Áčko i ve značně oslabené sestavě podalo v Turnově statečný výkon a sahalo i po vítězství !

PŘIDÁN VIDEOSESTŘIH

14. kolo divize C - 8.11.2015 od 14:00 – hřiště Turnov.

FK Pěnčín-Turnov - FK Jaroměř  1:0P (0:0)

Branky: 

Rozhodující penalta: Hyka

FK Pěnčín-Turnov: Hyka - Kratochvíl, Šimek, Novotný, Petřík (K) - Cigánek (46. Tvrdý), Beníšek, Papoušek, Havel (85. Matoušek) - Šulc, Dlouhý (72. Moravec)

FK Jaroměř: Ondráček – Horák, Holub (K), Michálek, Čenovský - Častvaj (78. Vladeka), Bano, Krahulec, Kilevník - Škoda, Exnar (21. Železov)

Jaroměř zajížděla do Turnova značně oslabena, ale s odhodláním bojovat o každý metr hřiště. To se jí dařilo a od začátku byla aktivnějším týmem. V 5. minutě měla i první velikou šanci. Centr Exnara z levé strany propadl na zadní tyči k úplně volnému Častvajovi, ale ten prázdnou domácí branku nedokázal trefit. Ve 14. minutě přihrával Bano na Exnara, ale jeho střelu vyrazil domácí brankář na roh. V 18. minutě kopal další TK Čenovský, na jeho konci byla nebezpečná hlavička Kilevníka, se kterou si však domácí brankář dokázal poradit. Jaroměř byla dál velmi aktivní a nepouštěla domácí do žádného souvislého tlaku. Ve 21. minutě přišlo nešťastné zranění dnes velmi aktivního Exnara, který musel nuceně střídat a sezóna pro něj předčasně skončila. Ve 26. minutě se dostal k nebezpečné střele domácí Papoušek, ale minul. Ve 33. minutě střílel nebezpečně domácí Šulc, ale Ondráček byl na místě. Ve 44. minutě měli domácí největší šanci prvního poločasu. Trestný kop Papouška však Ondráček reflexivně vyrazil nad branku. Ve 45. minutě mohla jít Jaroměř do vedení. Krásnou kombinaci předvedli v rohu hřiště Kilevník, Čenovský a Holub, který se dostal do vápna až před brankáře Hyku, ale z hodně těžkého úhlu ho nedokázal překonat.

14. kolo divize C, Pěnčín-Turnov - FK Jaroměř, 8.11.2015, foto: Jan Ruprich

Do druhého poločasu vstoupila Jaroměř stejně aktivně a s ještě větším odhodláním vstřelit branku. V 56. minutě kopali domácí roh a Šulc jen těsně minul Ondráčkovu branku. V 60. minutě se nechal hloupě a nesmyslně vyloučit jaroměřský Železov a oslabil tak značně svůj tým. Jaroměř však nepoložil ani tento fakt a dále statečně bojovala. V 66. minutě mohla jít dokonce do vedení. Ondráček vyzval do brejku dlouhým odkopem Škodu, který přihrál na druhou stranu Holubovi. Ten se zbavil domácího obránce, ale střela levou nohou šla bohužel těsně vedle Hykovy branky. Domácí se s přibývajícím tlakem stále tlačili před branku Jaroměře. Ta však pozorně a obětavě bránila. V 71. minutě měli domácí velikou šanci, ale závar ve vápně vyřešil dnes jistý Ondráček. V 73. minutě přihrával Papoušek na Moravce, který trefil tyč jaroměřské branky. V 83. minutě přišel centr domácích, na jehož konci bylo zakončení Moravce, ale Ondráček byl znovu na místě. V 84. minutě měla Jaroměř největší šanci druhého poločasu. Bano postupoval v tandem s Vladekou na jediného domácího obránce, ovšem Vladeka bohužel nedokázal gólovou přihrávku od Bana přetavit v gól. Do konce zápasu se domácí ještě snažili strhnout vítězství na svou stranu, ale Jaroměř dokázala nerozhodný stav a nulu na svém kontě s vypětím všech sil udržet. Penaltová loterie pak vyšla lépe domácím a připsali si tak plusový bod navíc.

14. kolo divize C, Pěnčín-Turnov - FK Jaroměř, 8.11.2015, foto: Jan Ruprich Trenérské trio. Zprava hlavní trenér Miloš Exnar, asistent trenéra Pavel Matějka a stínový trenér Lála. Foto: Jan Ruprich.

Jaroměř dnes odehrála i ve značně okleštěné sestavě velmi dobrou partii. Podala ve všech řadách velmi bojovný, kompaktní a obětavý výkon, a při troše štěstí mohla, a možná i dokonce měla, tento zápas vyhrát. Slova uznání a chvály se jí pak dostalo od domácích hráčů, příznivců, i rozhodčích. Bohužel však dokázala z turnovského hřiště získat jen bod.

Miloš Exnar, trenér FK Jaroměř: Z Turnova vezeme bod, byť jsme sahali po třech. Hráči nechali na hřišti vše a ukázali svůj charakter, a to i vzhledem k tomu, že jsme od šedesáté minuty hráli v oslabení.

Rozhodčí: Brychta, Čechlovský, Kovářová

Delegát: Dobšík

ŽK: 44. Beníšek, 70. Tvrdý - 52. Železov, 58. Bano

ČK: 60. Železov (po 2 ŽK)

Diváků: 150

 


Sestřih zápasu z kamery Honzy Rupricha zde:


 


Pozápasové vyjádření trenéra FK Jaroměř:


Ohlasy v tisku:

Friday the 15th.
Template © socoolapps | free joomla 2.5 templates - All rights reserved.