Bengo svou generálku v Meziříčí prohrálo

4 Přípravné utkání - 14.3.2015 od 14:00, České Meziříčí - tráva.

FC České Meziříčí - FK Jaroměř ,,B"  4:2 (1:0)

Branky: 31. Provazník, 49. Havel L., 78. Čiháček, 85. Rezek - 58. Ameti, 69. Bano

FC České Meziříčí: Frynta David - Slánský, Kozák, Tomášek Jan, Kupka Aleš - Hovorka - Provazník, Hlavsa, Čiháček, Ježek - Baše Lukáš. Střídali: Rezek, Tomášek Petr, Havel Tomáš, Havel Lukáš, Havel Patrik

FK Jaroměř ,,B": Krám - Matějíček R., Michálek, Matějíček P., Plhal (46. Emlar L.) - Ulrych (46. Ameti), Jirka, Emlar J., Častvaj (46. Bano J.) - Vít (75. Valčík), Beneš (60. Ulrych)

Tomáš Paleček, trenér FK Jaroměř: Vyrovnaný poločas vyhráli šťastnější domácí. Druhý poločas jsme rychle inkasovali, ale nevzdali jsme se a rychle vyrovnali. Za stavu 2:2 jsme navíc ještě nastřelili tyč. Bohužel jsme dostali gól na 3:2 po kterém jsme se snažili hru trochu otevřít a domácí nás z brejku potrestali počtvrté.