,,Bengo" vyhrálo v posledním kole zaslouženě v Hejtmánkovicích a potvrdilo tak svoji letošní suverenitu !

14. kolo OP Náchod - 14.6.2016 od 17:00 - hřiště Hejtmánkovice. 

Sokol Hejtmánkovice - FK Jaroměř ,,B" 1:2 (1:2)

Branky: 15. Harasevič V. - 22. Rejchrt (p.k.), 37. Klíž

FK Jaroměř ,,B": Schejbal - Souček, Rejchrt, Emlar, Valášek - Klíž, Böhm, Vít (K), Hekele (63. Koller) - Ameti, Beneš

K poslednímu utkání sezony zajíždělo jaroměřské "Béčko" na specifické hřiště do Hejtmánkovic. Domácí měli o motivaci postaráno, když na dálku soupeřilo s Velkou Jesenicí o celkové 3. místo. Hosté však začali velmi aktivně a už v 7. min. měl první gólovou šanci Klíž, ale nastřelil jen brankáře. O minutu později se ocitl v šanci Emlar, ale Bouška v domácí brance čaroval. V 11. min. nechybělo mnoho, aby M. Haraševič překvapil Schejbala střelou z vlastní poloviny. Ve 13. min. už se domácí radovali. Míč si vzal V. Haraševič, nikým neatakován přešel přes půlku hřiště a z 18. metrů trefil horní roh branky - 1:0. Hosty to nijak nedeprimovalo a po rohovém kopu střílel nepřesně Ahmeti. Poté vyzkoušel pozornost Boušky Böhm. V další šanci se po přihrávce Ahmetiho ocitl Beneš. Ve 25. min. zahrál jeden z hejtmánkovických zadákú rukou v pokutovém území a sudí Franěk nařídil pokutový kop. Ten s přehledem proměnil Rejchrt - 1:1. Na druhé straně přihrál M. Haraševič do šance Syrovátkovi, ale ten Schejbala nepřekonal. Ve 37. min. po rychlém brejku střílel na zadní tyč Klíž a míč skončil v brance 1:2.

Ve druhém poločase se Jaroměřští stáhli před vlastní "šestnáctku" a přenechali iniciativu domácím. Hned ve 46. min. se v šanci ocitl Čihák, avšak branku netrefil. Pak se ve dvou šancích objevil kapitán Strelec, ale Schejbal byl bezchybný. Největší šanci druhého poločasu trestuhodně zahodil Nýč po přihrávce Čiháka před poloprázdnou branku. Hosté s vypětím všech sil odolávali atakům Hejtmánkovických, kteří se předháněli v zahazování šancí. Nejprve to byl opět Strelec, po něm dvakrát Čihák a v poslední minutě korunoval svůj nadprůměrný výkon Schejbal, který vyrazil gólovou hlavičku Lorence.

Hosté odvedli v tomto utkání velmi taktický výkon a z Hejtmánkovic si odvezli trochu nečekaně všechny body. Dali tak dárek trenérovi T. Palečkovi k pondělním narozeninám.

Tomáš Paleček, trenér FK Jaroměř:

Rozhodčí: Franěk, Laik, Laik

ŽK: 11. Hušek - 52. Beneš, 90. Souček

Diváků: 71

Monday the 25th.
Template © socoolapps | free joomla 2.5 templates - All rights reserved.