Béčko zabralo a po výborném 2 poločase rozstřílelo Deštné !

PŘIDÁNA FOTOGALERIE

13. kolo-1.B. třída ,,o sestup H"- 7.6.2015 od 17:00-hřiště Jaroměř.

FK Jaroměř ,,B" - Deštné v O. horách 7:0 (0:0)

Branky: 50. Ulrych, 60. Ulrych, 68. Ulrych, 69. Seifert, 82. Seifert, 85. Ulrych, 87. Böhm

FK Jaroměř ,,B": Schejbal - Špaček, Křivský, Kučera-K, Klíž - Ameti (29. Koller), Böhm, Horák, Seifert - Ulrych, Vít (71. Valčík)

Sokol Deštné v Orlických horách: Vých - Vítek, Tuček, Lanta, Macháček, Balek, Drapák, Zatloukal, Valášek, Hochmann (12.Fidler), Vávra

Už v páté minutě vystřelil Vít z hranice vápna, brankář Deštného Vých ale střelu odklonil. V desáté minutě vypálil zblízka po zemi Seifert, jenže gólman stihl střelu zalehnout. Po nepřesném ataku na naší bránu odpověděl ve 12. minutě Horák bombou do pravého horního rohu, ale míč se odrazil od tyče. Brejky soupeře odrážel suverénně chytající bránkář Schejbal. V prvním poločase byl ale i hostující gólman oporou týmu (zejména v 19. minutě chytil nadějnou střelu Böhma, ve 32. minutě míč od Kollera nebo ve 44 minutě od Klíže) a tak se skóre do přestávky nepohnulo. Špatnou zprávou bylo i zranění Ametiho, který si bolestivě pochroumal kotník ve 25. minutě při kopu na bránu.

Druhý poločas měl zcela jiný průběh. Už v 50. minutě vystihl Vítovu přihrávku Ulrych a dotáhl míč až do soupeřovy brány (1:0). Po krátkém hlavičkovém intermezzu Deštného před ostražitým Schejbalem přišlo v 60. minutě déjà vu a duo Vít - Ulrych skórovalo podruhé - 2:0. Hned po rozehrání spálil jednu z největších šancí Deštného Valášek, když Schejbal jeho předchozí střelu jen vyrazil před sebe. Valášek ovšem svou dorážku hlavičkou nasměroval nad bránu. Pokus Deštného nastěhovat se do vápna Jaroměře přerušil Seifert, který v 67. minutě utekl po levé lajně, aby nahrál Ulrychovi na hattrick - 3:0. Jenže ten se teprve střelecky rozehříval. V 70. minutě se revanšoval za nahrávku Seifertovi a poslal mu míč napříč vápnem - 4:0. Následující Ulrychův útok odvrátil hostující Vítek těsně před vápnem, když přibrzdil našeho útočníka držením za ruku. Zákrok zůstal rozhodčím nepovšimnut a karetně nedoceněn. V 74. minutě se brankář Vých obětavě vrhnul před uniknuvšího Seiferta a sebral mu gól takřka z kopačky. V 81. minutě přihrál Böhm na Seiferta a bylo to 5:0. V 85. minutě se Vých pokusil zúžit střelecký úhel Ulrychovi, který opět kličkoval k bráně. Další pohromě zabránit nedokázal - 6:0. Posledním úspěšným střelcem byl v 87. minutě Böhm, který prostřelil brankáře včetně za ním stojících obránců - 7:0.

muzi B FK Jaroměř B - Deštné v Orlických horách 7.6.2015, foto Václav Mlejnek Roman Ulrych střílel góly do brány Deštného podle kopíráku. Foto Václav Mlejnek. Galerie k zápasu zde.

Tým B body velmi potřeboval, protože o sestupujících v poměrně vyrovnané skupině H není před závěrečným kolem stále rozhodnuto. Navíc Ulrych i Seifert si zachovali díky posledním úspěchům teoretickou šanci stát se (neoficiálně) nejlepšími střelci skupiny H třídy 1.B (se započítáním gólů z podzimní skupiny D), byť vedoucí Králík z Vabmerka před nimi uniká o tři branky.

Tomáš Paleček, vedoucí FK Jaroměř: V první půli jsme nemohli trefit brankové zařízení. To se nám povedlo až druhou půli, a to hned sedmkrát. Zasloužené vítězství.

Komentář hostí: Tímto utkáním jsme definitivně potvrdili naši okresní příslušnost.

Rozhodčí: Mlynář, Šmída, Lavrenčíková

DS: Holbík

ŽK: 37. Horák - 42. Fidler, 65 Vávra, 68. Macháček

Diváků: 55

 

Ohlasy v tisku:

Friday the 31st.
Template © socoolapps | free wordpress templates - All rights reserved.