Béčko sice vysoko vyhrálo, ale fotbal brečel....

22. kolo OP NA - 20.4.2014 od 17:00 - hřiště Jaroměř

FK Jaroměř ,,B"- Police nad Metují ,,B" 5:1(3:0)

Branky: 18. Kučera, 24. Rieger, 31. Ulrych, 48. Ondráček z p.k., 72. Ameti - 62. Kovář

FK Jaroměř ,,B": Ondráček - Kučera, Hrobský (46. Emlar), Horák A., Plhal (65. Vokál) - Rieger, Holeček A., Jirka, Seifert - Ulrych (46. Špaček), Vít (65. Ameti)

Police nad Metuji ,,B": Mžourek - Reisman, Tauc, Sivak, Fatura (29. Kovář) - Berka, Švorčík, Reiger, Hlávka - Pavlů, Žiga

Zápas byl od začátku v jasné režii domácí rezervy a kdyby skončil první poločas 10:0 nemohl by se nikdo divit. Domácí zahazovali jednu šanci za druhou a proměnit dokázali pouze tři.

Druhý poločas předvedli domácí hráči vlažný a špatný výkon. I přesto byli lepším týmem, ovšem opět neproměnili řadu vyložených šancí. Hosté skórovali z jediného brejku a střely na branku. Přístup a výkon některých hráčů, hlavně ve druhém poločase je k zamyšlení.

Kamil Švorčík, Police nad Metují: První poločas jsme strávili na kolotoči. Domácí nás jasně přehrávali a měli hru plně ve své moci a my jsme byli zakopáni ve vlastním pokutovém území. V druhé půlce domácí polevili a tak jsme inkasovali již jen jednou a odvezli si bůra, musím podotknout, že ještě solidního.

ŽK: 0 - 0

Rozhodčí: Pálka, Tomášů, Vlk

Diváků: 70

FK Jaroměř B - Police nad Metují B 19.4.2014, foto z videa: Václav Mlejnek

Aleš Rieger se spoluhráči se raduje z gólu. Foto: Václav Mlejnek. Fotogalerie zde.

Monday the 22nd.
Template © socoolapps | free joomla templates - All rights reserved.