Bengo otočilo nepříznivý vývoj zápasu a na Babí vyhrálo !

4. kolo OP Náchod - 30.8.2015 od 17:00 - hřiště Babí.

SK Babí - FK Jaroměř ,,B" 3:4 (2:1)

Branky: 31. Schrötter, 43. Raisner, 48. Fidler - 10. Vít, 53. Seifert (z p.k.), 54. Seifert, 75. Vladeka

FK Jaroměř ,,B": Kořen - Klíž (46. Seifert), Rejchrt, Beneš, Špaček - Vladeka (83. Souček), Vít (K), Böhm (37. Křivský), Valášek - Munzar (65. Ameti), Železov (90. Valčík)

Tomáš Paleček, Evžen Zvolánek - FK Jaroměř: Nedělní zápas na Babí v mnohém připomínal první zápas v Mezilesí. Podobný průběh, stejný výsledek. Po počátečním náporu domácích, napřáhl po přiťuknutí Vladeky na "velkém vápně" jaroměřský kapitán Vít a vymetl pravou šibenici Bryksiho branky - 0:1. Následoval festival neproměněných šancí, a tak přišel trest. Ve 31. min. po chybě ve středu obrany zůstali na hranici brankového území tři domácí hráči a Schrötter prostřelil Kořena - 1:1. V závěrečných patnácti minutách I. poločasu se stále  více Jaroměřští dostávali pod tlak a výsledkem byla branka "do šatny" ve 43. min. z kopačky domácího Rajsnera - 2:1.

4. kolo okresní přebor, SK Babí - FK Jaroměř B, 30.8.2015, foto: Zdeněk Majer

Začátek druhého poločasu začal ve stejném duchu a hosté byli potrestáni potřetí. Po dlouhém nákopu brankáře, převzal míč na hranici ofsajdu ve 48. min. Fidler a domácí vedli o dvě branky - 3:1. Poté  došlo k určitému uspokojení a hosté se dostali do hry. Střídající Seifert oživil hru a přišly i "gólovky".  V 53. min. postupoval na brankáře osamocený Vladeka, byl sražen a kopala se "desítka". K té se postavil právě Míra Seifert a nemýlil se - 3:2. O minutu později vyslal Vladeka "českou uličkou" do nájezdu opět Seiferta a bylo srovnáno – 3:3. Obrat dokonal v 75. min. Vladeka, kterému míč před prázdnou branku servíroval Beneš po narážečce se Železovem 3:4.  Domácí otevřeli zadní vrátka a  snažili se  o vyrovnání nakopávanými balony, které hostující obrana s úspěchem odvracela a rodily se brejkové šance. Bohužel bez efektu. V teplém počasí vybojovali jaroměřští hráči další tři body, ale nervová soustava dostala zabrat!

Rozhodčí: Vítek, Berger, Klečák

ŽK: 52. Bryksi, 72. Voborník, 76. Hátaš, 81. Fidler - 70. Beneš, 85. Souček

Diváků: 25

4. kolo okresní přebor, SK Babí - FK Jaroměř B, 30.8.2015, foto: Zdeněk Majer Foto: Zdeněk Majer, fotbalfoto.cz