Fantazie! Juniorka i v 10ti deklasovala Deštné na jeho hřišti!

12. kolo - ,,1.B" třída skupina C - 25.10.2014 od 14:30 - hřiště Deštné.

TJ Sokol Deštné v O.h. - FK Jaroměř B 3:7 (1:3)

Branky: 40. Seifert, 42. Ahmeti, 44. Seifert, 54. Seifert, 65. Špaček, 74. Seifert, 81. Emlar J. - 41. Matula, 57. Kaplan, 78. Macháček

Deštné:  Cejnar - Fidler(80.Lanta), Vítek, Kánský, Novák- Tuček, Kaplan, Macháček, Vávra, Hochmann, Matula

FK Jaroměř ,,B“: Schejbal – Křivský (84. Emlar L.), Kučera-K, Emlar J., Plhal - Ahmeti, Bano (46. Čenovský), Jirka, Špaček - Klíž (16. Krám), Seifert

V 16 minutě chytil střídající brankář Filip Krám domácím penaltu po faulu a ČK Kuby Schejbala !

Deštné v O.h. - FK Jaroměř B 25.10.2014, foto: Václav Mlejnek Vyloučení brankáře Jakuba Schejbala.

Deštné v O.h. - FK Jaroměř B 25.10.2014, foto: Václav Mlejnek Všech 10 gólů utkání padlo v rozpětí 38 minut. Skóre otevřel po přeskočení domácího brankáře Miroslav Seifert.

Deštné v O.h. - FK Jaroměř B 25.10.2014, foto: Václav Mlejnek O pár sekund později domácí srovnali vysokým obloučkem na 1:1.

Deštné v O.h. - FK Jaroměř B 25.10.2014, foto: Václav Mlejnek Za další minutu vrátil Jaroměř do vedení Ersin Ameti. Přes pokračující brankovou žeň se již domácím nepodařilo gólovou ztrátu do konce zápasu dorovnat. Foto: Václav Mlejnek. Galerie k zápasu zde.

Cejnar Petr, vedoucí mužstva Sokol Deštné v O.h.: Gratuluji soupeři k zaslouženému vítěztví.

Tomáš Paleček, trenér FK Jaroměř: Na zápas jsme odjížděli ve značně nekompletní sestavě a s mírnými obavami o výsledek. Klíčovým momentem utkání dnes byla chycená penalta Filipem Krámem po vyloučení Jakuba Schejbala. Poté si hráči sáhli až na dno svých sil a po zásluze jsme dotáhli tento zápas do vítězného konce a získali tak velice důležité body v boji o ,,finálovou" čtyřku. Děkuji týmu za předvedený a bojovný výkon.

ŽK: 7-0 ŽK

ČK: 62. Vých (z lavičky) - 16. Schejbal

Rozhodčí: Bečvář, Ludvík, Ježek