9.2.2014 UT Trutnov - 3. kolo zimního turnaje

MFK Trutnov - FK Jaroměř 4:1 (1:0)

Branky: 35. Marks, 70. Marks, 73. Kejzlar, 76. Bednařík - 54. Seifert

MFK Trutnov: Šťastný – Tobiaš, Křižovič, Makovský, Mařas (46. Kejzlar) – Groer (46. Bönisch), Marks, Kovář, Jan Holubec – Patrik Doubic (46. Bednařík), Petr Holubec

Sestava FK Jaroměř: Ondráček - Ruprich, Rejchrt, Holub, Ponikelský (60. Plhal) - Michálek - Ulrych (60. Horák A.), Böhm, Kašajík (46. Svoboda), Seifert (70. Emlar) - Kořínek

Do zápasu s domácím divizním Trutnovem jsme vstupovali bez pěti hráčů podzimní sestavy (Škoda, Exnar, Čenovský, Hrobský, Diviš). Domácí tým byl od začátku lepším týmem a neustále zaměstnával jaroměřskou obranu především rychlými akcemi po stranách hřiště. Z tohoto tlaku však žádné vyložené šance neměl, a tak jim vedení nabídla až chyba brankáře Ondráčka 0:1.

Druhý poločas jsme začali o trochu lépe, ovšem byli to i nadále domácí, kteří diktovali tempo hry a několikrát nás podržel svými zákroky brankář Ondráček. V 60. minutě jsme ale z ničeho nic vyrovnali, a to když po pěkné akci putoval míč po ose: Holub, Böhm, Kořínek, Seifert k posledně jmenovanému a ten ve skluzu do prázdné branky vyrovnal. Poté se hrálo nahoru-dolů. Mezi 70-75. minutou však přišel zkrat našeho týmu a domácí nám během pěti minut vstřelili rychlé 3 góly a o výsledku utkání tak bylo rozhodnuto. Závěr zápasu se již pouze dohrával.

Rozlosování Zimního turnaje 2014 a průběžné tabulky naleznete zde.

PU MFK Trutnov - FK Jaroměř 9.2.2014

MFK Trutnov (UT Trutnov), autor: Václav Mlejnek, 9.2.2014 MFK Trutnov (UT Trutnov), autor: Václav Mlejnek, 9.2.2014 MFK Trutnov (UT Trutnov), autor: Václav Mlejnek, 9.2.2014 MFK Trutnov (UT Trutnov), autor: Václav Mlejnek, 9.2.2014

Čtěte též v Náchodském deníku: Jaroměř ztratila zápas v pěti minutách.