Bengo zvládlo důležitý zápas v Jesenici a čeká ho šlágr kola s Kostelcem!

11. kolo OP Náchod - 18.10.2015 od 15:30 - hřiště Jesenice.

Velká Jesenice - FK Jaroměř ,,B" 3:7 (2:2)

Branky: 12. Macek, 17. Slabý, 68. Lelek - 8. Seifert, 42. Železov, 50. Seifert, 63. Kašajík, 70. Ruprich, 74. Munzar, 85. Munzar

FK Jaroměř ,,B": Kořen - Klíž (78. Souček), Rejchrt, Ruprich, Křivský (65. Koller) - Seifert, Böhm, Kašajík, Ameti (25. Munzar) - Vít (K), Železov

Do těžkého utkání ve Velké Jesenici nastoupii hosté bez nemocného Beneše, zato však s Ruprichem a Kašajíkem. Úvodní minuty patřily Jaroměři, kdy hned v první minutě střílel z osmnácti metrů Böhm jen do středu branky. Ve 3. min. po kombinaci Kašajíka s Ahmetim zablokovala domácí obrana střelu Seiferta. V 7. min. vysunul Vít Ahmetiho, ten odcentroval a volný Seifert poslal první gólovou navštívenku  brankáři Palasmanovi - 0:1. Po další kombinaci  s Ahmetim nedal Seifert. Domácí zahrozili v 11. min. z rohového kopu a hned byli úspěšní po dorážce Macka - 1:1. Hned po rozehrávce byl ve střelecké pozici faulován Kašajík, ale rozhodčí Vaníček penaltu překvapivě neodpískal.  V 17. min. po souboji se Seifertem upadl  v pokutovém území domácí hráč a penalta byla na světě! Domácí Slabý dárkem nepohrdl a poslal domácí do vedení - 2:1. Ve 35. min. Železovovu střelu Palasman jen vyrazil a Kašajík hlavou prázdnou branku přestřelil. Ve 42. min. se již Jaroměřští radovali, když dlouhou přihrávku za obranu přetavil v gól Železov - 2:2.

Hned ve 46. min. trefil Böhm po tečované střele břevno. V 50. min. po nejhezčí akci zápasu, kdy míč putoval na jeden dotek z kopaček Železova, Munzara a Kašajíka až k Seifertovi a ten ranou po zemi vstřelil svou druhou branku v utkání - 2:3. O chvíli později zazvonila po střele Kašajíka pravá tyč jesenické branky. V 63. min. se Kašajík dočkal a poslal hosty do dvoubrankového vedení - 2:4. Domácí se snažili s výsledkem něco udělat a výsledkem byla branka v 68. minutě z kopačky Lelka - 3:4. Hosté však další drama nepřipustili a uklidnění přinesla v 70. min střela Rupricha, kterou usměrnil do vlastní branky Sedláček - 3:5. O čtyři minuty později se Seifert proměnil v nahravače a Munzar zvýšil na 3:6. Potom ještě trefil tyč po nahrávce Železova hlavou Munzar. Skóre uzavřel v 85. min. do další pěkné fotbalové akci Kašajíka s Vítem Munzar - 3:7. V 88. min. pak odmítl hattrick Seifert, kdy trefil opět jen brankovou konstrukci. Pro domácí možná trochu krutá porážka, ale na to se historie neptá. Dnes to bylo odmakané a naprosto zasloužené jubilejní desáté vítězství. V sobotu přivítáme v "Růžovce"
dalšího silného soupeře z Červeného Kostelce.

Rozhodčí: Vaníček, Berger, Nymsa

ŽK: 30. Sedláček, 42. Kožený - 18. Seifert, 19. Kašajík