12. kolo OP NA - 26.10.2013 od 14:30 - hřiště Teplice n. M.

TJ Slavoj Teplice n.M. - FK Jaroměř B 1:7 (0:4)

Branky: Otta -  Seifert 4x, Vít, Hekele, Jirka

FK Jaroměř ,,B": Kořen - Kučera (C), Matějček P., Matějček R.(74. Bano), Plhal (80. Vokál) - Seifert, Jirka, Müller (46. Horák J.), Špaček - Vít, Hekele (56. Klíž)

Nástup jako hrom mělo béčko v Teplicích. Časomíra ukazovala čtvrtou minutu a Jaroměř po brankách Seiferta, Hekeleho a Víta vedla 0-3!!! Potom se osmělili domácí směrem dopředu, ale všechny akce končily na jaroměřské obraně, nebo vše posbíral Kája Kořen. Další branka přišla v 25. minutě, kdy se trefil Míra Jirka s přispěním obrany.

Ve druhém poločase už byli domácí neškodní a přišel čas Míry Seiferta a debut patnáctiletého hráče Honzy Bana za béčko Jaroměře. V 50. minutě Seifert zvyšuje na 0-5. V 74. minutě domácí dávají alespoň čestný úspěch 1-5. V 83. a 84. minutě akce jako přes kopírák - míč poslaný do běhu Seifert nekompromisně zakončil na zadní tyč. Komentář domácího hlasatele po sedmé brance (čtvrté brance Míry) zněl: "Toto nebyl záznam šesté branky a kdo jiný dává, než Seifert."

Poděkování všem hráčům s kapitánem Jirkou Kučerou za zodpovědný výkon a uposlechnutí všech věcí, co se řekly v kabině.

Rozhodčí: Svoboda - Tomášů, Hasník

ŽK: 1 - Matějček R.