30. kolo OP NA - 14.6.2014 od 17:00 - hřiště Dolany.

TJ Dolany - FK Jaroměř ,,B" 1:3 (1:1)

Branky: 4. Černohlávek - 8. Emlar, 75. Vít, 79. Ulrych

FK Jaroměř ,,B": Sodomka - Matějíček R., Ruprich, Emlar (70. Vokál), Kučera - Ulrych, Jirka, Holeček, Špaček (55. Böhm) - Vít, Ameti (55. Škoda)

TJ Dolany: Kubásek - Jalovičár, Vondra, Žďárský (60. Praslička), Karel (65. Najman) - Berger, Kejzlar, Černohlávek (80. Cipra), Dax - Semanišin, Duben

Jaroměř byla od začátku zápasu aktivnější, ale do vedení šli domácí. Ve čtvrté minutě si Černohlávek naběhl na centr z pravé strany a prostřelil Sodomku v jaroměřské brance - 1:0. Vyrovnání přišlo vzápětí, když v osmé minutě vyrovnal z přímého kopu Emlar 1:1. Od tohoto gólu zahazovala Jaroměř jednu šanci za druhou, nevyužila bohužel ani jedinou. Domácí se pouze bránili, někdy jen za cenu odkopů.

FK Jaroměř B - TJ Dolany 14.6.2014, foto: Václav Mlejnek

Gól Jakuba Emlara, kterým dorovnal náskok domácích na 1:1

Druhý poločas přinesl stejný obrázek hry. Domácí obětavě a dobře bránili a hosté naráželi na zformovanou obranu. Vedoucí gól se podařilo Jaroměři vstřelit až v 70. minutě, kdy se trefil hlavou Vít - 1:2. Pojistku na vedení hostů pak přidal v 80. minutě po pěkné akci Ulrych - 1:3. Jaroměř si konec zápasu již pohlídala a mohla tak oslavit historický postup do 1.B. třídy.

ŽK: Semanišin Lukáš - Emlar Jakub

Rozhodčí: Svoboda Filip, Šedivý Michal, Prokeš Jiří

Diváků: 85

FK Jaroměř B - TJ Dolany 14.6.2014, foto: Václav Mlejnek FK Jaroměř B - TJ Dolany 14.6.2014, foto: Václav Mlejnek FK Jaroměř B - TJ Dolany 14.6.2014, foto: Václav Mlejnek