Vysoké vítězství áčka na horké půdě ve Vrchlabí!

11. kolo M-GROUP KP mužů - neděle 16.10.2022 od 15:30 - hřiště Vrchlabí.

FC Vrchlabí - FK Jaroměř 1:7 (0:4)

Branky: 49. Žďárský - 5. Votrubec (p.k.), 15. Votrubec, 31. Gorol, 39. vlastní, 49. Valášek, 53. Kocourek, 89. Pohořálek (p.k.)

FC Vrchlabí: Janalík - Hawel M. (61. Kraus), Štefan, Kout, Hawel L. (K) - Mlejnek, Fink (46. Votoček), Kučera (61. Bürger), Žďárský (66. Marek) - Matěják (46. Fišar), Vilám

FK Jaroměř: Červenka (80. Prokhyra) - Valášek, Michálek (K) (71. Beran), Podolník, Poděbradský (46. Horák) - Pohořálek, Gorol, Exnar Ma., Votrubec, Exnar Mi. - Kocourek (58. Rind)

KP mužiA FC Vrchlabí - FK Jaroměř, 16.10.2022, foto: Evžen Zvolánek Na penaltu se v 5. minutě koncentruje Daniel Votrubec (číslo 10). Foto: Evžen Zvolánek.

FC Vrchlabí: Domácí hráči nebyli schopní hostům, kteří předvedli nejlepší výkon na vrchlabském hřišti ze všech týmů, konkurovat. Hráči z Jaroměře byli lepší ve všech směrech a svůj výborný výkon dokázali korunovat pěknými brankami.

Miloš Exnar, trenér FK Jaroměř: Dnes se nám zápas vydařil jak herně, tak výsledkově. Od úvodních minut jsme velmi dobře kombinovali a neustále se dostávali do šancí, předvedli mnoho povedených akcí. Pochvala pro celý tým!

ŽK: 65. Mlejnek, 87. Kraus - 65. Exnar Ma., 65. Pohořálek

Rozhodčí: Vích, Ikizgül, Dorotík

DS: Štěpař

Diváků: 163

KP mužiA FC Vrchlabí - FK Jaroměř, 16.10.2022, foto: video TVCom Na konečných 1:7 završil stav pokutovým kopem Aleš Pohořálek minutu před koncem. Foto: video TVCom.