Valná hromada FK Jaroměř se koná v pátek 21. června 2024 od 18.00 hodin v areálu klubu v Růžové ulici 440.

Úplný text pozvánky zobrazíte zde.


Áčku nestačil ani výstavní hattrick Kořínka a po fatálním selhání ve druhém poločase ztratilo vedení proti 10ti domácím hráčům!

24. kolo VOTROK KP - 3.5.2014 od 14:00 - hřiště Kratonohy

Sokol Kratonohy - FK Jaroměř 3:3 (1:3)

Branky: 8. Semelka, 50., 70 Dostál - 26., 29., 42. Kořínek

Sokol Kratonohy: Dvořák - Bořke, Sůra, Lesák-K (85. Vaníček), Král (46. Škvrňák) - Fidra (89. Vítek (90. Beran)), Franc, Dostál, Štěpánek - Semelka, Jilemnický

FK Jaroměř: Ondráček – Emlar, Hrobský-K, Rejchrt, Čenovský - Michálek - Škoda, Holub, Horák A. (85. Častvaj), Seifert (76. Vít) - Kořínek

Jaroměř začala utkání špatně a to se ji vymstilo hned na začátku. V 7 minutě přihrál Fidra Semelkovi, který vyhrál souboj s Hrobským a nekompromisní ranou pod víko z 6ti metrů nedal Ondráčkovi šanci - 1:0. Od té doby se hra vyrovnala, ovšem bez vážnějších šancí na obou stranách. Ve 26 minutě obral levého beka domácích o míč Škoda a přihrál Kořínkovi, který bombou o tyč vyrovnal - 1:1. Jeden ze svých nejhezčích gólu si však stejný hráč nechal na 29 minutu. Pár metrů před střídačkou z kroku napálil míč tak, že skončil v protějším ,,víku" domácí branky - 1:2. Ve 42 minutě dokonal čistý hattrick během 15ti minut Kořínek. Výkop Ondráčka neodhadl stoper domácích a Jirka ho poslal krásně hlavou za záda bezmocného Dvořáka - 1:3! Domácí byli v této chvíli doslova na ručník a ke všemu ještě ve 45 minutě obdrželi červenou kartu, když Emlara úmyslně rukama srazil v přerušené hře Semelka. Jaroměř mohla již oslabené domácí dorazit definitivně v nastavené minutě poločasu, ovšem Seifert svůj samostatný nájezd neproměnil.

Druhý poločas začala Jaroměř výborně a během 2 minut měla 2! samostatné nájezdy na branku domácích! Nejprve nedal z levé strany Michálek a po něm z pravé Škoda. Pravidlo nedáš - dostaneš zafungovalo perfektně a v 50 minutě zacentroval Lesák a Dostál napálil míč k tyči - 2:3. Domácí po tomto gólu ožili a byli lepším týmem. Na branku Jaroměře se valil jeden útok za druhým. Jaroměř nedokázala udržet souvisleji míč a její brejky postrádali na přesnosti v zakončení. V 74 minutě bylo vyrovnáno! Jednu z mnoha standardních situací využil po závaru opět Dostál - 3:3. Oba týmy měli do konce zápasu ještě nějaké šance, ovšem ani jednu z nich nevyužily, a tak se body v tomto zápase dělily.

Sokol Kratonohy - FK Jaroměř 3.5.2014, foto: web Sokol Kratonohy

Sršni z Kratonoh dělali ve druhém poločase ve vlastním oslabení čest své přezdívce. Foto: web Sokol Kratonohy. Fotogalerie k zápasu zde.

Jaroměř začala utkání špatně, ovšem čistý hattrick Kořínka, který vstřelil jeden gól hezčí než druhý, ji dal pohodové vedení o 2 branky. Po neproměnění 3 samostatných nájezdů přišel trest v podobě vyrovnání. To, že tým ztratí dvougólové vedení se stát může, ale ne proti 10ti hráčům soupeře...Přístup a výkon některých hráčů ve 2 poločase byl mírně řečeno - hanebný.

Miloš Exnar, trenér Jaroměře: Trestuhodně jsme ztratili dvoubrankové vedení, když domácí tým nás i v 10 lidech dostal pod tlak. Zmatky v obranné činnosti vyústily v obdržené góly. Místo toho, abychom zápas definitivně rozhodli, odjíždíme pouze  s jedním bodem. Tomu, co se dělo na hřišti po přestávce, jednoduše nerozumím.

Rozhodčí: Stieber, Pešava, Hlaváč

DS: Střížka

ŽK: 62. Dostál, 88. Fidra, 89. Vaníček - 48. Kořínek, 62. Horák, 90. Rejchrt

ČK: 45. Semelka

Diváků: 65

TVcom

Videozáznam můžete shlédnout na webu TVcom.cz.

Saturday the 25th.
Template © socoolapps | free wordpress templates - All rights reserved.