFK Trutnov: Hofírek - Metlický, Meliš, Turner, Zahálka - Andrle, Valášek, Voňka, Jirousek - Hrnčíř, Toman

Průběžně sřídal: David

Petr Panenka, asistent trenéra FK Jaroměř: Po dnešním sice výsledkově jasně prohraném zápase s MFK Trutnov U19 jsme velmi spokojení s naším výkonem a nasazením. Po první půli skončené 2:2 kdy jsme pokaždé šli do vedení nemůžeme svým hráčům nic vyčíst, jelikož jsme hráli se soupeřem vyrovnanou partii. Do druhé půli jsme nenastoupili sťastně, kdy jsme inkasovali dva rychlé góly. Podařilo se nám snížit skóre o jednu branku, ale opět jsme udělali hrubou chybu, která znamenala prohru 3:5. Předposlední zápas v letní přípravě s kvalitním mužstvem hodnotíme velmi kladně. Tímto chválíme kluky za předvedený bojovný výkon až do poslední vteřiny. Doufáme že nám bojovný výkon vydrží i nadále.

Rozhodčí: Šedivý