Áčko nezvládlo duel se Sobotkou a téměř jistě sestupuje po sedmi letech do 1.A. třídy

27. kolo Votrok KP - neděle 26.5.2019 od 17:00 - hřiště Jaroměř.

FK Jaroměř - SK Sobotka  3:6 (2:3)

Branky: 7. Votrubec, 43. Votrubec, 71. Votrubec (p.k.) - 27. Taneček (p.k.), 34. Pavlíček, 36. Taneček (p.k.), 48. Šotka, 53. Knobloch, 62. Miler

FK Jaroměř: Tomášek - Chalupa (65. Toman), Michálek (K), Mertlík (46. Markarjanc), Valášek - Exnar Mi. (65. Bano), Votrubec, Exnar Ma., Čenovský (65. Balcirák) - Emlar, Roubal (46. Konrád)

SK Sobotka: Chrpa - Materna, Halbych (K), Baster, Juriga - Sochor, Knobloch, Miler, Šotka (66. Šerych) - Taneček (61. Pištěk), Pavlíček

KP FKJ - SK Sobotka, 27.5.2019, foto: Václav Mlejnek Optimistický začátek: sedmá minuta, Daniel Votrubec přestřelil zeď a Jaroměř vedla 1:0. Foto: Václav Mlejnek.

Miloš Exnar, trenér FK Jaroměř: Po dlouhé době jsme v utkání vedli, ale s přibývajícími minutami jsme přenechali iniciativu hostům, kteří postupně ovládli hru. Sráží nás individuální chyby, propadáme v základních fotbalových věcech.

L. Štrob, trenér SK Sobotka: Mladé domácí mužstvo v určitých fázích nehrálo vůbec špatně. Dokázalo nás potrápit především ze standardních situací, ze kterých dalo 2 branky. Postupem času jsme ale dokázali domácí přehrávat a vždy odskočit o 2 branky. Po dlouhém půstu jsme body pro zvednutí sebevědomí potřebovali jako sůl.

Rozhodčí: Matějka, Mlynář, Prinz

DS: Přibyl

ŽK: 36. Tomášek - 42. Miler, 64. Halbych