Áčko vyhrálo na půdě nebezpečné Roudnice a postupuje do jarního čtvrtfinále Poháru hejtmana KFS KHK!

Pohár Hejtmana KFS KHK - osmifinále - středa 28.9.2022 od 16:30 - hřiště Roudnice.

SK Roudnice – FK Jaroměř 3:4 (2:1)

Branky: 6. Zima, 31. Koutník, 72. Kučera - 20. Kocourek, 61. Kocourek, 62. Rind, 64. Rind

FK Jaroměř: Prokhyra - Kudrnáč, Podolník (46. Michálek), Exnar Ma. (K) (70 Poděbradský), Horák - Votrubec, Gorol, Bano (46. Beran), Exnar Mi. - Kocourek, Rind (70. Pohořálek)

Miloš Exnar, trenér FK Jaroměř: V utkání jsme dvakrát prohrávali, dvakrát jsme vyrovnali. Měli jsme výborný vstup do druhé půle a díky herně podařené 20ti minutovce jsme zápas definitivně zlomili na naší stranu. Roudnice patří dlouhodobě ke špičce 1.A. třídy a dnes to znovu potvrdila.

ŽK: 41. Zima, 66. Pospíšil - 36. Gorol, 78. Horák, 80. Pohořálek

Rozhodčí: Dušek, Jedlička, Vodička