Jaroměř podala statečný výkon, ale neproměnila šance a v deseti na zvrat neměla

PŘIDÁN VIDEOSESTŘIH

12. kolo VOTROK KP - 26.10.2014 od 14:30 - hřiště Jaroměř.

FK Jaroměř - RMSK Cidlina N. Bydžov 1:3 (0:2)

Branky: 79. Kašajík - 1. Bastin, 22. Bastin, 49. Haken z p.k.

FK Jaroměř: Ondráček - Horák, Ruml, Hrobský (75. Ruprich), Rejchrt (46. Svoboda) - Škoda (46. Seifert), Michálek, Kašajík, Holub, Čenovský - Exnar

RMSK Cidlina Nový Bydžov: Strýhal - Vaněk J., Matějka, Široký, Vincour - Havrda, Holeček (75. Pospíšil), Zich (66. Masák), Vaněk T. (46. Machát) - Bastin, Haken (79. Mejstřík)

Jaroměř začala utkání špatně a hned z první akce inkasovala. Chybu obrany využil pohotově Bastin a skóroval 0:1. Jaroměř tento stav nevykolejil a zatlačila hosty na jejich polovinu. Ve 3 minutě přihrál Kašajík ideálně Exnarovi, který postupoval sám na Strýhala, ovšem nedal. V 8 minutě postupoval po průniku ze strany sám Škoda, ovšem střílel do brankáře hostí. Ve 13 minutě měli šanci hosté, když se k hlavičce po pěkném centru dostal Bastin, ovšem Ondráček byl na místě. V 19 minutě prošel do vápna hostů Exnar, ovšem jeho střela jen těsně minula tyč hostující branky. Po sérii šancí tak přišel bohužel trest. Ve vápně Jaroměře se uvolnil Bastin a prostřelil Ondráčka - 0:2. Jaroměř tato branka nakopla k ještě větší aktivitě a mezi 22-24 minutou 2x střílel nebezpečně Holub. Ve 30 minutě přihrál Čenovský na Rejchrta, ovšem jeho teč vykopl Matějka z brankové čáry. Ve 35 minutě podnikli hosté brejk, který ovšem nevyužil hlavičkující Bastin.

Do druhého poločasu nastoupila Jaroměř s odhodláním výsledek otočit, ovšem ,,osud" ? byl proti. Ve 47 minutě zahrál údajně úmyslně rukou Ruml, který byl velmi přísně vyloučen a kopala se penalta. Tu brankář Ondráček výborně vyrazil a hrálo se dál. K údivu všech však pomezní rozhodčí Mucha nechal penaltu opakovat pro údajný pohyb brankáře Ondráčka dopředu! Druhý pokus již hosté využili a Haken vstřelil třetí branku - 0:3. Jaroměř, i když velmi frustrovaná, se tlačila na zteč hostující branky. V 54 minutě přihrál Kašajík na Seiferta, ovšem ten ve vyložené šanci nadvakrát nedal. V 56 minutě se neprosadili z brejku hosté, když Svoboda těžkou situaci vyřešil. V 59 minutě měl další šanci Bastin, ovšem Seifert jeho střelu zarazil. V 79 minutě přišla fotbalová nádhera. Kašajík se probil až ke střele a bombou z 25ti metrů vymetl šibenici hostující branky - 1:3. V 85 minutě postupovali na domácí branku Havrda s Bastinem, ovšem šanci dobře nevyřešili. V 88 minutě přihrával Kašajík na Exnara, ovšem ten jen těsně na míč nedosáhl. V 90 měl ještě velikou šanci hlavičkující Čenovský, ovšem centr netrefil dobře.

Jaroměř nesehrála vůbec špatné utkání, ovšem srazilo ji neproměňování i těch nejvyloženějších šancí. Zlomovým okamžikem zápasu pak bylo přísné vyloučení a opakovaná penalta pro hostující tým....A tuto šanci si hosté nenechali vzít.

KP FK Jaroměř - RMSK Cidlina 26.10.2014, foto z videa Červená karta za hru rukou a opakovaná penalta na počátku druhého poločasu. Foto z videa.

Miloš Exnar, trenér FK Jaroměř: V zápase jsme určitě nebyli fotbalově horší než soupeř, ten byl však výrazně efektivnější ve svém zakončení. Nevyšel nám začátek utkání a stejně tak vstup do druhé půle, kdy jsme inkasovali z opakované penalty. V deseti lidech jsme odehráli celý druhý poločas se ctí a dostali hosty pod permanentní tlak.

Pavel Obermajer, trenér (hosté): Do utkání jsme vstoupili výborně. Pak jsme sice přenechali hru domácím, ale byli jsme vždy nebezpeční ve vápně soupeře. Druhý gól Bastina toho byl důkazem. Čekal jsem snahu domácích o vyrovnání, ale tu otupila situace zkraje druhé půle. Vyloučení, penalta a vedení 3:0 vneslo do našich řad klid. Soupeř se snažil i v deseti lidech a pro nás byla škoda, že jsme nerozhodli daleko dříve a nechali domácí ve hře. Konečné skóre mělo být daleko vyšší. Chválím tým za kolektivní výkon.

Rozhodčí: Horský, Mucha, Kiezler

DS: Koňák

ŽK: 47. Ondráček, 50. Michálek, 64. Hrobský, 80. Ruprich - 18. Zich, 26. Haken, 60. Vincour, 66. Bastin

ČK: 47. Ruml

Diváků: 156

TVcom

Videozáznam můžete shlédnout na webu TVcom.cz.


Zkrácený sestřih zápasu:


Monday the 22nd.
Template © socoolapps | free drupal themes - All rights reserved.