Áčko udolalo Velichovky v poháru až po penaltovém rozstřelu

Pohár Hejtmana KFS KHK - 1. kolo - 24.8.2022 od 18:00 - hřiště Velichovky

Branky: 71. Németh - 21. Rind

FK Jaroměř: Prokhyra - Horák, Michálek (K) (46. Podolník), Kudrnáč, Toman (46. Gorol) - Valášek, Beran (46. Exnar Ma.), Bano - Rind (46. Kořínek), Votrubec, Častvaj (67. Exnar Mi.)

TJ Velichovky: Jakl – Rieger (K), Pácalt, Hořínek, Filip - Panenka, Rejchrt (46. Emlar J.), Hanusík (46. Karel), Hykš - Németh, Emlar L. (67. Vít)

Podrobnější referát na webu soupeře zde.

Pohár hejtmana mužů KHK TJ Velichovky - FK Jaroměř, 24.8.2022, foto: Václav Mlejnek Gól Šimona Rinda (zcela vpravo) ve 21. minutě na 0:1.

Miloš Exnar, trenér FK Jaroměř: Dnes se hrál před skvělou diváckou kulisou typický pohárový zápas. K úvodnímu gólu jsme i přes několik vyložených šancí ten druhý nepřidali. Po vyrovnání ze strany domácích dostalo utkání zcela nový náboj a bylo výsledkově otevřené až do poslední minuty. Nakonec musely o postupujícím rozhodnout až penalty.

Jiří Lebedinský, trenér domácích: První poločas byli hosté lepším týmem a nás opět podržel několikrát brankáře Aleš Jakl. Druhý poločas jsme přežili kritickou desetiminutovku od 50. do 60. minuty. Poté jsme se neuvěřitelně vzchopili a byli jsme favoritovi více než vyrovnaným soupeřem. Po vyrovnávacím gólu nám narostla křídla a hrálo se naprosto vyrovnané a otevřené utkání, které se muselo divákům líbit. Hráčům děkuji za jejich dnešní kvalitní výkon, nemáme se za co stydět. Veliké poděkování pak patří všem fanouškům, kteří na dnešní utkání dorazili.

ŽK: 30. Hanusík, 83. Emlar J. - 22. Toman, 84. Kořínek

Rozhodčí: Prušinovský, Vítek Pa., Nožka

Diváků: 355

Pohár hejtmana mužů KHK TJ Velichovky - FK Jaroměř, 24.8.2022, foto: Václav Mlejnek Foto 2x: Václav Mlejnek.