Obrana staršího dorostu proti Chlumci propadla

4. kolo KP dorostu KHK - 30.8.2014 ve 13:00 - hřiště Smiřice

SK Smiřice/Jaroměř - FK Chlumec n.C. 1:4 (0:1)

Branky: Munzar - Soukup 2x, Šusta a Hospodka

Sestava SK Smiřice/FK Jaroměř: Krám - Jánský, Křivský, Morávek, Kadlec - Havlíček, Konrád, Jaborník, Mertlík - Németh, Munzar

Střídali: Vencl, Vávro, Oláh, Martinů, náhradní brankář Brom do hry nezasáhl

Sestava FK Chlumec: Němec - Blumenthal, Živný, Staněk, Motyčka - Maňák, Šantrůček J., Šafránek, Hospodka - Šusta, Soukup

Střídali: Houdek, Hodr a Matouš

Ačkoliv měli hosté již zpočátku mírnou převahu, ve druhém poločase smiřická obrana zcela propadala a pouštěla soupeře do protiútoků, čemuž odpovídá i celkový výsledek.

Vedoucí domácích Jánský: Soupeř zaslouženě zvítězil.

Josef Stnad - vedoucí mužstva (hosté): I přes souběh zápasů SD a MD jsme do Smiřic odcestovali ve velmi dobré sestavě. První poločas byl vyrovnaný, když my jsme důrazným Petrem Soukupem hned v jeho počátku šli do vedení. Domácí velmi dobrou kombinační hrou také zahrozili, ale jejich dvě vyložené šance Ondra Němec vychytal. První počas tak skončil našim vedením 1:0.