Áčko prohrálo po slabém výkonu v Litoli !

10. kolo divize C - 10.10.2015 od 16:00 – hřiště Lysá n. L.

TJ Litol - FK Jaroměř 2:0 (1:0)

Branky: 23. Korezja, 58. Miškovský

TJ Litol: Rathouský - Pavelka (59. Müller)e, Jareš (K), Sabo, Korejza - Kamlach, Ezeala, Cáska, Křivánek (85. Kejha) - Mbah, Miškovský

FK Jaroměř: Ondráček – Horák (83.Petráček), Svoboda, Holub (K), Michek (85. Železov) - Exnar, Krahulec (46. Bano), Čenovský, Michálek, Častvaj - Škoda

Jaroměř zajížděla k důležitému zápaso do Litole s odhodláním vyhrát. Do zápasu vstoupila výborně a byla v úvodu jednoznačně lepším týmem. V 8 minutě zakombinoval Exnar s Čenovským, ale jeho střela byla zblokována. V 15 minutě postupoval Škoda ze strany sám na brankáře, ale nedal. V 19 minutě měl další šanci Škoda, ale jeho střele chyběla potřebná razance. Po dobrém úvodu a spoustě velmi dobrých a neproměněných šancí tak přišel trest. Ve 23 minutě kopali domácí trestný kop, který rozehrával Korejza a trefil se přesně k tyči - 1:0. Jaroměř byla po tomto gólu jako opařená, hra se jí přestala dařit a mohla pykat. Ve 40 minutě postupoval Mbah sám na Ondráčka, ale míč si v poslední chvíli ukopl.

10. kolo divize C, TJ Litol - FK Jaroměř, 10.10.2015, foto: Jan Ruprich Foto: Jan Ruprich.

Do 2 poločasu nastoupila Jaroměř se změnou rozestavení a se snahou s výledkem něco udělat. Hra se jí však příliš nedařila, nedokázala se dostat do šancí, a tak přišel opět trest. V 59 minutě podnikli domácí brejk, Kamlach zatáhl míč a nacentroval zprava na volného Miškovského, který prostřelil Ondráčka - 2:0. Hned v 61 minutě chyboval Svoboda, míč mu sebral Mbah, ale jeho lob jen těsně přeletěl Ondráčkovu branku. V 65 minutě mohla Jaroměř snížit. Škoda postupoval úplně sám na domácího brankáře, ale opět nedal. Jaroměř se tlačila dále před branku domácích, ale postupem času se její hra měnila spíše v křeč. V 75 minutě měl další šanci Škoda, ale míč mu na poslední chvíli uskočil.

Jaroměř dnes narazila na jednoznačně nejslabšího protivníka v soutěži a úvod začala dobře. Nedala však veliké šance, a tak domácí z přímého kopu trestali. Druhý poločas to byla ze strany Jaroměře křeč, a tak si domácí připsali vele-důležité 3 body do divizní tabulky.

Miloš Exnar, trenér FK Jaroměř: Dnešní výkon a výsledek je pro mě velkým zklamáním. Litol byl soupeř, kterého jsme měli porazit.

Rozhodčí: Nehasil, Štěrba, Talpáš

Delegát: Bláha

ŽK: 74. Miškovský, 81. Kamlach - 59. Ondráček, 78. Čenovský

ČK: 89. Jareš

Diváků: 125

 

TVcom

Záznam můžete shlédnout na webu TVcom.cz.

 


Zkrácený sestřih zápasu, autor Jan Ruprich:Ohlasy v tisku:

Friday the 15th.
Template © socoolapps | free joomla 2.5 templates - All rights reserved.