Áčko nedalo gól soupeři se šesti dorostenci v sestavě.

29. kolo Votrok KP - středa 5.6.2019 od 18:00 - hřiště Jaroměř.

FK Jaroměř - RMSK Cidlina N. Bydžov  0:5 (0:4)

Branky: 0 - 14. a 50. Vaněk Tomáš, 18. Blažek Štěpán, 38. Jilemnický Matěj, 45. Bekera Nikolas

FK Jaroměř: Tomášek - Pácalt, Michálek (K), Valášek - Exnar Mi., Votrubec, Exnar Ma. (46. Bano), Balcirák (63. Toman O.), Čenovský (69. Mertlík) - Konrád (46. Emlar), Roubal (46. Markarjanc)

RMSK Cidlina: Strýhal - Müller (K) (59. Fuxa), Jilemnický, Hlušička, Vaněk (59. Zmítko), Bekera N., Trejbal (59. Hruška), Pilný, Blažek (71. Mejstřík), Novák, Zich (59. Voldán)

KP FKJ - RMSK Cidlina, 5.6.2019, foto: Václav Mlejnek Foto: Václav Mlejnek.

Miloš Exnar, trenér FK Jaroměř: V zápase jsme se nedokázali vyrovnat s agresivitou, důrazem a vysokým presinkem soupeře. To byly tři hlavní důvody naší vysoké prohry.

Petr Průcha, trenér RMSK: Jsem moc rád, že jsme dnešek zvládli. Se sestavou, která byla velice zajímavá, jsme byli v první půli velice produktivní. Druhý poločas jsme ještě více omladili a nutno říci, že mí svěrenci nezklamali a hodně z nich bude mít na premiéru v KP mužů příjemné vzpomínky. Chlapci aspoň vidí, že to co konají, má smysl a já jsem pyšný na to, že můžu být u toho ... Moc se těšíme na nedělní televizní derby utkání v Chlumci nad Cidlinou.

Rozhodčí: Kánská, Dujsík, Koutnk